Dyskusja o sytuacji na świecie 158

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.857
Ej mam pytanie
Ile czasu musi minąć żeby móc normalnie popisać z osobami na poziomie ?

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.857
Pogadać zawsze można, tylko w tym momencie nawet jak zaczniemy dyskusje merytoryczną na temat tego świata to zaraz ktoś wyskoczy z bele kupą i zacznie się znowu jazda.
A ja chciałbym na przykład pogadać na temat strategii na ten świat w w sensie sensorycznym czyli w co iść na początku czy off czy deff ?

Krajt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.106
Moim zdaniem przy takiej prędkości świata lepiej iść w off, o ile ma się dobrego KO, który faktycznie te akcje raz w tygodniu będzie w stanie organizować.
Oznacza to jeszcze większe obciążenie KD i frontowców wrogiego plemienia (zakładając, że któraś ze stron ma stałą inicjatywę, jak np. Głody na s145 za czasów dożynania pozostałości PONY przez Jutro i Forzę), co w rezultacie skutkować może szybszym spadkiem morale frontowców i większą ilością porzuconych kont.
A przy takiej prędkości nie ma miejsca na błędy, bo nie ma co liczyć, że wrogom skończą się grube.

Edit: Nie doczytałem, że na początku :(
Ale zdanie podtrzymuję :D

lewy X

Zwiadowca
Wynik reakcji
604
Mnie zdecydowanie bardziej zastanawia postęp z jakim przybywa łuczników na świecie :D
widzę że ktoś naprawdę szykuje się na poważny front już od pierwszej wioski :D

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.857
Mnie zdecydowanie bardziej zastanawia postęp z jakim przybywa łuczników na świecie :D
widzę że ktoś naprawdę szykuje się na poważny front już od pierwszej wioski :D
jbc to ja mam magiczną tarczę która mnie ochroni - odbija ona promienie słońca skutecznie oślepiając wroga +10% do głębokości studni

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.857
A ja myślałem że Ty już masz studnię bez dna :rolleyes:
ja tak - inni muszą kopać
Studnia jest o tyle fajna na tych ustawieniach że w momencie przejęcia wioski otrzymuje się w bonusie drugi wóz kupiecki przez co można więcej piwa do karczmy zamówić