Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Sayyid

Miecznik
Wynik reakcji
571
Zawsze mnie bawią komentarze na temat poziomu jaki świat prezentuje XD co startuje na jakimś świecie czy to po to by robić darme czy też po to by pograć słyszę że ten świat jest słaby tam ten świat był słaby. Nie wiem po co takie komentarze wstawiać i czy to ma na celu kogoś obrazić czy co oczekujecie? Wygrałeś świat ale jesteś słaby bo ten świat był słaby? Troszkę chore podejscie. Co do 145 kto grał ten wie jak było i twierdzenie że Forza/Jutro było słabe wygrywając ten świat to jest oderwany od rzeczywistości zresztą przyszli na ten świat i topka znów będzie ale ktoś powie że słabi ale niech pokaże w grze że tak jest i niech zweryfikuję a nie rzuca słów na wiatr.
Świat 158 będzie na prawdę ciekawy i na dobrym poziomie więc warto skupić się na własnym rozwoju i pokazaniu czegoś w grze niż ujmowanie sukcesów innym.

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.045
Ja bym chciał świat z limitem plemion.
Powiedzmy 25 plemion i niech się bijom o blaszkem

lewy X

Zwiadowca
Wynik reakcji
700
tylko czekać jak światy bez farmy będą swego rodzaju specjalami
5 osob na plemię, nie można wyjść
zaproszenia nie będą działać
5 osob ma zrobić plemię na wstępnym, reszta randomowo na mapie

generalnie nie mam problemu że administracja kombinuje z nowymi ustawieniami, bardziej zasmuca że wszystkie nowe wymysły trafiają na nasze świat, tam gdzie jest giełda, gdzie się robi hajs, ustawienia są pod ludzi, żeby każdemu się podobało i jak najwięcej ludzi wchodziło.
bez farmy to teraz takie beta testy moim zdaniem
dawno, bardzo dawno nie było normalnego świata bez farmy o który poprosili ludzie
za każdym razem dostajemy coś żeby zobaczyć jak się sprawdzi...

SzCz3Ry

Łucznik
Wynik reakcji
407
A kurde lipa, moje plemię nie żyje. Zero integracji, zero spamu. Dobrze, że mnie trzymają na konfie Kartonowej bo masakra.

SzCz3Ry

Łucznik
Wynik reakcji
407
Liczę na to przyjacielu. Z Kartonami udawało mi się grać tak długo jak tylko chciałem a tu bez wsparcia dobrych graczy boję się o wioseczke.

markopolo19

Rycerz
Wynik reakcji
1.305
Mniopen ustala jakie swiaty były słabe, a na każdym z tych światów dostał by po jajowodach xD

W ogóle wypowiadanie się że jakiś świat był słaby, nie grając na nich jest śmieszne jak żarty o większym eko

Ostatnia edycja: