Dyskusja o sytuacji na świecie 158

NajaranyBober

Chłop
Wynik reakcji
0
Jak widziałem jaką padake graliście wy i ak to dobrze, że się rzuciliście w 3 plemiona xd
Co do graczy Ak i ich prób podbojów to całkowicie się zgodzę, takiej padaki to dawno nie widziałem(kmioty jakich mało). No ale z mojej perspektywy osoby będącej z Tobą w plemieniu to ogólnie gardzę waszymi kasacjami kont, jak i ich rzucaniem. Dla mnie trochę żałosne :p Aczkolwiek moja osobista opinia z fartem :D
no i hej wszystkim bo pisze tu pierwszy raz ale nie wytrzymie chipokryzji:D

Artemida i lewy X

Zwiadowca
Wynik reakcji
765
Co do graczy Ak i ich prób podbojów to całkowicie się zgodzę, takiej padaki to dawno nie widziałem(kmioty jakich mało). No ale z mojej perspektywy osoby będącej z Tobą w plemieniu to ogólnie gardzę waszymi kasacjami kont, jak i ich rzucaniem. Dla mnie trochę żałosne :p Aczkolwiek moja osobista opinia z fartem :D
no i hej wszystkim bo pisze tu pierwszy raz ale nie wytrzymie chipokryzji:D
Ale dlaczego padaka? Podbijają? Wiec chyba nie taka padaka do konca:)
Macie tam bardzo dobrych graczy, wszystko przed Wami:)

Kins

Szlachcic
Wynik reakcji
1.882
Ale dlaczego padaka? Podbijają? Wiec chyba nie taka padaka do konca:)
Macie tam bardzo dobrych graczy, wszystko przed Wami:)
Masa to masa na początkowym etapie, a mniej niż 150 wsi to początkowy etap to byle młotek może zrobić ci problem wysyłając offy. Więc pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

NajaranyBober

Chłop
Wynik reakcji
0
Podbijają jedynie przez to jak nikt nie gra i się nie broni :p a gdy juz ktoś stawia opór to przychodzi im to z trudnością mógłbym wrzucić kilka rapków z ich popisów synchra grubych z offami itp. ale jestem za leniwy :D

mefisto75

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.197
No mogłeś zagrać w potężnym 90 a wybrałeś jakieś michałki,ja nie miałem takiej okazji :( a szkoda WIELE KOZACKICH NICKÓW Z 152 TAM WIDZE XD

lewy X

Zwiadowca
Wynik reakcji
681
Masa to masa na początkowym etapie, a mniej niż 150 wsi to początkowy etap to byle młotek może zrobić ci problem wysyłając offy. Więc pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
jak to było.... czekaj....
"Już to widzę jak te masówki na 4-5 członów będą płakać na 90-siąty dzień że się nie mogą zredukować"
a tymczasem My się zredukowaliśmy i jeszcze fuzję zrobiliśmy po drodze :D

powiem więcej, od startu świata, jeszcze nie zrobiliśmy siłowej rozbiórki na graczu, tylko dlatego że potrzebowaliśmy miejsce w plemieniu
Większość graczy oddała zastępstwa, bądź połączyła się w coopy
Ci którzy się nie dostali, wiedzieli czemu tak jest i pogodzili się z decyzją, oddając zastępstwo :)
Część nawet poprosiła że gdybyśmy kiedyś startowali, mamy dawać im znać, bo chętnie z nami zagrają, na bardziej hmm spokojnych, nie wymagających tak dużego zaangażowania ustawieniach świata
Nie jest sztuką zebrać 150 osób, prawdziwy wyczyn to mieć ludzi lojalnych i oddanych, którzy od początku dostawali informacje że plemię będzie prowadzone tak a nie inaczej, którzy od początku wiedzieli że nie wszyscy wejdą do 40-stki, którzy sami pracowali na swoje miejsce, bądź włożyli tej pracy za mało i rozumieją konsekwencję :)
Wystarczy patrzeć na gracza jak na człowieka, nie jak na jednostkę i można się dogadać ze wszystkimi :)