Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Kensey*

Łucznik
Wynik reakcji
1.523
A teraz wchodzimy w tą wazniejsza część rozmow :)
Wczoraj dostałem wiadomość, że praktycznie, zeby nie powiedziec dokladnie ten sam uklad dostało conajmniej 1 plemie :)

Mało tego, osoba oddelegowana do rozmow ze mną, mowila ze z nikim innym gadac nie zamierzają...
Malo tego proba wciśnięcia układu nam, na który sie finalnie nie zgodziliśmy, została użyta jako argument przy próbie dogadania się z innymi...

Chciecie skłócić wszystkich dookola używając argumentów które chcecie pozyskać rozmawiając ze wszystkimi dookoła
Tylko zadajcie sobie pytanie....
Czy kiedy używacie argumentu naszego przeciwko nam, tak naprawde myslicie ze my wczesniej nie ostrzegaliśmy się nawzajem ze takie argumenty mogą się pojawić? :)
Jqk będziecie dalej nam wciskać ze to my się podniecamy, albo cos wiecej to dam ss z rozmów (chyba, bo nie lubie tego robic)
Komu proponowaliśmy podobny układ ? ili miesiąc temu żeby obrzeża zdobyć ?
Nasz radny dzałał bo miał wizję stworzenia czegoś potężnego i faktycznie by takie mogło być, gdyby każdy na to poszedł i sam na tę wizję byłeś początkowo z tego co wiem otwarty.

z tym potężnym planem nie zgadzała się ponad połowa naszych radnych, mamy dyskusję na 10 stron na radzie na temat tego pomysłu, lecz tego dzielił wam nie będę.

Próba użycia jako argument do dogadania się z kimś innym ? No nie do końca .. trochę wyrywanie z kontekstu albo ktoś źle odebrał moje intencje

Jesteście dogadani w 10 plemion przeciwko nam i śmiejecie się z nas, że szukamy jednego solidnego sojusznika, z którym moglibyśmy grać do końca ?
Trochę słabe się z tego śmiać, bo nic w tym nadzwyczajnego i to naturalne,
ale wiadomo póki bijecie się w przewadze 4 vs 1 i w planach jest powiększenie tej przewagi to nic dodać nic ująć - taki widocznie prezentujecie poziom gry - granie 8 czlonami przeciwko dwóm, wyśmiewanie każdej decyzji i wychodzenie ze statystykami na FO gdzie jesteście 10 na + po tygodniu gry swoim plemieniem, a -40 koalicją - Pięknie panowie pięknie

Ostatnia edycja:

PanDa?

Łucznik
Wynik reakcji
70
@Kensey*
Ale to diakon i panda zaczęli śmiać się z moon pierwsi na FO
i to gracze TD pierwsi zaczęli tu staty wrzucać xD
Gadasz takie farmazony że nie mogę tego czytać XD
Gdzie śmiałem się z MOON? dałem porównanie krętactwa,gdzie Wy nas tak nazwaliście a gdy zapraszaliście naszych graczy do siebie to już krętactwem nie jest?
Diakon pokozaczył i poszeeedł,tyle go widziano.
ale tak,kozaczę do Ciebie,bo mam nadzieję że spotkamy się na froncie i będe mógł ukrócić twój wyparzony język :)

Wynik reakcji
64
@PanDa?
"Ojj czekam na piątek.Gracze z moon udzielajcie się póki możecie,bo zostaniecie prędko zmieceni z tego świata :D"
Nie pamietasz tego?
Dalej gadasz o naszej rekrutacji a dowodow jak nie bylo tak nie ma
Wiesz co mnie bawi? ze ty serio myślisz ze miałbyś ze mną szanse xD

matixnst

Chłop
Wynik reakcji
9
Moon to chłopcy do bicia a żeby nie was sojusz z kazdym wokół na dominacje to już mysle ze z tych waszych 3 członów została by garstka niedobitków pokażcie siłe w uczciwej walce a niecałowanie tyłka dla 90 i wszystkich wokół i błaganie o wysłanie chodz 1 burzaka na nas ... smiech sami ugrac nie potaficie to szukacie sposobu na każdy nawet mało honorowy sposób ..

Wynik reakcji
198
Moon to chłopcy do bicia a żeby nie was sojusz z kazdym wokół na dominacje to już mysle ze z tych waszych 3 członów została by garstka niedobitków pokażcie siłe w uczciwej walce a niecałowanie tyłka dla 90 i wszystkich wokół i błaganie o wysłanie chodz 1 burzaka na nas ... smiech sami ugrac nie potaficie to szukacie sposobu na każdy nawet mało honorowy sposób ..
Fakt, lepszy generał wypisujacy do graczy o przejście do kolejnego czlonu kompromitacji :) wypowiedzieliscie PoN z nadzieją na łatwe dostanie się do obrzeży, a tu klaps :) oj chyba trzeba przestać warzywic, bo robi się interesująco :)

matixnst

Chłop
Wynik reakcji
9
Fakt, lepszy generał wypisujacy do graczy o przejście do kolejnego czlonu kompromitacji :) wypowiedzieliscie PoN z nadzieją na łatwe dostanie się do obrzeży, a tu klaps :) oj chyba trzeba przestać warzywic, bo robi się interesująco :)
haha nas jest niecałe 70 osób wy macie po 3 człony full i se nie radzicie :p wasz poziom i koniec warzywienia równa sie z czym nasłaniem kolejnych 10 plemion na rodzine dominacji ?? czy może macie asa w kieszeni (w co szczerze wątpie ) .. nie no plan na poziomie nie powiem .. bijmy ich wszyscy może sie uda hahah :D

Wynik reakcji
198
haha nas jest niecałe 70 osób wy macie po 3 człony full i se nie radzicie :p wasz poziom i koniec warzywienia równa sie z czym nasłaniem kolejnych 10 plemion na rodzine dominacji ?? czy może macie asa w kieszeni (w co szczerze wątpie ) .. nie no plan na poziomie nie powiem .. bijmy ich wszyscy może sie uda hahah :D
Tak zalosnych wypocin już dawno nie czytałem :) zawsze tak bezsensownie spamujesz chłopcze? :)

Za trzy tygodnie hmm domyślam się że macie kretow od groma i zaczną się kosy, nic nowego, ot kolejny świat proelo graczy, którzy ze sztandarem w dłoni "heroicznie" walczą 1vs4 ^^

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
29
Myślicie już o finałowych 40-stkach, bo sporo Was w tych plemionach :)
Czy standardowo granie na kilka członów i szukanie przewagi w masie?
I podział graczy na tych co mają wygrać i na wafli? :)

Irevall

Pikinier
Wynik reakcji
34
TBH to 40 miejsc to strasznie mało żeby wybrać ludzi po zaledwie 90 dniach, gdzie nikt nawet do końca ćwiartki nie opanował. O ile nie masz dobrze ogarniętego składu to łatwo zostawić placki którym szybko się znudzi.
Wątpię że 3 członówki dadzą radę się zredukować, a takie ID to już kompletnie nie wiem co planuje zrobić. xD