Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Mchamer

Rycerz
Wynik reakcji
257
@pyza1004 gość wywołał wojnę z Peaky+Kobra
Nam nawciskał na pw abyśmy też zaczynali walić Stabol po czym usunął człon. Chciał na szybko dojście bądź fuzje ugadać z Ness/Winners (Tak wiem teraz nowa nazwa) ale niestety nie pykło.

Ale jesteś balwanem xd z marchewka zamiast siusiaka I garnkiem zamiast glowy xd
Masz cos poza swoimi domyslami? Dowody jakies? Czy tylko szczek I nic nie warte slowa?
Nie moglem rozwiazac członu z jednego prostego powodu od ostatniej wiadomości z Toba nie bylo mnie na plemionach do piatku (sroda w nocy pojawila się moja co-playerka na 151sw) a ja jak mialem mozliwosc zalogowania się do gry nie mialem do czego wracac...
A szkoda bo swiat się zapowiadal wysmienicie I mialem nadzieje że bedzie gruba bitka. Najpierw kobry I peaky a potem bym Ciebie sprowadzil na ziemie cytujac klasyka (twoj dyplomata) z rozmowy na dc:
-"dorek gra 100% off, a wiesz jak się broni gdy ma ataki?
- jak? - zapytalem
-" zsyla cała lk do wioski- odpowiedzial z duma.

To wystarczy zeby Cie podsumowac.
Mam nadzieje że jak zakoncze housy na 151 to bedziemy mieli przyjemnosc się jeszcze spotkac xd

Wynik reakcji
198
Masz cos poza swoimi domyslami? Dowody jakies? Czy tylko szczek I nic nie warte slowa?
Nie moglem rozwiazac członu z jednego prostego powodu od ostatniej wiadomości z Toba nie bylo mnie na plemionach do piatku (sroda w nocy pojawila się moja co-playerka na 151sw) a ja jak mialem mozliwosc zalogowania się do gry nie mialem do czego wracac...
A szkoda bo swiat się zapowiadal wysmienicie I mialem nadzieje że bedzie gruba bitka. Najpierw kobry I peaky a potem bym Ciebie sprowadzil na ziemie cytujac klasyka (twoj dyplomata) z rozmowy na dc:
- jak? - zapytalem

Mam nadzieje że jak zakoncze housy na 151 to bedziemy mieli przyjemnosc się jeszcze spotkac xd
na 151 chyba 2 razy przeklep dostałeś, tutaj to samo. Gdybyś się nauczył kiedy się zamknąć, to byłby z Ciebie dobry gracz

MacioB1997

Miecznik
Wynik reakcji
65
- jak? - zapytalem

Najpierw przebij się przez to jego lk a potem pogadamy xD

Worms

Chłop
Wynik reakcji
3
Ma ktoś czas i chęci by mi przybliżyć o co tu chodzi czy poprostu to jeden gracz na forum pisze to samo na wszystkich światach ?

n0cNySpieL

Rycerz
Wynik reakcji
75
Co się dzieje na świecie?

Dorek, Ty zły chłopcze, powyzywamy się od nupków bądź graczy bez honoru?

DefinitelyRlyTheD0orek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
934
@ostry90000 wczoraj byli z -30 w sumie od peka i nas ale co to -30 przy 15 członach? Gdzieś tam się traci w ich objętości ; <

Ciekawe czy adrianek BUK Polskich plemion wystartuje wraz ze swoimi prosami na 159.

Ostatnia edycja: