Dyskusja o sytuacji na świecie 157

Paweł Piotr

Chłop
Wynik reakcji
3
Elo zazwyczaj nie gram na św pay to win (chyba że tylko po PP) ale postanowiłem trochę poklikać bo wielu znajomych zrezygnowało ze 158.
Dlatego nie mam rozeznania jeśli chodzi o ekipy na takich św.. Jakieś warte uwagi? Wiem że na pewno nie ma takiego poziomu jak na św parzystych ale może jakieś bardziej "ogarnięte" plemiona są? Nie chce mi się sprawdzać historii każdej więc dopytuje.

P0rters

Łucznik
Wynik reakcji
219
Elo zazwyczaj nie gram na św pay to win (chyba że tylko po PP) ale postanowiłem trochę poklikać bo wielu znajomych zrezygnowało ze 158.
Dlatego nie mam rozeznania jeśli chodzi o ekipy na takich św.. Jakieś warte uwagi? Wiem że na pewno nie ma takiego poziomu jak na św parzystych ale może jakieś bardziej "ogarnięte" plemiona są?
No nie ma takiego poziomu. Jest lepszy

koriv

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
399
W koncu swiat z nieogranicoznym farmieniem. Sa jakies dobre ekipy tutaj?

FKG007

Łucznik
Wynik reakcji
186
Zawsze to samo, „stare ekipy lepsze” itp. Na którym świecie się nie grało i ile lat temu to nie było zawsze „kiedyś to było lepiej, wyższy poziom”. Wszędzie jeden pies, różnica była tylko taka, ze światy były powierzchniowo duzo, duzo większe i może to trochę zmieniało grę. To, ze nie graja jacyś starzy wyjadacze z poprzednich lat wcale nie oznacza, ze na ich miejsce nie pojawili się nowi, równie dobrzy gracze

Misteryo777

Miecznik
Wynik reakcji
90
Stare ekipy nie mają podjazdu do nowych. Dlatefo już nie startują albo gracze się rozeszli po innych ekipach

Nie każdy będzie nawalał w Plemiona przez 20 lat , odpowiadasz bzdury że stare ekipy nie mają podjazdu. Nie wiemy tego, to tak jakby zastanawiać się czy Maradona dałby radę teraz grać w tych czasach. Gracze nie startują bo nie mają już tyle czasu. Duża część zaczynała w szkole średniej przez studia itd. Są sprawy ważniejsze niż plemiona.

Czapa92

Pikinier
Wynik reakcji
16
Witam wszystkich!
Nowy świat, gracze, możliwości :D
Błagam o kulturę i przyzwoite zachowanie na forum.
Pozdrawiam i miłej zabawy wszystkim!
Czapus

koriv

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
399
Ee no jak tu CSA jest no to oni vs pretendenci do zwycięstwa. Raczej to tak tu się skonczy :D