Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Wynik reakcji
43
Tłumaczenie bez sensu Eryka bo ten ruch musiał być wykonany inaczej tajemnica nie ogarnełaby tego terenu, ale po co się wybielać?

Z drugiej strony ma trochę racji.

rekrutacja misiów to to samo co rekrutacja GT.

Mnie śmieszą te udawane zdziwienia na taki ruch, każdy wiedział, że to nastąpi.
Jak możesz porównywać rekrutację misiów która była zgodna z umową, do rekrutacji GT która łamie prawie wszystkie postanowienia umowy XD

Lord Miksa

Rycerz
Wynik reakcji
1.905
Jak możesz porównywać rekrutację misiów która była zgodna z umową, do rekrutacji GT która łamie prawie wszystkie postanowienia umowy XD
Gdzie jest umowa o rekrutacji misiów ? czy jakikolwiek jakiś zapis pozwalający na to.

rekrutujemy wroga naszego "sojusznika", oni zrobili to samo. A że wy przypisujecie sobie jakieś ukryte znaczenia ;v to kogo to obchodzi.

Żeby nie było że bronie tajemnicy wybielają się, tak samo jak my teraz xd.

jeszcze 2 tyg temu misie były bite przez nas i przejmowane.

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
43
Po pierwsze, prowadzimy otwartą wojnę z GT. Wskaż mi wojnę misiów z tajemnicą i pokaż przejęcia. Pokaż również wioski które misie miały ja terenie tajemnicy, czyli takie które leżały za naszą granica i które oni mogli przejmować, druga sprawa-- pokaż mi wioski które tajemnica miała przy misiach, aby móc z nimi "walczyć".

Porównując te dwie sytuacje pokazujesz jak bardzo ograniczony jesteś w tym co wiesz i co możesz powiedzieć . Inna sprawa to taka, że rekrutacja misiów odbyła się grubo po tym jak Tajemnica zaczęła rekrutować graczy GT, patrz Behemot(którego również wystawili xD) oraz Lordon red, który swoją drogą jest takim noobem, że szkoda mówić cos na jego temat xD

Ostatnia edycja:

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.841
Ja powiem tak, faktycznie można czepić się niektórych naszych zagrywek, ale nie miałyby one miejsca, gdyby nie NHH, które skosowało nas próbując zagarnąć naszego sojusznika. My graliśmy uczciwie, przestaliśmy w momencie, gdy Wy przestaliście.
Kartony też zawsze mówiły, że ta kosa to reakcja na czyjeś działania, czyli usprawiedliwiona xd

NHH Cię skosowało? Ile wiosek straciła Tajemnica na rzecz NHH?

No tutaj akcja rozchodzi się o to co traktujesz jako kosę i w którym momencie była pierwsza. Dla nas pierwszą igiełką było to, że się wypieliście na nas i GT. Po prostu dla nas kosą była Wasza decyzja o zerwaniu sojuszu z GT, natomiast dla Was kosą była dopiero nasza odpowiedź - czyli rekrutacja. Oczywiście, że każda strona będzie się wybielać i odbijać piłeczkę, a Szari będzie się Wam pucował, bo współpracujecie.
A Ty dalej bredzisz.

Kosa = zdrada BĄDŹ wjazd przed końcem okresu wypowiedzenia. Ani jedno, ani drugie nie miało miejsca, więc skończ bajdurzyć o tym, jak to siatka pojęciowa może być rozbieżna, bo powyższa definicja jest rozpoznawana w community gry jako jasna i klarowna.

Also, przyrównałeś rekru Misiów, z którymi Tajemnica z tego co się orientuję nie miała granicy (GT miało), do rekrutacji GT, z którym NHH miało granicę dość pokaźną i prowadzi otwartą wojnę. Fikołek godny polityka.

No faktycznie bo nasz i Wasz front tak bardzo się różnią.
View attachment 19501
Jak ja się cieszę, że wpadłem na jeden świat pograć w plemiona i dane mi jest poznawanie tego środowiska i ludzi. Banda dorosłych ludzi grających w strategiczną grę, każdy z nich myśli, że jest bystrzejszy od drugiego i za wielkiego dyplomatę i manipulanta się uważa. Jak się tak patrzy na to wszystko z boku to to jest tak zabawne.
Nie trzeba być wielkim dyplomatą, żeby rozpoznać, że albo kłamiesz albo jesteś pieniężnym debilem próbując wybielać coś, co jest tak klarowne, że bardziej już być nie może.

Tajemnica miała wybór i go dokonała w stylu dość wątpliwym - tyle.

Po co mi paka?

Zwiadowca
Wynik reakcji
670
Było że nhh ma nie tykac GT bo to tak naprawdę nasze czlony XD no to czego wy nie rozumiecie? XD mieliśmy stać I patrzeć do samego końca? XDDDD

algus

Chłop
Wynik reakcji
4
Spodziewać się uczciwości po NHH XD co dla kilku darm było w stanie wystawić około 20 graczy na pożarcie a potem manipulować faktami , udostępniać wyrwane z kontekstu prywatne rozmowy... XDD sam fakt że gracze z NHH wolą przejść do nas i oddać wioski niż swojemu plemieniu mówi samo za siebie.

Er1kk

Miecznik
Wynik reakcji
57
Kartony też zawsze mówiły, że ta kosa to reakcja na czyjeś działania, czyli usprawiedliwiona xd

NHH Cię skosowało? Ile wiosek straciła Tajemnica na rzecz NHH?

A Ty dalej bredzisz.

Kosa = zdrada BĄDŹ wjazd przed końcem okresu wypowiedzenia. Ani jedno, ani drugie nie miało miejsca, więc skończ bajdurzyć o tym, jak to siatka pojęciowa może być rozbieżna, bo powyższa definicja jest rozpoznawana w community gry jako jasna i klarowna.

Also, przyrównałeś rekru Misiów, z którymi Tajemnica z tego co się orientuję nie miała granicy (GT miało), do rekrutacji GT, z którym NHH miało granicę dość pokaźną i prowadzi otwartą wojnę. Fikołek godny polityka.

Nie trzeba być wielkim dyplomatą, żeby rozpoznać, że albo kłamiesz albo jesteś pieniężnym debilem próbując wybielać coś, co jest tak klarowne, że bardziej już być nie może.

Tajemnica miała wybór i go dokonała w stylu dość wątpliwym - tyle.
"NHH Cię skosowało? Ile wiosek straciła Tajemnica na rzecz NHH?"

A ile NHH straciło na rzecz Tajemnicy?

"Kosa = zdrada BĄDŹ wjazd przed końcem okresu wypowiedzenia. Ani jedno, ani drugie nie miało miejsca, więc skończ bajdurzyć o tym, jak to siatka pojęciowa może być rozbieżna, bo powyższa definicja jest rozpoznawana w community gry jako jasna i klarowna."

Ale ja nie twierdzę, że sama definicja pojęcia jest rozbieżna. Rozbieżne jest to, co kto traktuje jako pierwszą kosę.

"Nie trzeba być wielkim dyplomatą, żeby rozpoznać, że albo kłamiesz albo jesteś pieniężnym debilem próbując wybielać coś, co jest tak klarowne, że bardziej już być nie może."

A to napisałeś w odniesieniu do mojego postu, w którym pokazałem mapę ukazującą, że prócz paru kratek na środku to każdy w zasadzie jedzie na tym samym wózku, skąd te oblegi i zarzucanie kłamstwa, bo szczerze nie rozumiem.

ZabicieCzasu

Łucznik
Wynik reakcji
259
I pomyśleć, że sytuacja dynamicznie rozwinęła się po upadku Misiów.
Mi tam oni zafascynowali, utrzymali się dłużej niż każdy pewnie myślał.

Proporcje są nie naszą korzyść, ale jeśli przegramy to nikt nam nie zarzuci walki, a jak wygramy to będzie wyczyn.

Mi troszkę ta mapka, co wstawił Eryk bodajże, przypomina 'wielką" Espadę i te legendarne 5000 offów na jednym z światów.
Chodzi o to, że każde z plemion ma po dwa fronty. Espada była zamknięta w "kupie" i praktycznie cały świat przeciwko jej.
Tu też wystarczy bić w jedno plemię i jeśli to plemię padnie to sojusznik zostaje sam

Ostatnia edycja:

MilekxD

Miecznik
Wynik reakcji
90
Było że nhh ma nie tykac GT bo to tak naprawdę nasze czlony XD no to czego wy nie rozumiecie? XD mieliśmy stać I patrzeć do samego końca? XDDDD
przez jakiś czas tak było i nikt nie widział w tym nic złego :D

Spodziewać się uczciwości po NHH XD co dla kilku darm było w stanie wystawić około 20 graczy na pożarcie a potem manipulować faktami , udostępniać wyrwane z kontekstu prywatne rozmowy... XDD sam fakt że gracze z NHH wolą przejść do nas i oddać wioski niż swojemu plemieniu mówi samo za siebie.
o kim mowa? bo chyba nie znam :D

Wynik reakcji
43
przez jakiś czas tak było i nikt nie widział w tym nic złego :D

o kim mowa? bo chyba nie znam :D
*Rada własnego plemienia Cię wystawia*
Algus: hatfu na nich , walczę do końca

Też algus Ale dzień później: Ale to NBNH złe i nie dobre, idę do wrogów

Historia w pigułce xD nikt nie powinien brać poważnie tego co ten człowiek bredzi bo chyba bierze za dużo

Smerfik133

Miecznik
Wynik reakcji
91
Czyli ostatecznie wnioskując po rozmowie to my (NBNW) zostaliśmy kosownikami
tjmn uniosła się honorem i pokazuje wartość przyjaźni broniąc GT (nie)łamiąc wypowiedzenia
ZBA w sumie się nudzi na tym FO i algus z wrażenia przedawkował alprazolam i pisze takie bajki, o których mój ziomo bajkopisarz może pomarzyć
Szale robią memy i piszą ballady o świecie.

Przepiękny świat, chce by trwał wieki. Odłóżmy wszelkie wojny i kochajmy się.