Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Wynik reakcji
51
Eh chłopaki chłopaki. Jak już kosujecie to chociaż miejcie jaja się przyznać. Czuje, że zostaniecie ekipą memem po tym świecie. Jak kartony kiedyś haha

"Jedziemy liptonka, bo kosuje i dogadaujr się z ZBA"
Po czym tajemnica miesiąc później XD

MilekxD

Miecznik
Wynik reakcji
90
Ja powiem tyle, nie jestem zdziwiony tym co się stało, co nie zmienia faktu, że jeśli gdzieś jeszcze ruszę i będzie tam tjmn to otrzyma to na co zasłuży. Wojna koalicji będzie w proporcji 55:45 dla Was, więc mimo wszystko będziemy się musieli postarać żeby wygrać grając w dysproporcji 10%. Był moment w którym mieliście pełny wachlarz możliwości, a mimo to wybraliście wspólnego wroga. Czy to Wam się opłaci? nie wiem, czas pokaże.

W tym wszystkim śmieszy mnie tylko zachowanie GT, które robi za młodszego brata do bicia. Po przespanej nocy myślę jednak że to był niezbyt przemyślany ruch z Waszej strony i wiele deffa padnie na zawał jak zobaczy nasze offy.

Po raz kolejny (pierwszy raz na FO) napiszę, że od tjmn do czasu spotkania po wypowiedzeniu PON-u GT nie dowiedzieliśmy się o planach fuzji, te informacje przyszły do nas z innego źródła (w sumie dwóch, ale to może kiedyś się dowiecie xD - nie pytaliśmy, samo przyszło) i musieliśmy zareagować, bo fuzja GT z Tjmn zmieniała równowagę sił na świecie na korzyść ZBA. Wy jednak zamiast dogadać się z którymś z sojuszników poszliście na układ z wrogiem, dobra robota.

Er1kk

Miecznik
Wynik reakcji
57
Wy jednak zamiast dogadać się z którymś z sojuszników poszliście na układ z wrogiem, dobra robota.
Ale przecież dogadaliśmy się z sojusznikiem, tzn. z GT, których nie zostawiliśmy, tak jak Wy. Wydymaliście naszą koalicję wypowiadając sojusz GT (tym samym kosując nas, jako pierwsi), a my nie pozostawiliśmy ich samych.

Er1kk

Miecznik
Wynik reakcji
57
Ja powiem tak, faktycznie można czepić się niektórych naszych zagrywek, ale nie miałyby one miejsca, gdyby nie NHH, które skosowało nas próbując zagarnąć naszego sojusznika. My graliśmy uczciwie, przestaliśmy w momencie, gdy Wy przestaliście.

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.056
Kolejny z pretensjami?
wrecz przeciwnie , ale to odpowiedz do tego co napisales wyzej , jezeli by bylo tak jak piszesz to byscie wypowiedzieli nhh sojusz dzien po tym jak wjechali w gt ale wy czekaliscie do ostatniej chwili , wkoncu oni wam wypowiedzieli i wy teraz to gt zbieracie lamiac okres wypowiedzenia xD
no czlowieku nie pisz nic wiecej bo to co gadasz sie kupy nie trzyma

Dla mnie zreszta to malo istotne bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i kazdy ma swoje zdanie ale :
- z checia zobacze jak tajemnice sobie radzi teraz w sytuacji do ktorej sami nie doprowadzili , zawsze bylo tak ze wybierali sobie fronty , zmiany w dyplo jakies rekrutacje a tutaj staja chwile przed frontem na 2 cale kontynenty ze slabymi graczami g.t na nim
- cieszy mi upadek g.t takie plemie nie powinno istniec na tym etapie swiata , przetrwali tylko dzieki temu ze na poludniu panowala polityka anty liptonkowa i wszyscy sie na niego dogadali

Ostatnia edycja:

MilekxD

Miecznik
Wynik reakcji
90
Ale przecież dogadaliśmy się z sojusznikiem, tzn. z GT, których nie zostawiliśmy, tak jak Wy. Wydymaliście naszą koalicję wypowiadając sojusz GT (tym samym kosując nas, jako pierwsi), a my nie pozostawiliśmy ich samych.
po mapię widać jak nie zostawiliście ich samych xD

Ty porównujesz wypowiedzenie sojuszu do rekrutacji i obstawiania wroga sojusznika? widać że Was tam kilku odklejonych jest jednak, tak trudno przyznać się do swoich czynów?

Er1kk

Miecznik
Wynik reakcji
57
Ty porównujesz wypowiedzenie sojuszu do rekrutacji i obstawiania wroga sojusznika? widać że Was tam kilku odklejonych jest jednak, tak trudno przyznać się do swoich czynów?
No tutaj akcja rozchodzi się o to co traktujesz jako kosę i w którym momencie była pierwsza. Dla nas pierwszą igiełką było to, że się wypieliście na nas i GT. Po prostu dla nas kosą była Wasza decyzja o zerwaniu sojuszu z GT, natomiast dla Was kosą była dopiero nasza odpowiedź - czyli rekrutacja. Oczywiście, że każda strona będzie się wybielać i odbijać piłeczkę, a Szari będzie się Wam pucował, bo współpracujecie.

Er1kk

Miecznik
Wynik reakcji
57
Szari: "wy teraz to gt zbieracie lamiac okres wypowiedzenia xD"

Tak jak napisałem, to jest nasza odpowiedź na ich zachowanie, tak samo oni biorą Misie, z którymi toczymy walki. Ale czy my przychodzimy na FO się rozpłakać? Nie. Akcja się toczy, dyplomacja jest rozwojowa no i ta gra zmierza ku jakiemuś końcowi.

"no czlowieku nie pisz nic wiecej bo to co gadasz sie kupy nie trzyma"

Nie wiem jak fakty miałyby kupy się nie trzymać, a ja tylko fakty przytaczam. A co do pisania na FO to będę sobie pisał ile mi się podoba, bo od tego jest to forum.

Wracając do tematu kos no to co tu dużo mówić, inne plemiona po prostu lubią przyjść na FO się wypłakać, może szukają wsparcia u innych? A może chcą nas przedstawiać w złym świetle, żeby zniechęcić innych do współpracy z nami. W każdym razie jak nam się coś nie podoba to załatwiamy to w grze, a nie przychodzimy na FO wypłakać się przy wszystkich, że ktoś "kosuje".

A no i jeszcze wracając do twojego ś m i e s z n e g o "mema", no wypowiedzieliśmy pona i co z tego? Najwyraźniej w tamtym momencie wydawało nam się to korzystne, na tym polega ta gra, prowadzisz dyplomację i dążysz do jak najlepszego dla siebie efektu.

MilekxD

Miecznik
Wynik reakcji
90
No tutaj akcja rozchodzi się o to co traktujesz jako kosę i w którym momencie była pierwsza. Dla nas pierwszą igiełką było to, że się wypieliście na nas i GT. Po prostu dla nas kosą była Wasza decyzja o zerwaniu sojuszu z GT, natomiast dla Was kosą była dopiero nasza odpowiedź - czyli rekrutacja. Oczywiście, że każda strona będzie się wybielać i odbijać piłeczkę, a Szari będzie się Wam pucował, bo współpracujecie.
Widzę że na prawdę mało wiesz, ale przyzwyczaiłem się do wypowiedzi typu, "nie wiem - to się wypowiem".

Tajemnica dostała propozycję gry z nami do końca, gdzie w rezultacie wypowiedzieli PON-a Szalom xD nikt się nie wypiął na tjmn, a wręcz odwrotnie. Po prostu pazera się odpaliła i tyle oraz znaczące niedopatrzenie o braku oficjalnej informacji o planach fuzji :)

jak widać po statystykach w pełni zgadzam się z tym co napisał Szari., GT nie powinno dotrwać do tego etapu.

Jeśli chodzi o "dogadanie" się z Szalikami to nastąpiło to dopiero w momencie, gdy tajemnica spróbowała nas ze sobą skłócić :) żadne oficjalne rozmowy nie były prowadzone, a nieoficjalna była jedna i to na korzyść tjmn :D

Er1kk

Miecznik
Wynik reakcji
57
No faktycznie bo nasz i Wasz front tak bardzo się różnią.
1606215193184.png
Jak ja się cieszę, że wpadłem na jeden świat pograć w plemiona i dane mi jest poznawanie tego środowiska i ludzi. Banda dorosłych ludzi grających w strategiczną grę, każdy z nich myśli, że jest bystrzejszy od drugiego i za wielkiego dyplomatę i manipulanta się uważa. Jak się tak patrzy na to wszystko z boku to to jest tak zabawne.

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
1.805
Gdzie wam cwaniakowaliśmy? XD za długo z maksem przesiadujesz I ci szare komórki wypaliło xD
Kolbero napisał:
za to wasza może być ostatnia . Może z drobną dojebką bo co zbierać nie będzie :D
Po co mi paka? napisał:
Nie odpalamy jeszcze rekrutacji bo chcemy się z wami pobawić :D
Kolbero napisał:
jak twoje zagrody się mają ?:D
Trzech Muszkieterów napisał:
Widzę, ze wyszczekany jesteś bardzo XD
Szkoda, ze nie idzie to w parze z umiejętnościami

Chcesz więcej czy wystarczy?

Lord Miksa

Rycerz
Wynik reakcji
1.938
Tłumaczenie bez sensu Eryka bo ten ruch musiał być wykonany inaczej tajemnica nie ogarnełaby tego terenu, ale po co się wybielać?

Z drugiej strony ma trochę racji.

rekrutacja misiów to to samo co rekrutacja GT.

Mnie śmieszą te udawane zdziwienia na taki ruch, każdy wiedział, że to nastąpi.

Wynik reakcji
51
Jak w pracy wypowiadasz umowę bo pracodawca nie trzyma się jej warunków to też traktujesz to jako zdradę pracodawcy czy jednak masz do tego prawo? Raz, że GT nie trzymało siew ustaleń, notorycznie lamali granice. Dwa, że wypowiedzenie sojuszu i trzymanie się umowy do końca wypowiedzenia to nie kosa. To uczciwość ;) teraz spróbuj logicznie obronić to co piszesz o Waszym zachowaniu xD