Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.003
Ale to wy zaczeliscie a oni sie tylko dostosowali zeby nie zostac z tylu. (co uwazam za blad btw.)

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
1.634
Niezły farmazon z tym sojuszem z misiami xd Jakbyśmy mieli oficjalną wojnę to nawet bez akcji jesteśmy tam +50.
Jakiś czas temu misie pisały że mają od Was propozycje sojuszu i że zamierzają go przyjąć. Najwyraźniej coś nie pyklo więc spytałem

PS
Naprawiam swój błąd i wrzucam staty wedlug TWstats

Strona: 1:
Plemiona: MIŚ, MIŚ?, FF
Strona: 2:
Plemiona: ZBA, ZBA!, ZBA., ZBA?

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :

Strona 1: 7
Strona 2: 48
Różnica: 41

Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1: 32,268
Strona 2: 301,529
Różnica: 269,261

Ostatnia edycja:

Enkil Wasz-Pan

Miecznik
Wynik reakcji
116
Bez przesady rote. Takie bajki o sojuszu z misiami zostawmy dla małych dzieci. Po prostu nie były bite bo biliśmy gdzie indziej

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.759
Co z tego, że mieliśmy sojusze, a później fuzje, jeśli maksymalnie mieliśmy 5 członów, a w tym czasie po drugiej stronie Nhh/Bl mieli razem 7, to samo tajemnica z gt.

Nawet porównując graczy, wioski czy ilość punktów to byliśmy na równym poziomie, a długość frontów nie jest adekwatna do wielkości każdego plemienia ;)

Ps. Niezły farmazon z tym sojuszem z misiami xd Jakbyśmy mieli oficjalną wojnę to nawet bez akcji jesteśmy tam +50.
W którym momencie mieliśmy 7 członów, bo chyba coś przespałem?

BL miało 2 człony przez cały czas. NHH miało maksymalnie trzy chyba, plus jeden na darmy. Po odliczeniu darm 5, z darmami NHH 6.

MilekxD

Miecznik
Wynik reakcji
81
Jak wszyscy wiemy plemię Miś jako jedyne było na każdym pełnym kontynencie, ale najważniejsze jest, że to jedyne plemię walczące w mid game na 3, a nawet 4 fronty.

Co prawdą z wielu członów został im jeden, ale tak naprawdę obecny skład plemienia Miś został zweryfikowany przez niezliczone wojny i pozostawił samych wojowników. Jak dla mnie pełen szacun <piwo>

Plemię samo w sobie najprawdopodobniej świata nie wygra, ale zostanie w naszych sercach jako maskotka s156, może i któryś z graczy pojawi się w zwycięskim składzie<szampan>

DeletedUser177134

Guest
Jak wszyscy wiemy plemię Miś jako jedyne było na każdym pełnym kontynencie, ale najważniejsze jest, że to jedyne plemię walczące w mid game na 3, a nawet 4 fronty.

Co prawdą z wielu członów został im jeden, ale tak naprawdę obecny skład plemienia Miś został zweryfikowany przez niezliczone wojny i pozostawił samych wojowników. Jak dla mnie pełen szacun <piwo>

Plemię samo w sobie najprawdopodobniej świata nie wygra, ale zostanie w naszych sercach jako maskotka s156, może i któryś z graczy pojawi się w zwycięskim składzie<szampan>
I moje gratulacje dla Misiów. Jak macie już taki zahartowany skład, to idźcie za ciosem i wystartujcie w grupie na nowym świecie, który powinien wyjść za około dwa tygodnie. Potraktujcie ten świat jako narzędzie do wyklarowania zespołu zgranych i zaufanych osób, a na następnym możecie ugrać dużo.

Szczerze mówiąc, to Plemiona żyją teraźniejszością i przyszłością, więc tak szybko, jak Misie staną się przeszłością, zostaną zapomniane. Nikt tu nie traci czasu na wspominanie, bo mniej czasu pozostaje na granie i życie (wyjątek to świat 145). Jak chcecie zostać w czyichś sercach na dłużej, to idźcie do komnaty kolejnego świata.