Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Makss

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
387
Jeśli ktoś chce dołączyć do Naszej sekty, nie potrzeba żadnego szalika. Wystarczy napisać do mnie, ja wymyślam 2 zadania, które trzeba spełnić. Rotes coś o tym wie. Musiał nagrał rap piosenkę o wyprawach krzyżowych i zatańczyć do popularnej piosenki NIGGA NIGGA. Tak o, teraz sobie gra z Nami.

PLCBumix

Miecznik
Wynik reakcji
221
Taki świat mi się podoba, wszystkie plemiona z topki to szaliki i zjadamy darmy, o takie plemiona walczyłem

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
602
Też jestem w gronie które dostało bana na tydzien za multi z kontem z którym grałem na dzieleniu łącza (brat) XD
Na obu kontach ustawione dzielenie, ban...

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Frejas933

Łucznik
Wynik reakcji
750
Może pokazówka, że walczą z multikontami. A najłatwiej było polecieć po zgłoszonych dzielonych łączach. A Ci co grali na 5 kontach to pewnie grają dalej :D

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.854
Pisanie porównania do innych radnych, że nic nie zrobili i używanie tego jako wymówki to najgłupsza możliwa wymówka, bo radny który zna się na rzeczy będzie robił swoje bez patrzenia na innych radnych, co najwyżej na dowodzącego lub dowodzących xd

DeletedUser177134

Guest
Wszyscy skupiają się na tej masówce Szaliki, tymczasem prawdziwy faworyt świata 156 rośnie w siłę. <shrug>

@Cookie13

Jemu zostawię dalszą analizę <szampan>
Niestety, ale po wyczerpaniu materiału na temat GNG straciłem wenę twórczą. Poza tym, to pewnie ta kwestia już nikogo nie śmieszy, więc chyba już czas przejść do normalności i analogicznie stać się normalną osobą, bez upatrywania w GNG czegoś zabawnego. Wszyscy wiemy, jak skończy plemię, w którym wódz kasuje posty sygnalizujące wysłanie obstawy do jego wiosek bez odejmowania liczby paczek z głównego postu. Tak było na 147, tak jest i tutaj. I tam, i tutaj, tak będzie zawsze.

Dla osób spragnionych mojej zdrowej twórczości, zapraszam wszystkich do Karczmy "Pod Witającą brzozą" ze świata 152, w której prezentowałem swe poetyckie zdolności. Tutaj już niczego nie dodam. https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/karczma-pod-witającą-brzozą.127942/page-25

Łapcie czterowiersz okolicznościowy:

Przeżywszy lat wiele wiem, co jest wartościowe
I przyjemniejsze, a nie jest to bynajmniej działanie nowe!
Nawet wygranie świata co rok nic nie znaczy
Gdy zawsze można powitać graczy

Łapcie kolejny, bo mam wenę twórczą:

Nikt mi nie uwierzy, że trzon armii to zawsze pikinierzy
Nikt się ze mną nie zgodzi, że szlachcic piechotą nie chodzi
Za to nikt nie przyjmie z niedowierzaniem
Że najlepsza czynność ma związek z graczy witaniem!

Jeszcze jeden, by wypełnić trójcę.

Plemiona wypełnione są obelgami od czasów zarania
Zemsta motywem graczy z chęcią za coś się odegrania
Za to nigdy grozą nie powieje pod brzozą
Bo graczy witanie jest bardziej angażujące niż zarządzanie tysiącami krzyżyków na plemiennym ekranie