Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Lord Miksa

Rycerz
Wynik reakcji
2.411
No jak masz jedna diode to raczej zawsze przy wbiciu drugiej sie gra na odbitki wiec bardziej sie przydaje jednak to lk :p

Mówię z perspektywy wyspy która miałem na 145. Tam miałem tak ustawione konto ze mogłem w ciągu 1,5 - 2h postawić bunkier w każdej diodzie która wbijalem i zwyczajnie nie było potrzeby budowania CK w offach. Dodatkowo jednak standardowy off budował się szybciej i był silniejszy co pozwalało rozwalić więcej defa.
Jak w nocy ktoś odbijal to sobie wrzucalem nawet lk z wiosek ofensywnych i to robilo robote, bo jednak CK kursowało dłużej.

nadal więc jestem przeciwny mieszaniu offow z CK Ale wiadomo ze co gracz to strategia :D
ten kto nie bronił się lk, ten o życiu nie wie nic xdd

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
602
śmieszne jest to że z 30-40 światów temu to światy bez farmy były wyśmiewane XD.
wtedy były argumenty rzucane że swiaty bez farmy to sie w sumie "kto wiecej darm sobie załatwi ten wygrywa"
Dalej tak jest :cool:

Swoją drogą, zawsze śmiałem się że kosy, kretowanie itd. to domena raczej dużych plemion i stałych ekip, a tutaj na nawet taki tworek jak STRZELCY (-S-), potrafią kosować pony xD

kacper09

Chłop
Wynik reakcji
0

Chcialbyscos jeszcze dodac? : )
Wasz kolega może dzięki temu nauczy się respektować dyplomację, sojusze i pony.
Mówisz o tym że atakował wasze darmy?
Tak, może się nauczy
Z chęcią coś dodam; zaczeliście sami od nie respektowania pona, później on sfarmił wasze darmy a wy próbujecie go przejąć xd no śmieszne że aż 3 graczy potrzebujecie aby go podbić

DeletedUser177134

Guest
Jeszcze wczoraj naśmiewałem się z plemienia Gang Chicken, faworyta świata 156. Dzisiaj zostałem powitany zadaniem "Zaczynamy!". Nie oceniajcie plemion po pozorach.