Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Wynik reakcji
97
Witam Graczy xd

Postanowiłem zostać "Black Snow" tego świata , wszystko bzdura ! Szaliki Was dojadą, jest to specyficzny skład, oby się im tylko chciało :) Nawet Fajny ten sw taki nie za mocny ;) ..., a i support w koncu po tylu latach dal mi czarodzieja, tfu na farmę i darmiarzy ;P
Aaa tfu, Blacka nie zastąpisz.
W sumie to gracze jutra są? Są.
Gracze glodow są? Są.
Jest fabcio? Jest.
Aż dziw że black snowa tu nie ma jak są jego ulubieńcy.

Ksoks

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.456
P.S jak obstawiacie ile ksoks zje darmówek?Ja myśle ze koło 10 to bez problemu :D
Myślę, że pojęcia darmowka jest trochę za mocne. Jeśli po prostu podbijam graczy pokroju Ciebie to nie są darmowki a po prostu słabi gracze. Dobry ból dupy po 152 jak wbił kosę bo sojusznik bo nie chciał mu oddać swoich darm na start aby mógł napompowac konto bo 3 krotnie na innych graczach się wywalil <rotfl>

Lonsdale..

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
191
Myślę, że pojęcia darmowka jest trochę za mocne. Jeśli po prostu podbijam graczy pokroju Ciebie to nie są darmowki a po prostu słabi gracze. Dobry ból dupy po 152 jak wbił kosę bo sojusznik bo nie chciał mu oddać swoich darm na start aby mógł napompowac konto bo 3 krotnie na innych graczach się wywalil <rotfl>
Hahaha,a Kensey wcale nie pisał ze robi ci darmowke XD
Nikomu kosy nie wbilem,a to ze startujecie z 4 członami darm bez poinformowania sojusznika to już wasz problem.
Podbijasz fakt ale darmowki na starcie do póki sie nie skończą XD

Ksoks

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.456
Jakoś gracze z Twojego plemienia cisneli z Ciebie beke, że gorszego założyciela nie wiedzieli który gra po siebie. Rozumiem, że technologia idzie do przodu ale z tego co ja wiem nikt jeszcze nie podróżował w czasie. Więc ciężko jeśli ludzie porobili sobie darmy 2 dni po podpisaniu paktu i wtedy byłeś poinformowany że powstał 1 człon z darmami na co wrzucane były screeny na forum ale moderatorzy kasuja takie coś bo rodo. Jeśli wasi gracze robili to było dobrze jeśli gracze robili tam gdzie grałem to już wtedy dobrze nie było taka jest twoja logika. Razem że swoim radnym oczekiwaliście że dostaniecie wszystkie darmy naszych graczy i się splakales i zacząłeś atakować podczas ponu. To jak to nie jest kosa to już nie wiem czym ja nazwać. Jeden radny od Ciebie dostał darme która ktoś od na sobie klepał nie wiem dlaczego i tak pośladki zapiekly Ciebie że też chciales darm.

Mi tam się nie chce spinac z jakiś no name co szybko znika. Rozumiem, że możesz traktować swoich graczy których ściągnąłeś jako moje darmy. Sam inaczej ich nie traktowałem jeśli założyciel ściąga graczy i rzuca konto bez żadnej informacji i gracze zostają sami bo 2 krotnie wywalił się na darmie innego gracza bo tylko takie coś potrafisz podbijać. Gram sobie na czilku tutaj ale wymyślone jest takie coś jak te stats to widać podbije kogos.

.zamafiba.

Miecznik
Wynik reakcji
118
Witam wszystkich,
skoro mowa o darmach mogę komuś kliknąć darme lub wieś pod farmę. Bo się nudzę