Dyskusja o sytuacji na świecie 156

MilekxD

Miecznik
Wynik reakcji
106
Zmiana nicku z Chrystiano Botaldo na Chrystiano Banaldo :O chodzą pogłoski, że chce wrócić do Realu, więc zaczął grać za kilku / na kilku kontach xD

Maialen

Miecznik
Wynik reakcji
180
BL wiecie co was czeka, nieważne ilu was będzie w tej śmiesznej fuzji zwanej NHH. szale cisną was solo po rozbiorze ZBA, w historii tej gry nie było sytuacji żeby takie nieudaczniki wygrały świat, wspomnicie moje słowa szale do boju
Co Ty, nie będzie wojny, dogadają się kto ma być w wygranym składzie i zjedzą resztę;p

Lisek159 x Asder

Miecznik
Wynik reakcji
275
Każdy z naszych współplemieńców od dawna wie czy zasługuje na blachę czy też nie. Dzięki zajebistej administracji prowadzonej przez @MilekxD nikt nie będzie czuł się poszkodowany. Kazdy kto grą zasługuje aby dograć świat ten dogra do końca nawet jeśli by nie znalazł się w tej zwycięskiej 40. Gramy już tyle razem i spędziliśmy setki godzin na rozmowach z graczami, że nikt nie powinen czuć się poszkodowany :)

Smutne tylko jest to, że ten świat okazał się mieć jeszcze mniejszy poziom niż zakładałem przed startem :/

Smolloution3

Chłop
Wynik reakcji
21
Każdy z naszych współplemieńców od dawna wie czy zasługuje na blachę czy też nie. Dzięki zajebistej administracji prowadzonej przez @MilekxD nikt nie będzie czuł się poszkodowany. Kazdy kto grą zasługuje aby dograć świat ten dogra do końca nawet jeśli by nie znalazł się w tej zwycięskiej 40. Gramy już tyle razem i spędziliśmy setki godzin na rozmowach z graczami, że nikt nie powinen czuć się poszkodowany :)

Smutne tylko jest to, że ten świat okazał się mieć jeszcze mniejszy poziom niż zakładałem przed startem :/
TJMN popsuła wszystko rzucając kontami, gdy mieli jeszcze wielki kawał terenu i szanse na dalszą grę. Myślałem, że dłużej wytrzymają, a teraz aż się grać nie chce.

Smerfik133

Miecznik
Wynik reakcji
156

Makss

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
401
Podbite wioski​
Przyrost punktów​
Pokonani w ataku​
Pokonani w obronie​
Podsumowanie
Własne plemię2.87127.450.146339.311.822319.442.909
Wróg7346.445.374177.007.573491.734.948
=​
=​
=​
=​
Różnica2.13721.004.772162.304.249-172.292.039
Wykres79%
21%
80%
20%
65%
35%
39%
61%

mastermiszczu

Chłop
Wynik reakcji
0
Cześć wszystkim. Późno się witam, w sumie tak bliżej końca, ale zawsze lepiej późno niż Szale wcale...

Gratulacje wytrwałości dla tych co jeszcze grają.

Ruteek

Chłop
Wynik reakcji
1
A witam. W sumie nie napisałem tu ani jednego zdania przez cały świat, biernie sobie tylko czytałem to zostawię tu jakiś ślad po sobie.