Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Chaos.Black

Łucznik
Wynik reakcji
157
Napisz coś ciekawego, nie wiem może coś śmiesznego. Coś z czego każdy się zaśmieje, a nie ciagle ten sam ;/

Ostatnio edytowane przez moderatora:

pawelgrom1

Rycerz
Wynik reakcji
1.691
W jego głowie pewnie padły i się sam z nich śmieje ale czego można się spodziewać po jakimś chaosie co uciekł jak szczur z tonącego statku.

Chaos.Black

Łucznik
Wynik reakcji
157
W jego głowie pewnie padły i się sam z nich śmieje ale czego można się spodziewać po jakimś chaosie co uciekł jak szczur z tonącego statku.
Moze opowiesz ta historie a potem zapytasz chłopaków? Chcesz żeby Cię wyjaśnili? Nie ma problemu, załatwię Ci to. Jednak zastanawiam się czy dotrze to co napiszą, bo już raz taka sytuacja była.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mike Cary

Miecznik
Wynik reakcji
163
Zrobcie akcje wkoncu taka fest. Wbiłem na ten świat bo obiecali mi tu super front który padł w 3 miechy gdzie 2 budowałem wyspę. Teraz widzę nowe twarze i wielka prośba zrobić tak żeby nie żałował że tu wbiłem

Nyga98

Miecznik
Wynik reakcji
93
Znowu się za wszystkich wypowiadasz? Ty jakiś obrońców szukasz? Sam się czegoś boisz? Już nie wiem o co chodzi :/

Mike Cary

Miecznik
Wynik reakcji
163
Dobrze że gracze z bs nie czytają większości tego fo i daje się z nimi wynegocjować jakieś warunki przejścia

4/5 ostatnie miejsce tylko gracze k54