Dyskusja o sytuacji na świecie 155

Coco Jambo

Łucznik
Wynik reakcji
353
Mechanicznie na tym świecie jest to do zrobienia. Tutaj nie trzeba się bawić w dominację, wystarczy zebrać po 16 wiosek z runami z każdego kontynentu, wsadzić ludzi do jednego plemienia i świat można zamknąć po 90 dniach
Mechanicznie jest to możliwe ale praktycznie nie :D

Ps. Jaką nazwę na koniec obstawiacie ? Legiony Tukanów Farmiące Tiktakami?

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
2.930
Skąd przekonanie, że po s150 gdzie 3/4 Marzycieli się skonfliktowało ze sobą Xarnom ma jeszcze miejsce w mym serduszku?

Ryba9431

Zwiadowca
Wynik reakcji
257
Pretendent do blachy xDDD

Ogólnie spojrzeć na wszystkie światy wstecz

Praktycznie większość była wygrywana dyplomacja.
Więc nie rozumiem zdziwienia I wielkiego poruszenia.

Obecnie vg będzie miało front przez dlugosc dwóch kontynentów więc jako tako może padniemy w walce jednak A nie w dyplomacji legiona ^^

*Furia*

Pikinier
Wynik reakcji
63

Ogólnie spojrzeć na wszystkie światy wstecz

Praktycznie większość była wygrywana dyplomacja.
Więc nie rozumiem zdziwienia I wielkiego poruszenia.

Obecnie vg będzie miało front przez dlugosc dwóch kontynentów więc jako tako może padniemy w walce jednak A nie w dyplomacji legiona ^^
Albo i tu i tu..
No w każdym razie nie wiem czy sojusznikom się opłaca z Wami przegrywać świat.
Marzyciele podobno po przegranej robią imprezy jakby conajmniej po blaszce dostali to z nimi się kalkuluje ♥♥

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
2.930
A kogo innego byś wymienił? Ten, kto siedzi co nieco w plemionach, nie będzie typować do grona faworyta nikogo innego niż:
- Pingwiny
- Vg
- Marzycieli

Oczywiście trzeba wspominać w roli czarnego konia:

- PSS którego już niestety nie ma <beczy>
- AC_NT
- JC
- Blood
- Farmy
- hehehe

Jednakże to są w głównej mierze mniej renomowane ekipy, które nie mają jeszcze tak bogatej tradycji - nie mylić z poziomem gry, bo mogą bardziej renomowanych pod tym względem bić na głowę

Xarnom

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
542
A kogo innego byś wymienił? Ten, kto siedzi co nieco w plemionach, nie będzie typować do grona faworyta nikogo innego niż:
- Pingwiny
- Vg
- Marzycieli

Oczywiście trzeba wspominać w roli czarnego konia:

- PSS którego już niestety nie ma <beczy>
- AC_NT
- JC
- Blood
- Farmy
- hehehe

Jednakże to są w głównej mierze mniej renomowane ekipy, które nie mają jeszcze tak bogatej tradycji - nie mylić z poziomem gry, bo mogą bardziej renomowanych pod tym względem bić na głowę
A gdzie jest wpisana ORDA?

Bęcki dostaliście i uciekliście do nas z podkulonym ogonem
Tak uciekliśmy do Was jak to Wy przeszliście do Nas gdzie twstats jest dowodem xd

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
2.930
Na którym świecie grała wcześniej ORDA by ich wymieniać w gronie ekip? ;x
To chyba nowy projekt - przynajmniej ja o nich nie słyszałem, a takie plemiona są zawsze zagadką

Byliście naszym jedynym frontem, więc siłą rzeczy przyjmując Was do nas staliśmy się miejscem zaplecza i musieliśmy się przenosić bliżej frontu

Lord Miksa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.788
Jeszcze z jakimis ciulami o nazwie pingwiny bede gral ja wale bo chyba marzyciele innej opcji nie maja

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
2.930
Orda ma bardzo ciężką pozycję. Jest zamknięta przez VG i Pingwiny. Ciekawe w czyją stronę się uśmiechną :p

Xarnom

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
542
Na którym świecie grała wcześniej ORDA by ich wymieniać w gronie ekip? ;x
To chyba nowy projekt - przynajmniej ja o nich nie słyszałem, a takie plemiona są zawsze zagadką

Byliście naszym jedynym frontem, więc siłą rzeczy przyjmując Was do nas staliśmy się miejscem zaplecza i musieliśmy się przenosić bliżej frontu
Nadal nie wiem skoro tak twierdzisz, że klękneliśmy do Was to czemu powstała nowa marka i większość z Was poszła do Naszego plemienia?

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
2.930
Już raz w sojku graliśmy. Na tym świecie leżymy dosyć daleko. Nie było okazji jeszcze porozmawiać, ponieważ wspólnych interesów jeszcze nie mamy prawa mieć. Jednakże koalicja 15 plemion/członów wymaga na pewno jakiejś reakcji, czy my podejmiemy jakieś działania? Świat jeszcze młody, zobaczymy jak długo obecny układ się utrzyma

Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Furia*

Pikinier
Wynik reakcji
63
Już raz w sojku graliśmy. Na tym świecie leżymy dosyć daleko. Nie było okazji jeszcze porozmawiać, ponieważ wspólnych interesów jeszcze nie mamy prawa mieć. Jednakże koalicja 15 plemion/członów wymaga na pewno jakiejś reakcji, czy my podejmiemy jakieś działania? Świat jeszcze młody, zobaczymy jak długo obecny układ się utrzyma
Fontowa nie frontowa.
Ps
Jestem po sąsiedzku na mapie ^^