Dyskusja o sytuacji na świecie 154

witek7787

Miecznik
Wynik reakcji
44
Szopen, osoba która mi to napisała na s158 była kluczowym graczem na froncie z 6p, a przy nim jesteś pionkiem/lamą. Zresztą przy prawie każdym wypadasz słabiutko. Co do tego rzekomego plagiatu, tu masz małpo link do twstats: https://pl.twstats.com/pl140/index.php?page=tribe&id=1446
Jak widać, skrót TT nie jest "waszym" wymysłem. Prędzej to hybryda TM z tępymi toporkami dopuściła się plagiatu.

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
chodzi mi o ten swiat ze mogli sie inaczej skrocic....ale jak widac jeszcze Smutne Kotki graja z nimi,ile to juz plemion?

Szopen, osoba która mi to napisała na s158 była kluczowym graczem na froncie z 6p, a przy nim jesteś pionkiem/lamą. Dobrze powiedziane byla...wiec jak cala reszta udawaczy juz jej nie ma,nie jest sztuka walczyc, sztuka jest walczyc wytrwac i przezyc...wytlumacz mi w takim razie czemu kazdy gargamel ktory tu sie przekomarza po jakims czasie konczy gre...Sami kluczowi gracze hahahahah

to co zrobiliscie z westami i innymi plemionami,to co robicie z XD to juz nie hybryda? bedziesz zapewne pisal jak dat ze to cos innego buahahaha,ale z ciebie tepa dzida...cechuje cie pojecie za wszelka cene?pogadaj tam na s128 z reszta moze sie czegos dowiemy o tym swiecie od nich:p

nie pisz tez o swoich osiagnieciach bo jak na razie to walczysz z ludzmi ktorzy maja w plemieniu razem tyle wiosek co jeden u was gracz:) ze statystyk twoich widac ze walke to miales z jakimis noobkami co nie bardzo wiedzieli co to sa plemiona,same leszcze,darmy i randomy to jest twoj wielki zew krwi....buahahaha

witek7787

Miecznik
Wynik reakcji
44
to co zrobiliscie z westami i innymi plemionami,to co robicie z XD to juz nie hybryda? bedziesz zapewne pisal jak dat ze to cos innego buahahaha,ale z ciebie tepa dzida...cechuje cie pojecie za wszelka cene?pogadaj tam na s128 z reszta moze sie czegos dowiemy o tym swiecie od nich:p

nie pisz tez o swoich osiagnieciach bo jak na razie to walczysz z ludzmi ktorzy maja w plemieniu razem tyle wiosek co jeden u was gracz:) ze statystyk twoich widac ze walke to miales z jakimis noobkami co nie bardzo wiedzieli co to sa plemiona,same leszcze,darmy i randomy to jest twoj wielki zew krwi....buahahaha

Ty cymbale, żresz same darmy i jeszcze pyskujesz xD Toć te noobki, co ich tak nazywasz, więcej w swojej grze zrobiły niż wielki szopen.

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
i to mi sie witus u ciebie podoba,a z innej beczki powiedz mi kiedy jakiegos srednio grajacego gracza przejmiesz? wiesz nie chce ci zawyzac progu dlatego sredni moze byc?

Toć te noobki, co ich tak nazywasz no a jak ich nazwac,? wystarczy na nich spojrzec ,sa twojego pokroju a nawet sporo gorsi,wiec z kim ty walczyles? z warzywami i nazywasz sie kocurem buahahaha....Witku obserwuj i dalej szczekaj a ja was ich tak wciagne lewa dziurka od nosa...

witek7787

Miecznik
Wynik reakcji
44
Głowonogu, weź tu napisz żeby każdy wiedział, kto wedlug wielkiego szopena jest dobrym graczem? Jak takiego rozpoznać, skoro twtstats i rankingi się nie liczą? No bo my to takie leszcze, nie znamy się na profesjonalnym zjadaniu darm, musisz nam wytłumaczyć, jak być amebą nr 1.

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
czworonogu zobacz na RA RO poczekaj to nie moja wina ze przed moimi ofami uciekaja i nie chca mnie atakowac,wybieraja z nizin graczy i ich atakuja ,tak samo jak ty to robisz,po drugie przed moim przejeciem wywalaja graczy z plemienia co mam zrobic to zrobie i czas ci to zweryfikuje jak teraz ten obrazek,ale w sumie czego ja mam wymagac jak ty masz roczne doswiadczenie w grze...

co ci mam tlumaczyc tepa dzido:) te staty poczatkowe wynikaja ze gracz typu A robi samego ofa,warzywa i mulciaki go wspieraja w obronie i farmieniu darm,gracz ten zyskuje oprocz farmy RA i pozniej plemie obrasta w piorka caly czas powolujac sie na te staty...poczekaj do konca swiata bo wygranie bitwy to nie wygranie wojny,twoj przyjaciel hitler tez skakal ze szczescia a teraz widzac ile kolorowych w jego panstwie przewraca sie w grobie....Tak samo jak ty szczekal i w koncu mu zalozyli kaganiec...Gracz typu B jak u was w 6p XD i badgach co widac nadmiennie,wchodzi tylko na swiat by rozwijac wiochy anu A a gracz typu C czyli ty, w oparciu o te frajerskie staty w kolko hejtuje na forum, robiac pod publike...masz przykaldy kredusia,bubo,burak ze wsi no i ty wielki twardziel walczasy z warzywami:)

witek7787

Miecznik
Wynik reakcji
44
Ale co?! Ty odznaczenia porównałeś? Hahah xD

No to tak, pokonujesz mnie w:
Samobój (Drewno - Poziom 1)
Zaatakuj samego siebie i strać w jednej bitwie ponad 10 jednostek.
szopen1975 poziom: 3

Ukochany druh (Srebro - Poziom 3)
Zawrzyj 50 przyjaźni.
szopen1975 poziom: 4

Towarzysz broni (Drewno - Poziom 1)
Bądź członkiem tego samego plemienia nieprzerwanie przez 30 dni.
szopen1975 poziom: 2

Skuteczny rekrutant
Zaproś 1 przyjaciela, który osiągnie 500 punktów.
szopen1975 poziom: 1

Zdobywca kontynentu (Brąz - Poziom 2)
Dostań się do czołowej 30 kontynentu!
szopen1975 poziom: 3

Krezus (Drewno - Poziom 1)
Wybij 50 złotych monet.

Najlepszy zdobywca (Drewno - Poziom 1)
Dostań się do czołowej 1.000 świata.

Odznaczenia inne

Lata gry (Drewno - Poziom 1)
Graj w Plemiona przez 1 rok.
szopen1975 poziom: 13

Roczne doświadczenie w grze, no tak tak mistrzu ;) Po 13 latach posiadania konta będę już zjadał darmy w rytmie sonaty księżycowej albo jakiegoś nokturnu.

Ostatnia edycja:

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
mordeczko nie tylko w tym,przeciwnikow mialem bardziej wymagajacych i ich plemiona cos znaczyly w owym czasie ,teraz pozostal po nich smutek i szarosc,zreszta ciebie tez to czeka,wiec witek czekaj na swoj kwitek:) co do RO i RA z czasem zobaczysz jaka nas dzieli roznica...chcialbym zobaczyc wowczas twoja mine:p

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
jak na razie to przejmujesz warzywa i darmy a w walce z podobnym graczem straciles dwie wioski

Jak ja będę walczył, a ty tylko darmy żarł to na pewno nie mam szans w liczbie wiosek xD ...

z kim ty walczyles? z warzywniakiem? w walce to ty straciles dwie wiochy:p wiec ty tu nie pisz nic o walce bo nie masz o niej pojecia:p

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
jaki synu,uzyles juz tylu nazw ze bys sie w koncu zdecydowal jak chcesz do mnie przemawiac....wiciu idac twoim tropem czyli twstats zjadl cie gracz

co ty to teraz witeczku piszesz ze wioski nie straciles....sam siebie juz starasz sie oszukiwac:p tak nie wolno,po jakims czasie zaczniesz w to wierzyc:p

Ostatnia edycja:

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
Synu, weź zobacz gdzie te wioski były i jak je mogłem stracić xD

nie wiem jak ale je straciles...chcesz zostane twoim mentorem,naucze cie jak grac i nie tracic:p

witek7787

Miecznik
Wynik reakcji
44
Ja wiem jak nie tracić. Wystarczy być szczurem chowającym się na tyłach, zżerać darmy i cwaniakować na FO. Tylko problem jest taki, panie szopen, że ja mam swoje zasady i nie mam mentalności ameby. Gdybyś w ogóle cokolwiek ogarniał to bys wiedział, w jakich okolicznościach straciłem te wioski i dlaczego zajęło im to tak dużo czasu, by je zdobyć. A potem użyj tych dwóch szarych komórek by pogłówkować, jakim cudem witek i jego ludzie pojawili się na k34 mając 70 godzin szlachtą w jedną stronę.

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
nie wiem jakim cudem ,widac same cuda w masle siedza,jak na razie jestes w plecy dwie wioschy i tyle w temacie twojej gry,nie tlumacz sie jak dziecko bo to bo tamto,chiales staty to masz: minus dwa,ladnie mi tam rozwijaj wiochy,upomne sie w swoim czasie o nie:p ja tez amebo moge cie powiedziec ze szedlem grubasami 70h i to zaden cud wedle moich dwoch szarych komorek :p

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
o widze ze sie poskarzyles...

leci na mnie ale idac dalej twoim tokiem myslenia to widze ze jego przemuje 6p a on przejmuje wasze darmy i barbarki,to twoj mulciak ? buahahah