Dyskusja o sytuacji na świecie 154

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
jakim calym potencjalem? moze 20 procent poszlo...i to z nudow

z czego 15 procent spowrotem wraca,na moje ofy wyslalem dwa i dwa wracaja...

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
Nie sądziłem, że takiego komedianta jak szopen spotka się w takiej grze jak plemiona .Grande dwa miesiace temu,razem z jaro zakladalem sie z toba,,stwierdziles ze wy u nas bedziecie na kontynencie i ze potrzebujecie dwa tygodnie zeby mi i jaro to udowodnic ,minely dwa miesiace i stoicie prawie w tym samym miejscu,podbijacie graczy ktorzy nie dostali defa a na wioske idzie po 33 ataki,my jestesmy u was na kontynencie wec jesli chodzi o komendianta to przebiles samego siebie...zaklad wygrany i udowodnilem ci ze nie wejdziesz na kontynent do nas a ty stwierdziles ze jak ja sie pokaze u was to mnie zniszczycie....gdzie potwierdzenie tego co mowiles i czego byles pewny...zwykly blef,obstawcie sobie lepiej wioski bo wpadam tam do was jak po cieple buleczki,teraz zrobie tak ze poleci 30 procent ofa i cos czuje ze 20 wruci spowrotem,potem 40 i tak az do 100 potencjalu,nie mowie tu o sg czy starych graczach TM.same stare toporki i zobaczysz ze to nie jest blef taki jak do tej pory w twoim wykonaniu...Reszcie hejterom i krytykom nic nie powiem bo jak nie ma od nas atakow to zle,jak sa to tez zle,trzeba was chyba zostawic za plecami,zamknac te drzwi bo nie bez powodu jestescie z tylu,przechwalajcie sie statami,podniecajcie sie przejmowaniem slabych graczy,ja sie tu juz nie pokaze chyba ze na koniec gry zeby albo napisac i co kto mial racje? albo złozyc gratulacje...tylko komu teraz bedziecie cos pisac,znowu bedzie tu nuda wialo....

yoDANGER

Pikinier
Wynik reakcji
23
Szopen brak mi słów.

Sfuzjujesz jeszcze masełko?
W ten sposób pojawisz się na każdym kontynencie.

No nic powodzenia.Niech wygra lepszy :)

Ostatnia edycja: