Dyskusja o sytuacji na świecie 154

pam321

Pikinier
Wynik reakcji
17
To w sporym błędzie jesteś i pisałem z Tobą zarówno prywatnie jak i tutaj na forum, wiem że ciężko pogodzić się z tym że realnie to gramy na dwa człony, z czego jeden Telperiusza który jest podzielony pomocą na dwa człony badge :)
Nie wiem dlaczego piszesz o 5 członach, ja pomagam im wyjść z dołka to fakt, zostałem w jakiś sposób "liderem", a kwestią wschodniej części czyli 2 człony baddge + nieoceniona pomoc członu telperiusza zajmuje się chyba z 8 innych osób i jest to praca nad frontem z XD i SG, o czym wiesz, dlatego dogadaliście się by ruszyć w łatwe wioski "rozpadliny" wspólnie w 3 plemiona :rolleyes: no i nie dziwię sie, bo trzeba korzystać na takich sytuacjach

pam321

Pikinier
Wynik reakcji
17
" Raczej ciekawe jest to, że zrobiliście na nas akcję, nabiliśmy w jeden dzień jednym członem 5,3mln RO, drugi w sumie jest niefrontowy tylko na zapleczu, "

" wiem że ciężko pogodzić się z tym że realnie to gramy na dwa człony, z czego jeden Telperiusza który jest podzielony pomocą na dwa człony badge"

czytanie ze zrozumieniem

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
950
1598618223600.png1598618233978.png

74:77 dla Was <shrug>

Przecież 2 człony to jesteście wy - POGI + stare LisChe i jesteście całością tutaj, część nawet przy froncie więc o jakim 1 członie + deffie z dżumy ty mówisz xD Do tego dodajesz Dżume która w połowie pomaga Wam a w połowie badge i wychodzi Ci 2,5 człona

1598618930379.png

Ostatnia edycja:

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
Gratuluję Pogom. Mało kiedy małe plemię grające z charakterem może dostać tyle darm od plemienia top1 ^^ Teraz widać jakie to Badge było plemiemiem multikont i darmówek, nawet nie ma komu kont rozbierać. Już raz była taka akcja na serverze jak badge przyjęło sierotki po innym wielkim wodzu patryk26.

Widać nowe pro plemiona typu Badge i SONIC tak mają , nie mogę się doczekać wrzesnia i staru ekip typu sonic i Badge na nowych serverach, może Wam tam lepiej pójdzie :)

Jedyną osobą, która to przewidziała oraz ją szanuję jest szopen1975. Powoli do celu już widzę jak idzie na front z 6p ma dwie wioski. Po cichu a nie na całe FO jaki to grajek typu
Ancymon Kreduś czy Kace Si ?.

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
Niech dają Ci z Badge co to wypowiedzieli ^^ jak tam jest jeszcze ktoś z rady co to wypowiedziała bo podobno wszyscy uciekli ^^

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
No to można śmiało napisać cały świat na masło ^^ pytałem jak można zmieścić 3/4 świata w jedno plemie 40 zwycięskie to mi odpisał jak na 146 świecie wygrał tak i tu pozostałe człony wpisze się w profil ^^

Wróciłem do tej gierki aby pograc i się pobawić 1 maja ale widzę, że czas był zmarnowany. Czekam jak wystartuje świat gdzie wszyscy bedą od razu w jednym plemieniu i bedzie można podbijac tylko wioski barbarzyńskie nowe lub po tych co kończą grę i wyszarzali to wtedy bedzie rozgrywka kto wiecej darm wyłapie ^^ bo o rywalizacji to już mowy nie ma.

Plemiona zeszły na psy nie dziwie się, że nikt w to nie gra jak jeszcze kilka lat temu...

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
25
Dla mnie te Masła akurat fajne są. Hasło się mi podoba, fajne obrazki. Skąd ta wasz niechęć? <cisza>

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
25
Czemu poszedłeś :(
Ślub, wesele, podróż poślubna, zmieniam pracę za tydzień i jestem w trakcie przeprowadzki. Mimo największych chęci i próby spięcia tego jeszcze raz - nie do ogarnięcia niestety.
To był mój powrót po ostatniej grze na świecie 34. W październiku sytuacja się unormuje i wystartuję jak coś będzie ruszać.

Hybrydy

Chłop
Wynik reakcji
11
To jakaś zorganizowana akcja przejścia krokodyla z Szyderców do 6.p ? :D

czy tylko wybryk natury ..

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
950
Świat widzę, że idzie w kierunku 152. Wyścig szczurów, kto więcej fuzji i członów klepnie. <cisza> TM mające 4-5 członów wciąga 5 członów toporków, 6.p mające 5 członów wciąga szyderców i TIT. <shrug>