Dyskusja o sytuacji na świecie 154

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
7
Piszesz to tak jakbyście walczyli 1 vs 1.
ZT Wam pomaga deffem, nie wiem jak z offami, tm pewnie tez mobilka podsyła do tego macie XD z którym też walczą i walczą z nami na długości dwóch kontynentów więc to 1:3 to nie tak do końca.<shrug> Ogółem walczą w mniejszości ale te 3 fronty to tylko i wyłącznie ich wina i z tego co słyszałem ich krętactwa.

Chłopak... Choćby połączyć sg z toporkami to wciaz badge ma więcej wiosek woja terenu.. A 2 plemiona inaczej działają jak jedno więc mogą byc + i - ...

Fox8723

Chłop
Wynik reakcji
9
Ten nowy ma tutaj sporo racji. Fronty są 3 a Badge jest zamknięte z każdej strony i odcięte od 6.p.
Oczywiście że ich sytuacja jest wyłącznie ich winą gdyż nie potrafili grac honorowo a ich pierwszy atak i 20 wiosek to effekt wyżej wymienionych krętactw.
Chcieli zaskoczyć i nas szybko rozgnieść. Na szczęście udało nam się zmobilizować i troszeczkę odbić. Sporo offów padło im również w poracie i to jest nasza dobra robota. Ale nie jesteśmy Bogami i mamy świadomośc ze jedynie możemy nadrabiać taktyka i aktywnością co czynimy. Na ten moment zarówno obrona jak i offensywa idzie nam dobrze i staramy się tego trzymać :)

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
81
Cały czas są wypominane jakieś deffiki z plemienia do plemienia. Pogubiłem się - nie na tym polegają sojusze?
Polegają tylko koledzy pisza jak by walczyli jednym członem na cały świat a maja jakies 70-80% terenu na swoim k.
Bardziej chyba o to chodzi ale może się mylę.
I każde plemie , koalicja na ten moment ma po 3 fronty.

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
24
Obiektywnie spoglądając na sprawę - przecież to nie wina "dużych plemion", że walczą z kimś kto ma jeden-dwa człony. Nikt im nie kazał. Z kolei narzekanie wąskich plemion na walkę z masówką jest jak włożenie ręki do pieca i płakanie, że łapa poparzona :p

Sknerus

Chłop
Wynik reakcji
0
Troche mam odczucie, że bawicie sie patykiem w nie powiem czym za przeproszeniem wytykając: duze plemie, ale wy macie deffa stamtąd a oni nie mają. A oni maja 3 fronty, a wy jeden. Tam jedno plemie cały kontynent pod siebie. Oni nie mają sojuszu blisko, nie ma kto im pomoc.

Mieli sojusze to się lączyli (badge, pogi dzuma) i kto wie kto tam jeszcze. star, które bylo przekabacone.. Co im z tego wyszło? dezintegracja.
Zawsze od kąd siegam pamiecią fuzje rzadko wychodziły na dobre.
Może jeszcze nas zadziwią Ci badge. Nowa rada podobno, zobaczymy. Na to czekam bo inaczej to kwestia czasu i..

pozdro

Karli 57:45 dla SG

Ostatnio edytowane przez moderatora:

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
Ja dokładnej sytuacji nie znam, SG musiałoby się wypowiedzieć i XD bo tam jakieś obietnice/umowy padały a później coś kombinowało badge. <shrug>

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
Trzeba go tam w jakiś sposób zapieczętować, poszukiwany czarnoksiężnik. <cisza>
Z tego co widzę to dzisiaj nasza akcja i 6.p? <piwo>

Hybrydy

Chłop
Wynik reakcji
11
Serio?

Po tej jednej akcji off gdzie offy z Toporków szły 50 godzin i sg dogralo swoje zabawki.

To wystarczyło żeby badge aż tak się stoczyło?

Może ktoś zdradzi co się dzieje w kuluarach bo wierzyć się nie chce.

Ancymon też wyparował.

Może administracja badge zabierze głos.

pam321

Pikinier
Wynik reakcji
15
Jak w końcu? Zawsze najlepiej wychodziliśmy w obronie ze wszystkich frontów które atakowaliście.. :)
Może w pierwszej akcji straciliśmy kilka wiosek warzyw nieaktywnych, ale swoje wioski już odzyskaliśmy :)

Raczej ciekawe jest to, że zrobiliście na nas akcję, nabiliśmy w jeden dzień jednym członem 5,3mln RO, drugi w sumie jest niefrontowy tylko na zapleczu, a jeszcze wyszliście w Waszej akcji na minus <glaszcze>

27.08.png

tutaj ogólne statystyki, więc nie powiedziałbym że "ładną obronę pokazaliśmy w końcu", a raczej poprawiamy poprzednie błędy, choć dzięki za rzadkie i z trudem wyklikane słowa pochwały, bo nie zabrakło uszczypliwości w końcówce zdania, conajmniej jakby wcześniej była łatwa przeprawa po naszych wioskach... :)

pogimasło.pngpogimaselo.png

tak czy inaczej dzięki za walkę, no i robi się bardzo przyjemnie
choć jest druga strona medalu i zawiodłem się że MARKOWE MASŁO potrzebuje ugadywać się i współpracować po cichu z XD? i z SG, ale nie rozwijajmy tego tematu, zwyczajnie jestem pełen szacunku do Was jako plemienia i ekipy, ale jakiś taki niesmak pozostaje gdy się widzi i słyszy coraz więcej rzeczy :)

Leandere

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
1.074
Uważam, że wszyscy powinniście pogodzić się z porażką już przy starcie świata widząc POTĘŻNĄ DELMĘ w rankingu. Szok, że w ogóle dalej się logujecie. o_O

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
Mowie juz po 1 akcji Badge na nas... A nikt nie chce uwierzyć..
ZE Maslo sle nam deffa
Dajcie znać czy możemy cofać, przyda się to 100 zagród :|

Jak w końcu? Zawsze najlepiej wychodziliśmy w obronie ze wszystkich frontów które atakowaliście.. :)
Może w pierwszej akcji straciliśmy kilka wiosek warzyw nieaktywnych, ale swoje wioski już odzyskaliśmy :)

Raczej ciekawe jest to, że zrobiliście na nas akcję, nabiliśmy w jeden dzień jednym członem 5,3mln RO, drugi w sumie jest niefrontowy tylko na zapleczu, a jeszcze wyszliście w Waszej akcji na minus <glaszcze>

View attachment 15902

tutaj ogólne statystyki, więc nie powiedziałbym że "ładną obronę pokazaliśmy w końcu", a raczej poprawiamy poprzednie błędy, choć dzięki za rzadkie i z trudem wyklikane słowa pochwały, bo nie zabrakło uszczypliwości w końcówce zdania, conajmniej jakby wcześniej była łatwa przeprawa po naszych wioskach... :)

View attachment 15903View attachment 15904

tak czy inaczej dzięki za walkę, no i robi się bardzo przyjemnie
choć jest druga strona medalu i zawiodłem się że MARKOWE MASŁO potrzebuje ugadywać się i współpracować po cichu z XD? i z SG, ale nie rozwijajmy tego tematu, zwyczajnie jestem pełen szacunku do Was jako plemienia i ekipy, ale jakiś taki niesmak pozostaje gdy się widzi i słyszy coraz więcej rzeczy :)
+1 wyszliśmy przecież, głównie dlatego że też wjechaliście z akcją i yestnie chociażby bardziej się bronił jak atakował. Nie wiem czemu liczysz 1 człon skoro prowadzisz aktualnie pięć, dziwne myślenie. Chyba że dalej udajemy że inna nazwa = inne plemię. <shrug>
Dzisiaj jakieś wioski jeszcze wpadną więc będzie te +4-5, mimo wszystko zgadzam się, słabiutki wynik. RA;RO ładne, masę deffa straciliście co Was pewnie zaboli na innych frontach. Sporo nowych osób, niesprawdzonych na froncie z wami i owocuje. Jakieś losowo oddawane wioski w dzień naszej akcji ale co by nie mówić macie sporo offa w tym zagęszczeniu i niestety nie zawsze idzie w 3-5h ogarnąć na tyle mobila do wysuniętych wiosek przy naszym aktualnym, bidnym zagęszczeniu. Ogarnie się troszkę front i myślę, że za niedługo zaczniemy ostrzejszą zabawę. Póki co wychodzimy na równo z Wami a profitujemy na reszcie frontów więc nikt nie narzeka. Wczoraj dwadzieścia kilka wiosek od tit wpadło a dzisiaj siekamy kolejne.<shrug>

Człowiek raz pochwali a i tak wybrzydzasz.<beczy>

Póki co jesteście jedynym plemieniem, które opór stawia i jakoś sensowniej atakuje. TIT praktycznie klęknęło, 6.p jest zajęte TM i ma Nas w nosie bo skubanie po 10-15 wiosek od grajków z WEST ich nie boli a z TM pewnie łatwiej bić swoim rdzennym składem, jak pakować offy pod losowych grajków z rekrutacji.

Ugadywać się? W jaki sposób? Uważam to za rozsądne i korzystne, żeby pisać do innych plemion, które z Wami walczą kiedy bijemy, bo waląc w tym samym czasie też mają z tego profit. Deff rozkłada się na 3 plemiona, o zasty też ciężej jak więcej osób potrzebuje. Nie wiem co jest w tym śmierdzącego. Gdyby 6.p w Nas pakowało głupotą byłoby nie bić wspólnie choćbyście wrogami byli lub mieli w przyszłości być.

Ostatnia edycja: