Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
Ehh, jak ja tego szopena nie trawie xd
Proszę, nie poruszaj tematu mojego starszego, mam wrażenie że go tym obrażasz. Nie rozumiem skąd ta złośliwość w twoich wypowiedziach... Zrobiłem Ci coś ? Spotykam się cały czas z oskarżeniami z twojej strony.

PS: Nie ma co gadać, chodź tu do nas na front i sobie poklikamy ;)

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
domelek a ktos ty? tez z tata i copikiem na koncie?

a gdzie ty tu widzisz jakąs obraze twojego taty? wyjdz na swierze powietrze troszke bo chyba tlenu ci brakuje:p

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
tak wysmiewali dajac do zrozumienia ze tylko ich decyzje sa sluszne a my jako nie zjednoczony kontynent nie mamy nic so powiedzenia....

A ten maciuś z ZT co walczy z barbarkami od miesiąca dalej wymachuje patykiem, urocze Co do tej wypowiedzi chcesz mi powiedziec ze wy nie przejmujecie barb lub nie przejmowaliscie? sam widzisz jaki masz poglad,same bzdury tworzysz i nie staraj sie nam mowic co mamy robic lub co przejmowac bo jestesmy po drugiej stronie barykady.To ktora strategia i taktyka jest lepsza to czas to zweryfikuje i to na koncu swiata....ty nie mozesz oceniac ,masz 3 grajkow i tyle w temacie 6p,co do statow czwarty raz ci pisze baranku nie interesuja mnie wazne ze my mamy gdzie sie rozwijac a wasi gracze plakali do nas ze po oddaniu stanu wojsk rozbieraliscie ich:p

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
7
SG VS BADGE
Obecnie badge zajęte przejmowaniem swoich graczy :D i to z trudem im idzie.
Współczuje Kac bo włożyłeś mase czasu by ten statek załatać.... zobaczymy czy nowy GÓRU sobie poradzi

Załączniki

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
SG VS BADGE
Obecnie badge zajęte przejmowaniem swoich graczy :D i to z trudem im idzie.
Współczuje Kac bo włożyłeś mase czasu by ten statek załatać.... zobaczymy czy nowy GÓRU sobie poradzi
Wklej tylko z ostatniej akcji staty.
Są -10 to coś wielkiego? Na tym etapie z samych barbar i ostatków chłopów z innych plemion/bez plemion są pewnie codziennie po kilkanaście/kilkadziesiąt na plus. Taka strata raz na tydzień lub rzadziej raczej nieszczególnie boli. <shrug> Mogą -100 z Wami na minus być a pewnym momencie się przeorganizować i zaczną odrabiać. Te wojenki dopiero się rozkręcają nie ma co ich skreślać.<cisza>

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
7
Wklej tylko z ostatniej akcji staty.
Są -10 to coś wielkiego? Na tym etapie z samych barbar i ostatków chłopów z innych plemion/bez plemion są pewnie codziennie po kilkanaście/kilkadziesiąt na plus. Taka strata raz na tydzień lub rzadziej raczej nieszczególnie boli. <shrug> Mogą -100 z Wami na minus być a pewnym momencie się przeorganizować i zaczną odrabiać. Te wojenki dopiero się rozkręcają nie ma co ich skreślać.<cisza>

Chłopak czy ja kogos skreslam?
Informuje ze plemię 3x wieksze od nas bylo + 25. Teraz -10
Nie ekscyctuj sie tak.
A ja pytam jak plemie z tak słabymi statami jak my zdołalo wgl wyrównać w tej wojnie.

Cinsoniks

Pikinier
Wynik reakcji
33
>Nie ekscytuj się tak.
>JAK PLEMIĘ Z TAK SŁABYMI STATAMI JAK MY ZDOŁAŁO WGL WYRÓWNAĆ W TEJ WOJNIE.

1598377666692.png

Mam nadzieję, że to tylko zadyszka Badge ;)

Kaczkazewsi

Chłop
Wynik reakcji
2
Biorąc pod uwagę straty względem wiosek a ilość tychże wiosek w plemieniu Badge to nie jest dużo.

Przegrali bitwę a nie wojnę ;)

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
Chłopak czy ja kogos skreslam?
Informuje ze plemię 3x wieksze od nas bylo + 25. Teraz -10
Nie ekscyctuj sie tak.
A ja pytam jak plemie z tak słabymi statami jak my zdołalo wgl wyrównać w tej wojnie.

Piszesz to tak jakbyście walczyli 1 vs 1.
ZT Wam pomaga deffem, nie wiem jak z offami, tm pewnie tez mobilka podsyła do tego macie XD z którym też walczą i walczą z nami na długości dwóch kontynentów więc to 1:3 to nie tak do końca.<shrug> Ogółem walczą w mniejszości ale te 3 fronty to tylko i wyłącznie ich wina i z tego co słyszałem ich krętactwa.