Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Hybrydy

Chłop
Wynik reakcji
11
Psów już nie ma, ale ich duch nadal krąży nad światem 154.

Chyba Wojtas zrobił kredusiowi paranormall activiti.

Bo kolejne plemię z bardzo dobrymi graczami tonie przez nieudolny zarząd..

Kaczkazewsi

Chłop
Wynik reakcji
2
Psów już nie ma, ale ich duch nadal krąży nad światem 154.

Chyba Wojtas zrobił kredusiowi paranormall activiti.

Bo kolejne plemię z bardzo dobrymi graczami tonie przez nieudolny zarząd..
Póki co mowa o tonięciu jest chyba przedwczesna,

Przecież nie mają dużych strat w odniesieniu do liczby posiadanych wiosek.

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
Na spokojnie, Nocki :D

Ze względu na wcześniejszą wymianę zdań z szopenem, już chciałem po niego iść, a tu się okazuje że to on przyjdzie do nas, co mam powiedzieć... Zapraszam ! ;D

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
Niech pierwszy rzuci kamień ten który nie zapomniał o idącym na niego ataku, nieważne czy to fejk czy off ;)

Na mnie niewiele tych ataków leci od TM, a i tak z dwa razy jak sobie przypomniałem to było za późno, odetchnąłem widząc żółtą kropkę przy raporcie <rotfl>

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
niebawem bede waszym oprawcą,pamietam rozmowe na ts ,wysmialiscie TM SG i nas twierdzac ze za dwa tygodnie bedziecie na lini kontynentu i minely dwa miesiace...jak powiedzialem ze nie zgadzam sie na wpuszczenie was przez TM na nasz kontynent to sie puraliscie,a jak powiedzialem ze ja wejde to mnie zjedziecie,wiec zobaczymy czy cos potraficie:p na badge kontynencie mam 20k defa i mialem dopiero jeden atak hahahahaa takie z was wszystkich tu kozaki ze tylko pisac potraficie....DYM DYM DYM gramnocki to do ciebie i grande i tej pyskatej co tam na ts miesem walila:p reeszte lamuskow nie kojarze....domelek a ktos ty? tez z tata i copikiem na koncie?