Dyskusja o sytuacji na świecie 154

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
Ja tam się nie obrażam ^^ Badge na wstępie ustaliło, że jestem idiotą i tego się teraz wszyscy trzymamy ^^

Jedynie mogę napisać, żę Badge ma świetnych obrońców i dużo deffa. Bronią do końca wioski offowej.

Obrońca:Hashu
Cel:Pył (502|559) K55
Ilość:101148809013160217000
Straty:​
101148809013160217000

Łup:10.511 58.688 1.59170.790/70.790
Uszkodzenie przez tarany:Mur uszkodzony z poziomu 1 do poziomu 0

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
burakzewsi to jest nas dwoch tak zdefiniowanych:) uwielbiam takich ludzi co wiedza wiecej o mnie niz ja sam :p

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
szopen1975 ja c ci już napiszę jak Badge świetnie rozegra świat . Ich lider co robi wiekszość offów i podbija tylko darmy ze swojego plemienia jak już bedzie miał front u bram nie zależnie czy dojdzie do niego SG czy Masła to zrobi fuzję z przeciwnikami top 1 nie wiem kto wtedy bedzie ale to nie ma znaczenia bo wygrani nie bedą chcieli darmiarza/ bez urazy ale statystyki nie kłamią/ a druga strona jednak bedzie chciała coś dla siebie ugrać i wtedy kredus ze swoim doświadczeniem i oczytaniem będzie się nadawał na koalicjanta ^^ przecież on wszystkim kit wciśnie bo jest doświadczonym graczem i wiele plemion doprowadził do chwały ^^ co widać po jego blachach. Z takim graczem to cały świat musi się liczyć.

Ho homan widze połkniety teraz czekamy na następne spektakularne akcje, przepraszam poniosło mnie ktoś to musiał przecież rozebrac te jego frontowe wioski a Kreduś ancymonek to jak przystało na wodza dał przykład jak front posunąć w stronę ... barbar ^^

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
Dobrze bo zamiast czerwonych kropek mam błekitne nawet mój znajomy killerek jest bliżej ^^ juz dawno jakby nie 6p to bdge by mnie pojechało ^^

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
burakzewsi a jak to jest ze was delma wspiera?

bo z tego co z nimi pisalem to zadnych nie chcieli miec relacji na tym swiecie a tu wychodzi ze z wami poukladani z TM poukladani....co to swiat farmazonow czy jak?

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
ale ze niby jak Nas wspiera ? modlitwą ? ja nie mam nawet pika od nich nich we wiosakach dałbym Ci zasta tobyś zobaczył ale mam wsparcie od Badge we wiosakach i od ich byłego koordynatora deffa spidiego to jeszcze być mnie za kreta mógł wziąć ^^ to nie dam ^^

Co do innych graczy to sie nie wypowiadam może coś tam czasem moga mieć bo ludzie sie znają z innych światów to i jakieś wsparcie może być. Osobiście to deffa mogę przygarnać bo nie powiem, że mnie nie atakują jakbyście w toporkach mieli na zbyciu ^^ to odezwij sie w grze a podam kordy ^^

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
hahahaha ale cienki bolek masakra,tyle tu czasu stracil z tatusiem i copikiem tylko po co by teraz zrezygnowac....?

Ostatnia edycja:

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
Akurat Bubo Bubo się spotkał z marcinszczodrowo i jego koleszkami 19-20 sierpnia i się do teraz dziwi, jak oni dogrywają czyściocha 1,5(sekundy lub minuty, już nie pamiętam) przed grube, zdaża im się też tego offa dograć za plecy. Wsparcie idzie 200-300ms za grubym bo wszyscy mają lewe ręce ;D
Kareta leci - 1 gruby zbija popa bo reszta wyklinowana.
Leci gruby a za nim wsparcie - Bubo wkleja swojego grubego między grubego a wsparcie i odbija.
Jak się Bubo znudzi takie coś to wpuszcza grubego i wsparcie wjeżdżając lk by skasować co jest i podbija grubym dogranym tuż za czyszczące lk.
Jedyne co udało się im zrobić dobrze to wbić czyszczącego przed grubego z dziurą 26-27ms, co Bubo robi ? Wbija 2 na 3 kliny. Co prawda nie wystarczyło bo resztki lk i padły, ale później Bubo pokarał kasując 2,2k lk idące w obstawie grubego i przejął.

Dysponowałem 1/3 offa i kilkoma grubymi, mając dookoła czerwoniutko na mapie walczyłem o utrzymanie 4 pustych wioch bez murku, bez jednostek ze złymi etykietami bo na koncie nie było nikogo, a jak już ktoś siadł na zasta i dobrze manewrował 400 pikomiecza to TM miało po prostu przewalone.

W naszej okolicy 3 graczy (GramNocki, Bubo Bubo,marcinszczodrowo) Marcinek jest na trzeciej pozycji, więc dziwią mnie słowa wypowiedziane przez burakzewsi typując go najlepszym graczem na świecie. Nie powiem, chłopak ma chęci, jest pracowity i dąży do celu ale brak mu zimnej krwi. Jestem pewny że i on i gracze z którymi współpracuje podniosą swój poziom bo sytuacja tego wymaga. Tutaj trzeba po prostu grać w plemiona, wszystkie zagrania są przez każdego znane, wystarczy jedynie pomyśleć, poćwiczyć i grać.
Życzę mu powodzenia ;)

Dziękuje pozdrawiam.

PS: Ile by nie trzeba było akcji tego typu zrobić, ile graczy nie upokorzyć, to ja i ekipa aktywnych z 6.p to zrobi, by udowodnić że to my zasługujemy na wygranie tego świata. TM to formalność, Delma wyzwanie.

Bubo Bubo

Ostatnia edycja:

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
Na 4 wioski bronione przeze mnie i naprawdę dobrego gracza na zaście u Dawida który miał czas od 15-16, 2 wybroniliśmy nie dysponując łącznie większą ilością jednostek niż pół zagrody.

Teraz będzie hejt, bo coś powiedziałem na kolegów a to przecież są "wymiatacze" <rotfl>