Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Emkej95

Miecznik
Wynik reakcji
81
A chwalenie się, że masz o wiele ciekawszy i intensywny front, gdzieś mają 13 wiosek na świecie gdzie osoby mają po kilkaset już wiosek i to oni grają główne skrzypce tam, ale no nic to twoje zdanie
A ja nie napisałem, że jestem wybitnym graczem bo uważam się za bardzo przeciętnego grajka. Ale jak sam zauważyłeś fakt posiadania 13 wiosek i bycia otoczonym innymi graczami posiadającymi po kilkaset tysięcy jest ciekawe

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
7
A co co kaman z tymi 12członami? 10000000osób w plemieniu?
bo ja widzę to SG ma 3 człony

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
Ulala jakaś odpowiedź sensowna w końcu. Zaczyna się ciekawiej robić na tych frontach. <cisza>

Akcja TIT na Nas.<shrug>
1597789114089.png

Broadway2414

Chłop
Wynik reakcji
4
To Ten Nowy czy jakos tak ;)

My ogolnie ForFun, a Ty spinasz pupcie jakbyś walczył z conajmnij elitą tego świata ;)
Wasz skład to głównie chorągiewki. Labotas , Fail Try , Odyniec i wielu innych którzy woleli smarowanie niż napierdzielanie ;) . A i graja w plemieniu, które niegdyś nazywało sie Mgła obecne Maseło . I biją swoich starych kolegow. Polewka jest nieziemska. Jak jakis miesiac temu straszyli moich koncem gry na tym swiecie .

A wy jedyne co reprezentujecie to umysłową biede

Powodzenia dziewczynki

Fox8723

Chłop
Wynik reakcji
9
Ktoś podstępem chciał spisać nasze SG na rozpad.
Silny sojusznik oczywiście bardzo się tu przydał a Toporki to sojusznik którego każdy chciał by mieć.
Dzięki Szopen!

Ale jest to również zasługa naszych graczy bo szczerze mówiąc ostatnio mało śpimy.
Wiecie jeszcze kilka wiosek dzieli nas od dominacji w tej wojnie ;)

Oczywiście wydarzy się to w co Kredus nie chciał mi wierzyć bo uznał że jesteśmy ooo takim sobie zbieranym motłochem na tym świecie.
Może i tak jest. Może to nowa ekipa która nie miała zgrania. Ale w ostatnim czasie bardzo mocno współpracujemy i staramy się odbić od dna.

Będziemy walczyć chociażby strzał za strzał. Bo zdrada z Badge strony musi zostać odkupiona a karma wrócić do właściciela.

Powodzenia na wszystkich frontach! :)

Fox8723

Chłop
Wynik reakcji
9
Podsumowanie
Podbite wioski
Przyrost punktów
Pokonani w ataku
Pokonani w obronie
Własne plemię37208.0144.189.93211.231.819
Wróg42210.6996.356.4445.608.300