Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Kreduś

Zwiadowca
Wynik reakcji
329
Haha ty masz czelność pisac o Qac :) Wygraliscie z nimi tylko dlatego że podkradliscie im graczy którzy nastepnie zaczeli ich atakowac wiedząc gdzie jest deff rozmieszczony. Tak wyglada wasza gra kretactwo, kreciarstwo i nieczysta gra bo na nic wiecej was nie stac.
To nie my w ogólnych statystykach jesteśmy na takich miejscach:
1597688328275.png
1597688341452.png
1597688352113.png

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale z foxem chyba razem siedzicie na oddziale zamkniętym i powiesz, że to nierzetelne informacje, ale wybacz nie moja wina, że zamiast wojny wybieraliście rekrutacje i układanie się z każdym dookoła.

Co do cytatu opisu, nawet nie wiesz jak powstał i się sapiesz XD

Kace Si ?

Miecznik
Wynik reakcji
64
Prosze cytat jednego z waszych czlonow mowi sam za siebie:

Nie mamy tradycji i zasad, ani poprzednich światów
W dużym gronie niezgranych randomów, które lubi rażący niebieski i fioletowy kolor na mapie
Bo lepiej poklikać dłużej, ale w 200 osób niż walczyć do końca o honor w małej grupce!
Tak wiec nie mam kim
To jest opis pama w odpowiedzi do rudego i dotyczy pogów :)

CoTyTutajRobisz*

Miecznik
Wynik reakcji
78
Fajnie się to czyta, ale i tak brakuje jeszcze sporo poziomem do światów gdzie wielkie plemiona grają i się napinają xD

burakzewsi

Pikinier
Wynik reakcji
23
Śmiechy śmiechami, ale to wy gnieździcie się w 3 plemiona na jednej ćwiartce nie my. My mamy fajniutkie obrzeża i fajniutki rozwój. Jak nawet frontu nie będziemy pchać to będziemy go stopować i się rozwijać na terenie, a wy zaczniecie zjadać własnych graczy ;D
Takiego argumentu to nie spodziewałbym się po Tobie ^^ i w każdym plemieniu ludzie kończą grę. Jedynie jest problem z silną radą czy zapanuje nad taka liczbą kont. We wszystkich plemionach na tym świecie.

Miałem przerwę 4 lata od tej wspaniałej gry ale kiedyś grałem na świecie minimum rok aby podbić ćwiartkę a nie 3 miesiące ^^ Teraz jakaś super nowoczesna odmiana plemion.

Kace Si ?

Miecznik
Wynik reakcji
64
Takiego argumentu to nie spodziewałbym się po Tobie ^^ i w każdym plemieniu ludzie kończą grę. Jedynie jest problem z silną radą czy zapanuje nad taka liczbą kont. We wszystkich plemionach na tym świecie.

Miałem przerwę 4 lata od tej wspaniałej gry ale kiedyś grałem na świecie minimum rok aby podbić ćwiartkę a nie 3 miesiące ^^ Teraz jakaś super nowoczesna odmiana plemion.
Zainteresowanie plemionami spadło dużo graczy zaczynało za małolata a teraz dom,rodzina,praca i powoli brak czasu na klikanie tak jak pisaliśmy na pw ostatnio ;)

Kreduś

Zwiadowca
Wynik reakcji
329

4 lata temu światy były 3-4 razy większe, więc nie ma co porównywać do tego np.

- 88

FabcioZiomekPL

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.926
znowu będzie spam jak na 150/147/100
To prowo? Czemu wrzuciłeś nic nie znaczący świat między dwa specjale?

Miałeś na myśli 137, 141, 145, 152 ta?

Na 158 startują SPEED, FORZA, GŁÓD, AK, TICKET z możliwością startu WYDR, BELLUM, SVER, STEFAN i wielu innych, a ty tu porównujesz jakieś śmieszne 147...

Kreduś

Zwiadowca
Wynik reakcji
329
To prowo? Czemu wrzuciłeś nic nie znaczący świat między dwa specjale?

Miałeś na myśli 137, 141, 145, 152 ta?

Na 158 startują SPEED, FORZA, GŁÓD, AK, TICKET z możliwością startu WYDR, BELLUM, SVER, STEFAN i wielu innych, a ty tu porównujesz jakieś śmieszne 147...
Chodzi o stricte spam na fo, a nie plemiona na tym świecie. Większość nofarm ma wyższy poziom niż farmy.

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
7
Zapytajcie 6p i Delmy :)) obstawili nam 5wiosek bunkry 80k minimum jednostek :)
Każdy chce was zjechać... Takie chojraki

Tmy i toporki mają nakaz słać każdego pika do nas... szkoda ze kret nie donosi wszystkiego <tanczy>

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
Zapytajcie 6p i Delmy :)) obstawili nam 5wiosek bunkry 80k minimum jednostek :)
Każdy chce was zjechać... Takie chojraki

Tmy i toporki mają nakaz słać każdego pika do nas... szkoda ze kret nie donosi wszystkiego <tanczy>

+1
Ja nawet lekką słałem toporami podbijałem tak łatwo było lul

pam321

Pikinier
Wynik reakcji
16
Prosze cytat jednego z waszych czlonow mowi sam za siebie:

Nie mamy tradycji i zasad, ani poprzednich światów
W dużym gronie niezgranych randomów, które lubi rażący niebieski i fioletowy kolor na mapie
Bo lepiej poklikać dłużej, ale w 200 osób niż walczyć do końca o honor w małej grupce!
Tak wiec nie mam kim

Ty nowy w internetach czy z jaskini wyszedłeś wczoraj?
polecam definicję słowa trollowanie internetowe
zaskoczę Ciebie, są firmy które za to jeszcze płacą i są publiczne oferty pracy, witam w naszych czasach

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
924
Ty nowy w internetach czy z jaskini wyszedłeś wczoraj?
polecam definicję słowa trollowanie internetowe
zaskoczę Ciebie, są firmy które za to jeszcze płacą i są publiczne oferty pracy, witam w naszych czasach

BADGE jak w CV opisze wczorajszą akcję to chyba będą mieli szansę.
kekw.gif

A tak na poważnie to zdarza się. Koordynator pewnie do zmiany, trochę głów poleci i pewnie się ludzie ogarną. Strach zawsze mobilizuje a wypadki się zdarzają, zwłaszcza w sklejkach. <shrug> 6.p biło, delma biła, badge biło czekamy na SG i TM.<cisza>

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
7
To nie my w ogólnych statystykach jesteśmy na takich miejscach:
View attachment 15564
View attachment 15565
View attachment 15566

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale z foxem chyba razem siedzicie na oddziale zamkniętym i powiesz, że to nierzetelne informacje, ale wybacz nie moja wina, że zamiast wojny wybieraliście rekrutacje i układanie się z każdym dookoła.

Co do cytatu opisu, nawet nie wiesz jak powstał i się sapiesz XD

Nie rozumiem jednego... My tacy słabi.. Masówkarze, układamy się z każdym, nie sprawdzeni w walce, ze słabymi statami, zzz kretami i graczami którzy do was dochodza od nas... My Nadal żyjemy i po 3 juz waszej akcji i widocznej przewadze na froncie ... Nie zakończyliśmy gry.... Czekaj cos tu się nie zgadza.....

Aaa tak deff od Toporkow, tmow, 6p malo poslało, po delmie tez więcej się spodziewalem..
Czekam tylko co Pogi zrobia jak dowiedza sie ze Kredus chciał ich poswiecic... Na rzecz.. . No no.

POGI dobrze patrzcie na oczy. I oby Delmiaki swojej strategi na ten świat nie zmienily. -__-

Kreduś

Zwiadowca
Wynik reakcji
329
Nie rozumiem jednego... My tacy słabi.. Masówkarze, układamy się z każdym, nie sprawdzeni w walce, ze słabymi statami, zzz kretami i graczami którzy do was dochodza od nas... My Nadal żyjemy i po 3 juz waszej akcji i widocznej przewadze na froncie ... Nie zakończyliśmy gry.... Czekaj cos tu się nie zgadza.....

Aaa tak deff od Toporkow, tmow, 6p malo poslało, po delmie tez więcej się spodziewalem..
Czekam tylko co Pogi zrobia jak dowiedza sie ze Kredus chciał ich poswiecic... Na rzecz.. . No no.

POGI dobrze patrzcie na oczy. I oby Delmiaki swojej strategi na ten świat nie zmienily. -__-
Muszę Cię zasmucić, ale pogi wiedziały o wszystkim od początku i wiedzieli przy pierwszych rozmowach przy spinie, ze jak nie dojdziemy do konsesusu to bede szukał innego sojusznika, a oni także. Od początku wiedzieli o cichym ponie. Ja jestem szczery i nie kryje rzeczy. Wy nawet wiadomości prywatnych nie potraficie uszanować, więc nie mamy o czym pisać, manipulacje i płacze jaki to kredek zły, a chyba zapomnieliście, ze pierwsi ofertę daliście do bicia XD oraz sojuszu i mam nauczkę, ze rozmowy nie nagrałem jak jaro mówi o tym, że pogi po waszej ćwiartce układają się by wbić nam kosę, a teraz mam słowo przeciwko słowu. Jestem ciekawy jak by było jeśli bym posiadał takie coś. Jak wam by się gęby szybko zamknęły. To niezła hipokryzja od was bije. Ja to co przyklepalem słownie na ts to się wywiązałem z tego. Mam czyste rączki.

Gramy dalej zobaczymy jak wam się noga powinie i upadniecie, wtedy zobaczymy jak na forum zaczniecie szczekać, a dopilnuje tego by się powinęła.

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
7
A czemu nam ma sie noga podwinąć? Znów próba kartaczenia sie szykuje? Hmm
Dopilnujesz tego? Hmmm

Walka walka i jeszcze raz walka. To ona zweryfikuje wszystkoo.

Ostatnia edycja: