Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Mr.Konserwator

Pikinier
Wynik reakcji
4
Boże jesteś żałosny xD Płyta Ci się zacięła i nie masz chyba innych argumentów. Wymyśl coś lepszego, bo to na czym się opierasz to tylko dziecinne "chyba ty" xD Nic logicznego nie potrafisz napisać. Moi koledzy powiedzą Ci to co chcesz usłyszeć by chronić dupe, a ty jesteś na tyle naiwny że w to wierzysz haha.

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
ale najlepsze jest to co napisales: Moi koledzy powiedzą Ci to co chcesz usłyszeć by chronić dupe, a ty jesteś na tyle naiwny że w to wierzysz haha.

widzisz nawet za swoich kolegow starasz sie mowic,wszzscz sie mzl tzlko tz jestes pro,sam cos stwierdzasz i sam sie z tego smiejesz,pisz dalej niezla beka jest z ciebie,

Mr.Konserwator

Pikinier
Wynik reakcji
4
ale najlepsze jest to co napisales: Moi koledzy powiedzą Ci to co chcesz usłyszeć by chronić dupe, a ty jesteś na tyle naiwny że w to wierzysz haha.

widzisz nawet za swoich kolegow starasz sie mowic,wszzscz sie mzl tzlko tz jestes pro,sam cos stwierdzasz i sam sie z tego smiejesz,pisz dalej niezla beka jest z ciebie,
Haha widzisz jaki jesteś bajkopisarz ? xD Cały czas próbujesz wykreować mnie na wielkiego gracza i jakbym się przechwalał. A ja ani razu tego nie powiedziałem, nawet ani razu nie powiedziałem że bym z Tobą wygrał czy coś. Jesteś śmieszny i umiesz tylko sobie zmyślać historyjkę na którą sam chcesz potem odpowiedzieć. Hipokryta xD Ja staram się mówić za kolegów, których znam z reala. Ty za to mówisz, za obcych ludzi poznanych w interencie :D Hahah
Dobra chyba nie ma sensu dalej z Tobą pisać bo cały czas odpisywać to samo na zaciętą płytę mi sie nie chce, bo i tak nic nie trafi do tego małego móżdżka, który sam się chyba "kłuci" ze sobą.
Skończ wymyślać, wygrałeś przez oszustwa w plemionka, przegrałeś w merytorycznej rozmowie. Jesteś nikim, nikt Cię nie zna i tak zostanie ^^ Powodzenia w upadaniu.

Aruic

Chłop
Wynik reakcji
0
Wojtas, Jak to jest że taki wielki wódz i założyciel Psów nie miał kontroli nad członami?...
i nie tylko ja dostałem taka wiadomość(jestem zwykłym graczem) od twoich kolegów z życia realnego mówią o tobie tak...
" Próbuje przeforsować swoje teorie spiskowe. Każdy mu mówił nie raz, że spierdolił i żeby wyciągnął wnioski, a nie się obrażał. No i jak widać woli się obrażać " Następnie po co byłeś w sojuszu z szopenem i jaro jak za plecami dogadywałeś się z 6p?...
Brak słów na takiego krętacza jak ty....

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
wojtas ty prowadziles walke z sojusznikami,z wrogami sie dogadales choc i oni leja na ciebie,to ty prowadzisz spor,to ze twoi koledzy z reala tak pisza o tobie to widocznie cos w tym jest,wiec nie miej do mnie pretesji ze ich slucham przez internet a oni bronia dupska bo ja ich nie atakuje wrecz dogadujemy sie swietnie i wspolpraca w koncu jest jak ciebie nie ma. co do hipokryzji to w pierwszych tu wypowiedziach plakales ze ktos ma darmy i ze suport nie reaguje a sam przejoles dwie darmy po jakis swoich graczach...ty sie zastanow co piszez bo przeczysz sam sobie biedny bobasku....

nie umiales prowadzic plemion,nie miales nad nimi kontroli,zgadales sie ze mna i jaro w sojusz a wynosiles nasze rozmowy do 6P,jak chciales wziasc TM pod swoj szyld to 6P powiedzialo ze cie rozbiora hahahaha,Tobie sie wydawalo cos ale to tylko w twojej wzobrazni bylo,normalnie byles szpiegiem i osoba niezdyscyplinowana,oszustem,klamca i jednym wielkim farmazonem....jestes cieniutki jak gumka w majtachÖP

pam321

Pikinier
Wynik reakcji
17
Po jutrzejszej akcji wrzucę mapkę ale teraz tak naprawdę niewiele się będzie zmieniało. <piwo>
Ja wiem czy jest co analizować. Sonic padło więc ćwiartki są rozstrzygnięte, odpadnie jeszcze TIT które pójdzie do 6.p, POGI uciekną do Was i będzie końcowy etap. Zostaniecie wy + 6.p, koalicja miłości na K55 i my. <shrug>
Cieszy mnie to że pośrednio dzięki naszej dyplomacji nie będzie podziału świata na 2 koalicje, zawsze ciekawiej. <cisza>
może nie nazwałbym tego uciekaniem, a raczej rozsądne przemyślane zawiązanie współpracy która trwała od dawna, ale głównie w zakładce dyplomacja i umowie związanej z przyszłością, bardziej wyglądało to jak PON :)
przychodzi moment, gdzie w zasadzie ciężko bronić się przed plemieniem osób nieprzypadkowych, które to lecą potencjałem 4 członów na nas broniących się deffem gdy mamy 1,5 członu :)
jeśli jesteśmy w jakiś sposób prorytetem, a na akcję przeznaczacie offy jak choćby Twój który jest kropka w kropkę 30 min od wioski 6p, ale nie tylko Ty, bo z wiosek z frontu spod 6p przyjęliśmy kilka offów to jednak trzeba nasz sojusz przekształcić w lepszą współpracę i dzięki temu wspólne zaplecze deffowe i obstawy :)
tym bardziej, że Wy robicie w nas zorganizowaną akcję razem z XD i SG na ten sam termin więc można powiedzieć po całej linii frontu, to mamy patrzeć na jakąś tam Waszą organizację, sami dobijając sobie gwóźdź do trumny tym że w zasadzie my POGI w porównaniu tylko do Was to 25% jakiegoś potencjału? My w 1,5 członu mamy wiosek tyle co Wasz jeden główny człon, także jak na porównanie doświadczenia ekipy i tak jestem zadowolony u siebie z chłopaków i dziewczyn, no ale trzeba zrobić krok dalej

Mr.Konserwator

Pikinier
Wynik reakcji
4
nie umiales prowadzic plemion,nie miales nad nimi kontroli,zgadales sie ze mna i jaro w sojusz a wynosiles nasze rozmowy do 6P,jak chciales wziasc TM pod swoj szyld to 6P powiedzialo ze cie rozbiora hahahaha,Tobie sie wydawalo cos ale to tylko w twojej wzobrazni bylo,normalnie byles szpiegiem i osoba niezdyscyplinowana,oszustem,klamca i jednym wielkim farmazonem....jestes cieniutki jak gumka w majtachÖP
Dalej to samo xD Jesteś taki ułony, że nic do Ciebie nie trafia ? Czy po prostu czytać nie umiesz ? Wam piszą jedno mi piszą drugie, coś w stylu "Jak byśmy się nie dogadali z Toporkami to by nas przejęli" także ich słowa z waszych ust, znaczą dla mnie tyle co nic i możesz sobie gadać i gadać ;)

Wojtas, Jak to jest że taki wielki wódz i założyciel Psów nie miał kontroli nad członami?...
i nie tylko ja dostałem taka wiadomość(jestem zwykłym graczem) od twoich kolegów z życia realnego mówią o tobie tak...
" Próbuje przeforsować swoje teorie spiskowe. Każdy mu mówił nie raz, że spierdolił i żeby wyciągnął wnioski, a nie się obrażał. No i jak widać woli się obrażać " Następnie po co byłeś w sojuszu z szopenem i jaro jak za plecami dogadywałeś się z 6p?...
Brak słów na takiego krętacza jak ty....
Nigdy nie kreowałem się na wielkiego wodza, to wy mnie na takiego kreujecie ;) Dzięki wam za to haha. A to że nie było kontroli nad jednym członem to moja wina ? Chyba cała rada od tego jest ? To w końcu byłem obecny czy nie ? Bo wam się zeznania mieszają... Niestety nie jestem wszechmocny by mieć władzę w plemieniu którego ja nie założyłem, ja w nim nie byłem i ja w nim nie miałem żadnego człowieka, a był tylko pod kontrolą jednego kasztana, który nie potrafił współdziałać ? Moja wina ? Co miałem pojechać do niego do domu i go pobić ? No ludzie wymyślcie coś lepszego. Ale szanuję z inny argument, niż oklepane szopenowskie "Przejęte darmy, 6.p i koledzy mają mnie gdzieś i i sprzedawanie informacji" xD

<lol> A tutaj idealny przykład inteligencji szopena haha. Zrównanie darm tworzonych przez multikonta i feedowanie gracza, z przejętą wioską po graczu który skończył gre i siłowej rozbiórce xD Nie mogę z tym człowiekiem. Płacze ze śmiechu <hahaha>

-" co do hipokryzji to w pierwszych tu wypowiedziach plakales ze ktos ma darmy i ze suport nie reaguje a sam przejoles dwie darmy po jakis swoich graczach... "

Niech mu ktoś wytłumaczy jak się gra w te klocki xD

Emkej95

Miecznik
Wynik reakcji
81
Gdzie ja zapieprzałem za wszystkich by te psy się trzymały, bo np taki ty nawet na początku nie miałeś siły odpisać na forum rady lol
Ja się nie wtrącałem bo i tak moje zdanie się nie liczyło co Ci pisałem w wiadomości prywatnej potem. Ustalałeś wszystko sam lub jak to nazwałeś "ze swoją ekipą". Inni radni mieli tylko wgląd w ukryte forum i brak realnego wpływu na sytuację polityczną plemienia i wszelkie decyzje, które zapadały. Odpisałeś mi, że te decyzje zapadają na Discordzie. Ja nie mam czasu wchodzić i gadać na DC, nawet na DC Toporków nie byłem odkąd u nich jestem bo zwyczajnie mam inne lepsze rzeczy do roboty. Tak czy siak - wypominasz mi bierność, gdzie wszelkie próby zrobienia czegokolwiek były olewane. Z resztą zacytuję Ciebie:
Haha nie ma ze mną kontaktu ? xD Poświęcałem temu plemieniu 24/7 h. Praktycznie sam je prowadziłem i wszystko ustalałem i nie było kontaktu.
Masz rację. Sam je prowadziłeś Wyszło jak wyszło.

wolę przegrać, a powalczyć z honorem, którego jak widać ty nie rozumiesz ^^
[...]
Tutaj standardowo szopen wie najlepiej co ja planowałem xD Mimo, że z Jeżami w ogóle się nie znałem, a z Grande poznałem się na tym świecie, zanim szopenik do mnie napisał xD Ale on wie, że ja już kombinowałem
Szopen dobrze napisał. Zacznijmy od tego, że dla swoich własnych pobudek zdradziłeś sojusz i naraziłeś swoich ludzi na agresję ze strony plemion, które niegdyś z nami współpracowały. Zachowałeś się jak egoista. Ponadto podsyłałeś deffa do wiosek SONIC, które były atakowane przez TM (ówczesnie z TM mieliśmy PON, a reszta naszej koalicji sojusz. Z SONIC również mieliśmy PON). To jest Twoja honorowa gra?

Wobec kogo w takim razie byłeś lojalny? Wobec koalicji na pewno nie bo sam mi pisałeś, że nie chciałeś tej koalicji tylko zostałeś zmuszony. I w sumie to była jedyna słuszna decyzja, aby dopisać nasze plemiona do tej koalicji, ale nie Twoja.

Osoby od Jaro wchodzą do nich do rady by ich kontrolować (Swoją drogą mój wróg, moje terytorium i rozmowę z moimi plecami zaczęło prowadzi plemię kompletnie odległe bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji do mnie)
To się nazywa orientacja na mapie. Uważasz, że każdy patrzy na swoje 16x16? Przecież ta gra to jest 90% umiejętność poprawnej dyplomacji o czym ostro się przekonałeś na tym świecie. Wyobraź sobie, że TM pod naporem z każdej strony by upadło. Wtedy 6p ma otwarty front z PSY czyli z plemieniem zdecydowanie słabszym. To naraża całą koalicję na upadek, a co za tym idzie koniec gry na tym świecie. Pisałem Ci o tym 3 razy już, ale Ty nadal swoje z tym TM. Uczepiłeś się tego tak bardzo, że przyćmiło to wszystkie racjonalne argumenty, które do Ciebie pisaliśmy.

myślę że każdy logicznie myślący człowiek (Jak widać nie ty) by podpisał sojusz z plemieniem z który jest się wymieszanym, jak prowadzi wojne na drugiej stronie, ale to ja jestem złym dyplomatą xD Jakby na waszym miejscu były jeże, podpisał bym z jeżami, jakby na waszym miejscu było masło, podpisał bym z maslem. Myśl człowieku, a może wymyślisz coś lepszego ;)
Ja tam bym podpisał PON na tej drugiej stronie i pozbył się graczy wymieszanych z członkami mojego plemienia. Dzięki temu mam ładnie ukształtowany front i brak zagrożenia wewnątrz, więc cały deff idzie na front.

Także, co miałem nie bronić prawidłowo przyjętego gracza ? To właśnie wy wykazaliście się oszustwem i chamstwem wobec sojusznika, mając gdzies jego zdanie i gdzieś zakaz wspólnych ataków. A teraz ten gracz ma się świetnie i trzymacie się za rączkę. Hipokryzja lvl hard hahah. A to 3 tygodnie blokady to już w ogóle żart hahah, gdzie gracz miał kilka wiosek i zaraz sobie grube odrobił.
Przecież pisałeś potem, że wcale Ci na nim nie zależy i żeby go przejmowali. Kazałeś odsyłać wsparcie niektórym graczom. Teraz używasz tego argumentu tylko dlatego, że nie masz innych. To jest słabe.

Wojtek, jesteś normalnym gościem, ale brniesz w bagno coraz głębiej z niewiadomego dla mnie powodu. Dlaczego nie skończysz tematu? Co się stało to się stało. Idź dalej, graj dalej, będą kolejne światy i udowodnij sobie sam, że wszystko co tutaj było napisane i wszystkie zarzuty są nieprawdą.

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
wojtas to po prostu 4 osoby w jednej ,tzw rozdwojenie jazni,ty nawet nie wiesz co piszesz, Niech mu ktoś wytłumaczy jak się gra w te klocki xD
placyesz ze ktos ma darmy a stwierdzasz ze tak sie uklada klocki w tej grze,sam sobie przeczysz kolejny raz udowadniasz ze sam jestes hipokryta,ty nie placzesz ze smiechu tylko ze swojej bezradnosci wodzu z jedna wsia i dwoma darmami

Mr.Konserwator

Pikinier
Wynik reakcji
4
Masz racje Emkej w wielu sprawach. Ale już odpowiadam na Twoje pytania. Moja ekipa z którą ustalałem, to własnie ta o której teraz szopen pisze, że mówia o mnie jak o idiocie xD Gdzie właśnie z nimi ustalałem działania i chcieli mieć wkład w decyzyjność plemienia. Potem doszli Concret, Budo i Hard, którzy w odróżnieniu od całej reszty chcieli coś podziałać. Także to co wpadłem na pomysł i było ustalone na messengerze, przedstawiałem potem na dc ludziom, a mniej skryte rzeczy pisałem na forum rady (Właśnie dlatego bo miały tam dostęp takie kanalie jak Krystek czy Tasiek, co widać w późniejszym efekcie)

Dalej, czemu miałem nie pomagać Sonikom ? Nie mieliśmy żadnych ustaleń odnośnie zakazu pomocy plemieniu które walczy z moim wrogiem. To nie była pomoc przeciwko sojusznikowi, także kto mógł tego zabronić ? Czemu Toporki i SG chciały się dogadać z TM wiedząc, że to jest nasz największy wróg, a z jeżami już nie ? Jedni nie równi drugim ? Woleli się dogadać z naszym wrogiem, niż z plemieniem które nam pomagało. Taki jest koalicjant ? Więc jakim prawem tutaj jest wspomniana lojalność ? A widzimisie szopena i zmyślanie, że Jeże współdziałają z Badge wyssane z palca jakoś mnie nie przekonało, bo tak samo ja mogłem napisać o TMach.

I jakiego argumentu odnośnie tamtego typa do przejecia ? Nie zależało mi na nim, w żadnym momencie tego sporu. Zależało mi na respektowaniu mojego słowa, które toporki miały gdzieś. ;)

A kontynuuję tą rozmowę tylko po to by obnażyć kłamstwa szopena, który i tak dalej będzie pierdzielił swoje głupoty, a mi to nie przeszkadza. Mam czas mogę się z niego śmiać ile wlezie :D

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
panowie proponuje zakonczyc spor bo to rozmowa z wojtasem to walka z wiatrakami niech on tam gdzies w swojej wyobrazni i chorej bani szuka donkichota...wiecznie pisal ze nie ma czasu ale na hejtowanie jak widac zawsze go znajdzie,konczac temat z toba kolejny raz stwierdze fakty
1 oszukales dwoch sojusznikow mnie i jaro
2 chciales 6P wpuscic do nas na kontynent
3 dokonales sporo...przejoles dwie darmy
4 nie osiagajac nic stales sie krzykaczem

a tak przwatnie to jestes gorszy od najslabszego gracza na tym swiecie

Mr.Konserwator

Pikinier
Wynik reakcji
4
wojtas to po prostu 4 osoby w jednej ,tzw rozdwojenie jazni,ty nawet nie wiesz co piszesz, Niech mu ktoś wytłumaczy jak się gra w te klocki xD
placyesz ze ktos ma darmy a stwierdzasz ze tak sie uklada klocki w tej grze,sam sobie przeczysz kolejny raz udowadniasz ze sam jestes hipokryta,ty nie placzesz ze smiechu tylko ze swojej bezradnosci wodzu z jedna wsia i dwoma darmami
Hahaha nawet tego nie komentuje xD Ty sam z siebie robisz szopen błazna

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
953
może nie nazwałbym tego uciekaniem, a raczej rozsądne przemyślane zawiązanie współpracy która trwała od dawna, ale głównie w zakładce dyplomacja i umowie związanej z przyszłością, bardziej wyglądało to jak PON :)
przychodzi moment, gdzie w zasadzie ciężko bronić się przed plemieniem osób nieprzypadkowych, które to lecą potencjałem 4 członów na nas broniących się deffem gdy mamy 1,5 członu :)
jeśli jesteśmy w jakiś sposób prorytetem, a na akcję przeznaczacie offy jak choćby Twój który jest kropka w kropkę 30 min od wioski 6p, ale nie tylko Ty, bo z wiosek z frontu spod 6p przyjęliśmy kilka offów to jednak trzeba nasz sojusz przekształcić w lepszą współpracę i dzięki temu wspólne zaplecze deffowe i obstawy :)
tym bardziej, że Wy robicie w nas zorganizowaną akcję razem z XD i SG na ten sam termin więc można powiedzieć po całej linii frontu, to mamy patrzeć na jakąś tam Waszą organizację, sami dobijając sobie gwóźdź do trumny tym że w zasadzie my POGI w porównaniu tylko do Was to 25% jakiegoś potencjału? My w 1,5 członu mamy wiosek tyle co Wasz jeden główny człon, także jak na porównanie doświadczenia ekipy i tak jestem zadowolony u siebie z chłopaków i dziewczyn, no ale trzeba zrobić krok dalej
Mamy 3 człony to po pierwsze, po drugie jakim pełnym potencjałem? Poleciało na Was 19 karet, offów może połowa tego co akurat była dostępna? Reszta skubała wioski na innych frontach.<shrug>
Poproś 6.p żeby te ich marchewki zaczynały zjadać wioski to nie będę musiał latać aż do Was, też mi to będzie na rękę, zawsze dwa dni więcej pofarmię.<piwo>

Jesteście priorytetem a dostaliście przez 3 miesiące jedną akcję od Nas, połową potencjału, po czym spakowaliście się do BADGE. ;D
XD i SG w Was bije? Dziwne, że latają cały kontynent, coś udaje im się tak przejąć? Ja myślałem że z BADGE mają front a Ci skubańcy nam wioski chcą podbierać, okazje wyczuli.o_O
POGi w porównaniu do Nas to 25% potencjału? Ja wyliczyłem że 40%. To, że jesteście tacy malutcy jest tylko i wyłącznie zasługą Twojej dyplomacji. Zadusiłeś sobie plemię klepiąc sojka ze 154/dżumą/home/badge, kogoś pominąłem? Mieliście masę czasu, gdy Was nie biliśmy i mogliście się rozrastać bez żadnych obaw, mogliście też próbować Nas skubać to wcinaliście barbarki, no cóż. Co do członów macie dwa z tego co widzę, wcześniej mieliście jeszcze inwalidów więc było Was ponad 2 człony.

Podsumowując, popraw opis plemienia bo nic co tam piszesz nie jest prawdą, na forum wszystko podkręcasz a rzeczywistość jest niestety inna, o bajkach na PW też nie wspomnę.<cisza>
No i powodzonka jutro. ;D

PS. rozumiem że na mapkach dawać Was już jako jedność?

Ostatnia edycja:

pam321

Pikinier
Wynik reakcji
17
Teraz 3 człony, wcześniej 4, + 2 darmówek, tak dla ścisłości
Ja z 6p kontaktu nie mam, a co do dyplomacji mylisz się choćby w sprawie 154 :)
Widzę dalej problemy z rozumieniem tekstu czytanego skoro piszesz "spakowaliście się do badge" :rolleyes:
Co do "mogliście próbować nas skubać", hmm przed oficjalnym wypowiedzeniem wojny jako POGI mieliśmy w twstatsach choćby 8:1, coś tam skubaliśmy, ale od dawna macie front z nami obstawiony, więc jak skubać i jak lokalnie skubać? Prostym przykładem są wyniki RO, gdzie są takie wyniki:

1. fdgiji98 1,68 mln
7. Krystian13-7 707.524
19. NiktwPolscejakLaig 498.135

to są efekty głównie lokalnych akcji, no i przyznać mogę że te lokalne skubanie nie kończyły się dobrze, bo graczy macie aktywnych, wcześniej bardzo aktywne darmy deffówki między nami więc elementu zaskoczenia jakiegokolwiek nie byliśmy w stanie zrobić. Spinasz się tutaj na forum i wychwalasz pod niebiosa jakbyście prezentowali niesamowity poziom, ale trochę pokory bo jesteście zlepkiem dobrych graczy, dobrze przygotowaliście się do tego świata bo Wasza ekipa znajomych we wstępnym logowaniu pod darmy była większa niż pewnie jakakolwiek tutaj inna która tworzy obecnie plemiona. Ja Was szanuję i sobie walczymy, tylko róznica taka, że my podchodzimy do tego świata z dystansem od początku i nie pasował nam start na świecie z farmą i w wakacje, to normalne, ale jakoś się tam bawimy :)

Opis plemienia, tak jak wyżej wspomniałem tak wypunktuję po raz drugi że popraw rozumienie tekstu czytanego, bo nie rozumiem co jest trudnego w oddzieleniu historii pogrubionego świata, tak jak tutaj gdzieś już wstawiłeś screena wcześniej odnoszącego się do świata 150, tak właśnie, do świata 150, a jeśli chodzi o obecny świat to nie wiem czy widzisz wyraźnie:
PL154 -
Historia się tworzy

raczej nie grałeś na światach 38, 48 czy tego typu, więc możesz nie znać pewnych zasad którymi się kierowały kiedyś plemiona, a koniec końców i tak do wczoraj mieliśmy jednego sojusznika, bo home tylko wspieraliśmy i wiedzieliśmy że padną, a z dżumą był PON, tak dla ścisłości.
Ja tak jak pisałem, walczymy sobie, ja mam szacunek normalny jak do każdego, a Ty trochę za dużo dodajesz swojemu plemieniu bo do topowych ekip plemion jeszcze trochę brakuje, mimo że tutaj jesteście pomieszani, ale mam na myśli całokształt :)

Emkej95

Miecznik
Wynik reakcji
81
Dalej, czemu miałem nie pomagać Sonikom ? Nie mieliśmy żadnych ustaleń odnośnie zakazu pomocy plemieniu które walczy z moim wrogiem. To nie była pomoc przeciwko sojusznikowi, także kto mógł tego zabronić ? Czemu Toporki i SG chciały się dogadać z TM wiedząc, że to jest nasz największy wróg, a z jeżami już nie ? Jedni nie równi drugim ? Woleli się dogadać z naszym wrogiem, niż z plemieniem które nam pomagało. Taki jest koalicjant ? Więc jakim prawem tutaj jest wspomniana lojalność ? A widzimisie szopena i zmyślanie, że Jeże współdziałają z Badge wyssane z palca jakoś mnie nie przekonało, bo tak samo ja mogłem napisać o TMach.
Bo podstawianie deffa pod ataki plemienia, z którym masz PON jest zagrywką paskudną i niehonorową. Takie działania to casus belli. W dodatku pokazałeś tym, że ważniejsze dla Ciebie są SONIC niż koalicja, w której zgodziłeś się uczestniczyć.

Hybrydy

Chłop
Wynik reakcji
11
3 Tygodnie temu Cała rada Psy, SG i Toporki przez 4-5 dni siedziała na ukrytym i staraliśmy się znaleść rozwiązanie odnośnie twojego zachowania, które umówmy się.. Było niesmaczne.

Forsowałam nawet pomysł żeby Władze w psach obieła osoba bardziej stabilna emocjonalnie która nie podsyła deffa

do wiosek atakowanych przez Toporki.

Już Pomijam podsyłanie deffa do sonicow które toczyło wojnę z TM i te nieszczęsne 6.p

Nikt nie chciał rozłamu tego sojuszu, ani Szopen ani SG którzy też byli zdegustowani twoim zachowaniem i dawali temu wyraz na ukrytym.

Ale widocznie było nas za mało żeby zmienić sposób twojego myślenia o sojuszu i sytuacji na świecie.

Znamiennym jest tylko fakt i twój post na forum na odchodne -
gdzie piszesz że odchodzisz do sonicow a reszta może rozejść się po okolicznych plemionach i dziękujesz wszystkim.

Tobie może napisze na odchodne z tego świata, że gracze których miałeś w psach, rozszarpali sonici w drobny mak.
Nie trzeba było nawet ich zapraszać ani motywować do konfliktu.

Wierze ze wyciągniesz wnioski z tego świata i może spotkamy się jeszcze na kolejnych.

Powodzenia Wojtas.

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
953
Teraz 3 człony, wcześniej 4, + 2 darmówek, tak dla ścisłości
Ja z 6p kontaktu nie mam, a co do dyplomacji mylisz się choćby w sprawie 154 :)
Widzę dalej problemy z rozumieniem tekstu czytanego skoro piszesz "spakowaliście się do badge" :rolleyes:
Co do "mogliście próbować nas skubać", hmm przed oficjalnym wypowiedzeniem wojny jako POGI mieliśmy w twstatsach choćby 8:1, coś tam skubaliśmy, ale od dawna macie front z nami obstawiony, więc jak skubać i jak lokalnie skubać? Prostym przykładem są wyniki RO, gdzie są takie wyniki:

1. fdgiji98 1,68 mln
7. Krystian13-7 707.524
19. NiktwPolscejakLaig 498.135

to są efekty głównie lokalnych akcji, no i przyznać mogę że te lokalne skubanie nie kończyły się dobrze, bo graczy macie aktywnych, wcześniej bardzo aktywne darmy deffówki między nami więc elementu zaskoczenia jakiegokolwiek nie byliśmy w stanie zrobić. Spinasz się tutaj na forum i wychwalasz pod niebiosa jakbyście prezentowali niesamowity poziom, ale trochę pokory bo jesteście zlepkiem dobrych graczy, dobrze przygotowaliście się do tego świata bo Wasza ekipa znajomych we wstępnym logowaniu pod darmy była większa niż pewnie jakakolwiek tutaj inna która tworzy obecnie plemiona. Ja Was szanuję i sobie walczymy, tylko róznica taka, że my podchodzimy do tego świata z dystansem od początku i nie pasował nam start na świecie z farmą i w wakacje, to normalne, ale jakoś się tam bawimy :)

Opis plemienia, tak jak wyżej wspomniałem tak wypunktuję po raz drugi że popraw rozumienie tekstu czytanego, bo nie rozumiem co jest trudnego w oddzieleniu historii pogrubionego świata, tak jak tutaj gdzieś już wstawiłeś screena wcześniej odnoszącego się do świata 150, tak właśnie, do świata 150, a jeśli chodzi o obecny świat to nie wiem czy widzisz wyraźnie:
PL154 -
Historia się tworzy

raczej nie grałeś na światach 38, 48 czy tego typu, więc możesz nie znać pewnych zasad którymi się kierowały kiedyś plemiona, a koniec końców i tak do wczoraj mieliśmy jednego sojusznika, bo home tylko wspieraliśmy i wiedzieliśmy że padną, a z dżumą był PON, tak dla ścisłości.
Ja tak jak pisałem, walczymy sobie, ja mam szacunek normalny jak do każdego, a Ty trochę za dużo dodajesz swojemu plemieniu bo do topowych ekip plemion jeszcze trochę brakuje, mimo że tutaj jesteście pomieszani, ale mam na myśli całokształt :)

Ja się spinam? Ja tylko szczypię i dyskutuję, żeby nudno nie było. Żeby się spiąć musiałbym się pewnie najpierw zdenerwować a to ciężkie do zrealizowania. ;D
No to jak kontaktu nie masz to pozostaje Ci narzekać, że moje offy latają a mi że muszą tak daleko latać. :(
To 8:1 to były praktycznie przejęcia tych chłopów od Nas co byli w środku Was, większość stała prawie za darmo bo nie było sensu tego trzymać. Nie widziałem od Was żadnej pełnowymiarowej akcji a z tego co widzę macie bardzo dużo offa. Mieliśmy sytuację, gdzie front był z każdej strony to była wasza szansa, żeby Nas coś pchnąć. Te wyniki są przecież z teraz, z ostatniego tygodnia praktycznie. Ja mówię o okresie ostatnich dwóch miesięcy. Ewentualnie tak jak mówię, dżuma to były warzywa z darmowymi wioskami a wy klepnęliście sojka. <shrug>

Przecież ja mówię o tym a nie o innych światach. <cisza>
1596989271104.png
Na 150 zerkałem w kartoteki to Was nigdzie nie widzę, nie wiem gdzie graliście tam. Znajomego też pytałem i Was nie kojarzy. W którym miejscu byliście? Pytam bardziej z ciekawości.<shrug>

Ja coś wychwalam pod niebiosa? Gdzie? Ja tylko poprawiam to co pisałeś. Twierdziłeś, że wzięliśmy Was na priorytet a tak naprawdę większość świata biliśmy w HOME/WEST i ostatnio w MISIE. Dostaliście jedną akcję, powiedziałeś że całym potencjałem, sprostowałem że to była połowa, biliśmy też w ten dzień w misie i swolenżerów.

Darmy jakies były, miało je raptem kilkanaście osób. Połowa była tak naprawdę venoma, którego wzięliśmy w trakcie świata i dostała bana razem z nimi. ;D Większość darm nie miała, ja sam darmówek nie robię i nie promuję czegoś takiego. Nie czułbym rywalizacji zjadając sobie 2-3 wioski bez walki na starcie. Mimo to nie widzę problemu, żeby sobie ktoś porobił darmy jeżeli pompuje mu to ego i czuje taką potrzebę. Jak dla mnie na takim świecie wystarczy siedzieć dużo, farmić i z umiejętnościami darmy są zbędne.

Ja Was też szanuję, co nie oznacza, że przestanę szczypać. Ot takie hobby na tym nudny forum. ;D
Ja gram w plemiona od świata 6. Walczyłem na sporo znanych ekip, miałem po kilkadziesiąt wiosek, później i kilkaset. Wiem na czym polegała tam gra.<shrug>
Gdzieś pisałem, że jesteśmy jakąś wybitną ekipą? Bo nie widzę, żebym coś takiego napisał.

1596988999744.png

Co do tego jednego sojuszu tak to tutaj pozostawię. ;D

pam321

Pikinier
Wynik reakcji
17
To tak jak czytasz i widzisz, koalicja która ma dążyć do połączenia się. Zaraz po tym my też chwilowo zamroziliśmy front z Wami i skończyliśmy głupie rozbijanie się o bunkry, Wy też mieliście inne zajęcia więc się zgraliśmy, czyściliśmy podwórko, robiliśmy rozbiórki, dżuma to samo bo mieli w zasadzie 3 człony i była umowa że zredukują do 30 graczy, więc wszystko wedle planu. O home od razu wiedzieliśmy że padną, trochę ich jeszcze deffem wspomogliśmy dzięki czemu zajęło Wam to trochę czasu, a lepszych graczy chcieliśmy wziąć do siebie, jak się okazało tam nie ma "lepszych graczy", może jeden
Napisałem że jesteśmy prioryterem teraz, od niedawna, nie od początku świata :) i tu musisz się zgodzić, bo takich akcji jak dostaliśmy my 1,5 tyg temu to raczej nikt nie dostał na tym świecie jeszcze, a jutro powtórka drugą połową potencjału bo pojawiają się nowe nicki które lecą offami z daleka by rozbić pierwszą linię, także mogę napisać że teraz jesteśmy priorytetem, bo 6p takich akcji nie dostało i pewnie w najbliższym czasie nie dostanie
Na 150 wystartowałem i stworzyłem ekipę w 20-30 osób na obrzeżach 2,5 miesiąca po starcie świata i walczyliśmy z plose które miało 4 człony, my 300 wiosek, oni 4 tysiące, a później nawet i 6-7 tys bo połączyli się z naszym sojusznikiem tzn niszczycielami który po 1-2 dniach podpisanego sojuszu jednak wolało pójść pod skrzydła wroga, a my sobie walczyliśmy dalej i napsuliśmy naprawdę dużo krwi. Jak wpiszesz w wyszukiwarce na 150 świecie słowo POGI, to na FO na pewno znajdziesz śmiechy z Plose że miało spore wyzwanie z nami, jakimiś ogórkami z obrzeży :oops: na pewno odbiło im się to na obecnej sytuacji

My małe pogi które namieszało dość fajnie na świecie 150, śmiesznie było i mimo że plose można powiedzieć prosiło nas o dołączenie do siebie, to odmawiałem cały czas, stąd taki opis i obrazek pod opisem historii tego świata :)
Niszczyciele z którymi się połączyli i dopiero udało im się nas pokonać, na mapie pod nazwą ZU

byliśmy jednym ich frontem przez 2 miesiące <shrug> zielone flagi = sojusz
w 25 osób nabiliśmy (gdzie dodam największy gracz miał około 80k pkt) około 20 mln RO i przegoniliśmy choćby wynik niszczycieli którzy grali od początku świata w członie 80 osobowym.
SIN grało bardzo podobnie do nas, szkoda że się posypało, bo teraz te grajki mają więcej czasu u Ciebie żeby pograć na 154 :p

Mr.Konserwator

Pikinier
Wynik reakcji
4
3 Tygodnie temu Cała rada Psy, SG i Toporki przez 4-5 dni siedziała na ukrytym i staraliśmy się znaleść rozwiązanie odnośnie twojego zachowania, które umówmy się.. Było niesmaczne.

Forsowałam nawet pomysł żeby Władze w psach obieła osoba bardziej stabilna emocjonalnie która nie podsyła deffa

do wiosek atakowanych przez Toporki.

Już Pomijam podsyłanie deffa do sonicow które toczyło wojnę z TM i te nieszczęsne 6.p

Nikt nie chciał rozłamu tego sojuszu, ani Szopen ani SG którzy też byli zdegustowani twoim zachowaniem i dawali temu wyraz na ukrytym.

Ale widocznie było nas za mało żeby zmienić sposób twojego myślenia o sojuszu i sytuacji na świecie.

Znamiennym jest tylko fakt i twój post na forum na odchodne -
gdzie piszesz że odchodzisz do sonicow a reszta może rozejść się po okolicznych plemionach i dziękujesz wszystkim.

Tobie może napisze na odchodne z tego świata, że gracze których miałeś w psach, rozszarpali sonici w drobny mak.
Nie trzeba było nawet ich zapraszać ani motywować do konfliktu.

Wierze ze wyciągniesz wnioski z tego świata i może spotkamy się jeszcze na kolejnych.

Powodzenia Wojtas.

Tą rozsądną osobą miał być szopen ? xD Właśnie potwierdza jaki jest rozsądny. Veryl jedynie obsrał galoty i poleciał się płaszczyć bo bał się, że zaraz mu się gra skończy i na wszystko się zgadzał. A sojuszu nie chcieliście utrzymać. Szopen jawnie pisał, że dla niego sojusz jest skończony i tylko wojna zostaje ;) Aa z resztą i tak każda wasza propozycja polegała na tym byście nas wciągnęli. A teraz taką dyplomacją Veryl załatwił, że o psach nawet nie ma wzmianki, mimo że to ich plemie i nazwa była nie moja ^^

Gdyby nie to, że Jeże w jednym momencie zaczęły mieć czerwono i być atakowanym z każdej strony, to na podstawie wojska jakie mieliśmy Jeże by zjadły moich bez problemu. Wygrali tylko przez to, że Tmy całą siłę rzuciły w jednym momencie na nich. Z resztą pierwszy tydzień nawet jak ja jeszcze byłem to big sam wyczyścił kilka naszych wiosek ^^ Także, nie mówmy tutaj o jakimkolwiek pokazaniu siły. A motywacja ? No skoro dookoła wszędzie niebiesko bo tak się dogadali, to jedyne czerwone wioski były logiczne do atakowania, myślę że pionki nie miały problemu z tym by odwrócić sie na pięcie i zaatakować.

dAT..

Topornik
Wynik reakcji
112
To tak jak czytasz i widzisz, koalicja która ma dążyć do połączenia się. Zaraz po tym my też chwilowo zamroziliśmy front z Wami i skończyliśmy głupie rozbijanie się o bunkry, Wy też mieliście inne zajęcia więc się zgraliśmy, czyściliśmy podwórko, robiliśmy rozbiórki, dżuma to samo bo mieli w zasadzie 3 człony i była umowa że zredukują do 30 graczy, więc wszystko wedle planu. O home od razu wiedzieliśmy że padną, trochę ich jeszcze deffem wspomogliśmy dzięki czemu zajęło Wam to trochę czasu, a lepszych graczy chcieliśmy wziąć do siebie, jak się okazało tam nie ma "lepszych graczy", może jeden
Napisałem że jesteśmy prioryterem teraz, od niedawna, nie od początku świata :) i tu musisz się zgodzić, bo takich akcji jak dostaliśmy my 1,5 tyg temu to raczej nikt nie dostał na tym świecie jeszcze, a jutro powtórka drugą połową potencjału bo pojawiają się nowe nicki które lecą offami z daleka by rozbić pierwszą linię, także mogę napisać że teraz jesteśmy priorytetem, bo 6p takich akcji nie dostało i pewnie w najbliższym czasie nie dostanie
Na 150 wystartowałem i stworzyłem ekipę w 20-30 osób na obrzeżach 2,5 miesiąca po starcie świata i walczyliśmy z plose które miało 4 człony, my 300 wiosek, oni 4 tysiące, a później nawet i 6-7 tys bo połączyli się z naszym sojusznikiem tzn niszczycielami który po 1-2 dniach podpisanego sojuszu jednak wolało pójść pod skrzydła wroga, a my sobie walczyliśmy dalej i napsuliśmy naprawdę dużo krwi. Jak wpiszesz w wyszukiwarce na 150 świecie słowo POGI, to na FO na pewno znajdziesz śmiechy z Plose że miało spore wyzwanie z nami, jakimiś ogórkami z obrzeży :oops: na pewno odbiło im się to na obecnej sytuacji

My małe pogi które namieszało dość fajnie na świecie 150, śmiesznie było i mimo że plose można powiedzieć prosiło nas o dołączenie do siebie, to odmawiałem cały czas, stąd taki opis i obrazek pod opisem historii tego świata :)
Niszczyciele z którymi się połączyli i dopiero udało im się nas pokonać, na mapie pod nazwą ZU

byliśmy jednym ich frontem przez 2 miesiące <shrug> zielone flagi = sojusz
w 25 osób nabiliśmy (gdzie dodam największy gracz miał około 80k pkt) około 20 mln RO i przegoniliśmy choćby wynik niszczycieli którzy grali od początku świata w członie 80 osobowym.
SIN grało bardzo podobnie do nas, szkoda że się posypało, bo teraz te grajki mają więcej czasu u Ciebie żeby pograć na 154 :p
ehh
Rozczarowałem sie trochę.
masz plemię które miało na celu granie solo, jednak podpisujesz sojusze pony itp.
Ale w opisie plemienia twierdzisz ze nie interesujecie sie sojuszami no nic.