Dyskusja o sytuacji na świecie 154

Wynik reakcji
68
Świat już prawie 3 miesiące a tu 25 stron tylko jest forum?
Chyba trzeba zawołać pare plemion z innych światów i zrobić tu spam na 100 stron o tym co ktoś kiedyś robił i co on nie grał XDDD

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
4
Do teraz ciężko mi zrozumieć, jak z takim zapleczem SONIC tak szybko padło. Jak dotąd nie widziałem tylu zorganizowanych darmek. Surowce, farma, deffik nie miały końca.

To Ten Nowy

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
829
Czahrol słabo garde trzymał <beczy>

Dzisiaj BADGE widzę wjechało w SG. Pierwsza akcja, gdzie powinni mieć masę deffa i mobila grając na 4 człony, gdzie obok ZT z deffem i tak się wykładają. Liczyłem, że chociaż w pierwszej akcji aż tak nóżek nie rozłożą a tu cóż, szybka weryfikacja.<shrug>

PS. Poproszę ra:ro i ile na plus pod koniec dnia. <piwo>

Ostatnia edycja:

mrr.

Chłop
Wynik reakcji
5
Czahrol słabo garde trzymał <beczy>

Dzisiaj BADGE widzę wjechało w SG. Pierwsza akcja, gdzie powinni mieć masę deffa i mobila grając na 4 człony, gdzie obok ZT z deffem i tak się wykładają. Liczyłem, że chociaż w pierwszej akcji aż tak nóżek nie rozłożą a tu cóż, szybka weryfikacja.<shrug>

PS. Poproszę ra:ro i ile na plus pod koniec dnia. <piwo>
Raz w dupę to nie pedał :p

PiesAraba

Chłop
Wynik reakcji
4
haha a jaka była historia tego czahrola? pamiętam że ostro tu wypisywał na forum, potem nagle z przymilkł uciekając do soniców z SG

Domelek33

Chłop
Wynik reakcji
7
Ja np nie wiem, ale z tego co na forum czytałem to szkoda że go rozbili, ciekaw byłem czy te "legendy" to prawda, półprawda czy nieprawda:confused:

burakzewsi

Chłop
Wynik reakcji
1
jedyna legenda to ja jestem na tym świecie i ciągle czekam na zaproszenie do badge ^^ mogłem iść do masła ale wybrałem NE i nie zawiodłem się. Jako jedno z czołowych plemion tego świata mamy graczy już prawie w jednym członie a nie w jednej rodzinie. Bijemy się dzielnie z plemieniem top1 majac 3 x mniej wiosek ^^ To sa plemiona w starym stylu i to lubie ^^

Kredus321

Zwiadowca
Wynik reakcji
309
jedyna legenda to ja jestem na tym świecie i ciągle czekam na zaproszenie do badge ^^ mogłem iść do masła ale wybrałem NE i nie zawiodłem się. Jako jedno z czołowych plemion tego świata mamy graczy już prawie w jednym członie a nie w jednej rodzinie. Bijemy się dzielnie z plemieniem top1 majac 3 x mniej wiosek ^^ To sa plemiona w starym stylu i to lubie ^^
Ale ty masz typie zgrzany dekiel to aż za łeb się łapie

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
4
Ciekawostka dla zainteresowanych. TM ma oficjalnie wojnę z 6.p
Właśnie idzie wiocha na nasze konto. Co zrobiło 6.p? Wyprosili gracza z plemienia, żeby nie było tego w statystykach

"To warzywo", "nieaktywny gracz" za 3, 2, 1...

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
42
No to nie ładnie z ich strony.
Jak cos to powiedz kolega zeby nie wyzywali bo mogą dostać bana na 3 dni akurat jak będzie akcja <shrug> <shrug>

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
4
O co tu wyzywać. Usunęli "swojego" przed przejęciem, ale każdy wie gdzie był. Ktoś tu się bawi w TVP i myśli, że ludzie nabiorą się na Zenka Martyniuka w przebraniu Michaela Jacksona

karli6s

Chłop
Wynik reakcji
1
Ale ty masz typie zgrzany dekiel to aż za łeb się łapie

Czy aby na pewno on?
Jak przed dobry tyg potrafisz tylko mydlić, mącić i wykręcać się aa Twoje słowa są puste jak dekiel...
Wiem ze to plemiona i każdy chwyt dozwolony. Tak wiec nie mamy urazy do CB... chłoptasiu <nonono>

Bez tytułu.png
Reszte zachowam dla sb ,, czy rozmowy z ts, które zgrywane są...