Dyskusja o sytuacji na świecie 154

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
70
Ciekawostka dla zainteresowanych. TM ma oficjalnie wojnę z 6.p
Właśnie idzie wiocha na nasze konto. Co zrobiło 6.p? Wyprosili gracza z plemienia, żeby nie było tego w statystykach

"To warzywo", "nieaktywny gracz" za 3, 2, 1...
U a kogo wywalili?

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
70
No to nie ładnie z ich strony.
Jak cos to powiedz kolega zeby nie wyzywali bo mogą dostać bana na 3 dni akurat jak będzie akcja <shrug> <shrug>

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
19
O co tu wyzywać. Usunęli "swojego" przed przejęciem, ale każdy wie gdzie był. Ktoś tu się bawi w TVP i myśli, że ludzie nabiorą się na Zenka Martyniuka w przebraniu Michaela Jacksona

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
6
Czy aby na pewno on?
Jak przed dobry tyg potrafisz tylko mydlić, mącić i wykręcać się aa Twoje słowa są puste jak dekiel...
Wiem ze to plemiona i każdy chwyt dozwolony. Tak wiec nie mamy urazy do CB... chłoptasiu <nonono>

Bez tytułu.png
Reszte zachowam dla sb ,, czy rozmowy z ts, które zgrywane są...

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kace Si ?

Pikinier
Wynik reakcji
37
Czahrol słabo garde trzymał <beczy>

Dzisiaj BADGE widzę wjechało w SG. Pierwsza akcja, gdzie powinni mieć masę deffa i mobila grając na 4 człony, gdzie obok ZT z deffem i tak się wykładają. Liczyłem, że chociaż w pierwszej akcji aż tak nóżek nie rozłożą a tu cóż, szybka weryfikacja.<shrug>

PS. Poproszę ra:ro i ile na plus pod koniec dnia. <piwo>

po akcji +11
cały dzień odbijania w dwie strony.

witek7787

Miecznik
Wynik reakcji
34
No cóż, trzeba pogratulować 6p zlikwidowania nas na k45. Czekaliśmy na to długo, aż w końcu w trzydziestym siódmym dniu wojny udało się tego dokonać xD

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
70
Już dowiedziałem się o co chodzi. Dziecinne zachowanie. Może ban dzbana kultury nauczy. Można się bić, ale z kulturą.
W imieniu Teddy Bear.
Chcieli byśmy podziękować za pokazanie nam kto jest ziemniakiem w naszych szeregach. I za dołożone cegiełki w rozwój naszego plemienia.

Dziękujemy.

Ostatnia edycja:

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
19
Zupełny brak godności. Zupełny.

Już jest ankieta z propozycjami jak wytłumaczcie strach ujemnym bilansem. TOP3 z największych ilości lajków:
1) Cegła łamał linię frontu, chcemy żeby była równa.
2) Żółta/czerwona kropka
3) Kret

Ciężko uwierzyć, że ludzie z szyderki wyprzedzą wasze kłamstwa - i to jeszcze z innych plemion

Ostatnio edytowane przez moderatora:

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
70
szto ?
Czyli sugerujesz że wywalam każdego na kogo idzie kareta :(
Chłop dostał atak stracił osadę pokazało to ze jest warzywem bo kareta nie szał 30 minut :d
I nic z tym nie zrobił.
Myślałem że masz jakiś dystans ale widzę poziom bardzo mały dlatego tylko 26 na fo bo jak coś sie napisze to płacz.
Czyli jak twój nie utrzymał osady to co mam robić ankietę bo def szedł za długo bo zupa była zasłona lub czy chomik ma rozwolnienie ?

ChuchoHM

Chłop
Wynik reakcji
19
Ciężko czyta się taki bełkot
Możesz sobie czarować z jakimiś czasami, kretami etc. Zrobiliście co zrobiliście, trupa nie pomalujecie, jakkolwiek będziecie to wymyślnie tłumaczyć.

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
70
Dalej nie wiem o czym gadasz serio no ale ok.

Jak chcesz możesz to powiedź chętnie usłyszę z kim gram?

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
Co by się tutaj nie działo, fakt jest taki że z każdym dniem każde plemie redukuje liczbę warzyw. Kiedyś przyjdzie czas weryfikacji graczy po odsiewie gdzie poziom będzie (mam nadzieje) wysoki. Jak narazie nic nie da się powiedzieć a szczeniackim krzykom nie ma końca.
Podkreślmy że krowa która najwięcej muczy, najmniej mleka daje ;D

PS: nie wiem jakim cudem na forum w dyskusjach może być ponad 100 stron, ludzie chyba piszą "my jesteśmy lepsi" a drudzy odpowiadają "o nie nie, to my wygramy". Nawalone stron które nic nie wnoszą, lepiej zająć się gierką i swoją paczką (plemieniem) a nie pustą gadaniną.

dAT..

Miecznik
Wynik reakcji
70
No i tu Bubo nie masz racji bo to ty tak ?
Można pisać normalnie i nawet będzie po 23123712837123 stron.
Na temat akcji na temat świata co się dzieje.
Można mieć beke z udanych czy nie udanych akcji z robienia sobie np przez dwa dni ra na darmowym defie bo osada nie utrzymana i def idzie od wroga to cyk pyk na 0 murek i tyle.

Ale co ja tam wiem mam kretów wszędzie i agresja taka że szok.

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
W sumie może coś w tym jest...
Zacznijmy więc normalną dyskusje ;)
Od początku świata śmieszą mnie takie postacie jak marcinszczodrowo, czyli nie pobijając swojego rekordu splądrowanych wiosek nagle podbija dwukrotnie swój rekord farmy. Tacy ludzie albo uważają że mogą zaistnieć w rankingu poprzez nie przejmowanie od razu swoich darm a ich grabieniu lub też jest drugi powód a mianowicie brak funduszy na monety, osobiście wierzę że ten gracz jednak reprezentuje jakiś poziom i robi to z tego drugiego powodu ;)

Jak ocenia TM dzisiejszą akcje 6.p? Ktoś napisze swoje trzy słówka ?
Nie jest to pytanie uszczypliwe bo dawno nie grałem i nwm ile wiosek i ile jednostek ubitego deffa na + powinno być przy takiej akcji, więc proszę od razu zluzować majty.

Bubo Bubo

karli6s

Pikinier
Wynik reakcji
6
Na ten moment wojna Badge vs SG nabrała kolejnego tempa.
Badzusie myslac ze wjada sobie na lajcie, wyprztykali sie z offow i zaczęli praktykować przesuwanie terenów przez zaproszenia.

Obecnie kilka wiatraków przeszlo na ich strone... Nie myśląc wgl o tym ze badgesi nie pozwola im sie rozwinąć.. Zdrajcy i kombinatorzy zostaną wykorzystani i wsiąknieci.

Pozdrawiam misiee

Moje subiektywne zdanie :)

Domelek33

Pikinier
Wynik reakcji
14
U nas (6.p) TM też paru grajków ukradło, choć z tego co widzę nie wyszło im to na dobre. Ostatnio przez takie zachowania mają tyle deffa na murku 0 (dAT o tym wspomniał) rozbijane że głowa boli haha

Zdrajca zawsze będzie ukarany, a wąż do tego nakłaniający jeszcze szybciej poniesie konsekwencje ;)