Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Florian Szary

Miecznik
Wynik reakcji
59
dzisiaj trochę screenow porobiłem jak siedziałem na zascie to jutro jak wstanę do kompa to powrzucam tutaj wasze 50ms ;)
Jak się długo gra to trafienie w odpowiednią setkę ms to nie problem ale nie ma co tłumaczyć ataków lub kilku w przedziale 5ms a czasem nawet 1 i o to chyba wszystkim chodzi a że bany nie lecą to tak jest ponieważ jeśli to bot to ma zapewne wbudowane jakieś mechaniki co do wykrywalności ale to by mógł wytłumaczyć ktoś lepszy z IT niż ja

Ohtar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.658
wiadomka, bociki tylko w trd
A to nie przypadkiem w TRD boty zostały potwierdzone przez juz 3 graczy, którzy odłączyli się z tego projektu ?

Różnica jest taka, że większość to jedynie domyły co do bota, a jak 3 osoby z plemienia TRD piszą, że to plemie gra na botach to cos juz jest nie tak XD W tym jeden radny (?) poprawcie mnie jesli sie mylę, bo nie jestem pewny, czy FeCra był w radzie.

KochamIde

Łucznik
Wynik reakcji
795
A to nie przypadkiem w TRD boty zostały potwierdzone przez juz 3 graczy, którzy odłączyli się z tego projektu ?

Różnica jest taka, że większość to jedynie domyły co do bota, a jak 3 osoby z plemienia TRD piszą, że to plemie gra na botach to cos juz jest nie tak XD W tym jeden radny (?) poprawcie mnie jesli sie mylę, bo nie jestem pewny, czy FeCra był w radzie.
ta gościu dogranie 50 ataków w 10 ms to domysły, kolejny geniusz xD
Różnica właśnie jest taka, ze ja nie jestem przynajmniej tak delusional jak wy i patrzę na te sytuacje obiektywnie, to wy macie jakiś mechanizm wyparcia

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.030

Madrzejsze o tym nie wspominać to wcale niepodobne wcale niepodobne ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
1.685
Pisanie, że każde plemię ciśnie na bocie i nie ma tu żadnego plemienia dominującego z tym programem jest po prostu śmieszne. Nie ma mnie na froncie z TRD, to się wypowiadać nie będę na temat tego frontu choć słyszałem że na milupie siedział ktoś z TRD na poprzedniej akcji na nas a tam były same botowe dogrania.

Wydaje mi się, że to po prostu kwestia wieku graczy i dojrzałości rady. Jak w radzie są sami 20 latkowie, którzy chcą za wszelką cenę wygrać to potem połowa frontu ciśnie na botach.

Każdy kto używa bota jest zerem. Oby jutro nie była znowu akcja pod marmara, bo będzie zabawa xd
Powiedz mi kolego co ma wiek do oszukiwania? Bo tak rozumiem latanie na botach.
Mam 20 lat i jestem pierwszą osoba, która jest przeciwko temu. Nawet więcej, żałuje, że obecnie jest auto kareta, dogrywanie z operki było kox.
Nie oceniaj ludzi przez wiek, proszę Cię.
kc

Mad World

Łucznik
Wynik reakcji
483
Powiedz mi kolego co ma wiek do oszukiwania? Bo tak rozumiem latanie na botach.
Mam 20 lat i jestem pierwszą osoba, która jest przeciwko temu. Nawet więcej, żałuje, że obecnie jest auto kareta, dogrywanie z operki było kox.
Nie oceniaj ludzi przez wiek, proszę Cię.
kc
Mogłem to inaczej sformułować, ale jestem praktycznie pewny że młodsze osoby bardziej ciągnie do krętactw i używania takich botów. Na przykładzie prowadzonego przeze mnie plemienia, gdzie dużą część frontu stanowią osoby w okolicach 30 i wyżej dla nich używanie takich oprogramowań jest nie do pomyślenia. Możesz wierzyć lub nie, ale tak jest.

Moim zdaniem osoby starsze(weterani plemion) już swoje w większości pograły i grają tylko dla relaksu. Nie chcą nikomu nic udowadniać za wszelką cenę. Oczywiście są wyjątki :)

Ostatnia edycja:

markopolo19

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
1.639
Oho jakiś kundel moderator przyszedł pokazać jaki jest kox i pokasował posty
Pewnie ten markopsolo czy jak mu tam

DLA TAKICH NIE MA TU LITOŚCI

LITOŚĆ TO ZBRODNIA
Uważaj na hute bo założe konto na 152 i Cie pokonam burząc wszystkie huty i nic nie będziesz mógł z tym zrobić

a ja będę popijał bacardi w klubie ze szklanki ez

A co do postów to nie prowokujcie byczka bracia

KochamIde

Łucznik
Wynik reakcji
795
Co z tymi screenami ?

Nudno tu :p
A prosze, nicki zamazalem bo nie wiem czy mozna wstawiac czy jest ban tak jak za wiadomosci, jak kogos bardzo to obchodzi to oczywiscie na pw moge wyslac screeny z nickami, i takich dogrywek jeszcze bylo najmniej 25, nie liczylem nawet ile bylo takich na 25-30ms i mowimy tutaj o jednym koncie broniacym, jeszcze dochodza do tego 4 inne konta i z tego co wiem to tez pare screenow porobili : P

Załączniki

Ostatnia edycja: