Dyskusja o sytuacji na świecie 152

KochamIde

Łucznik
Wynik reakcji
799
Ale nazywanie kogoś bociarzem to w ogóle jest niesamowita hipokryzja z jego strony skoro właściciel konta, na którym gra sam pisał, że ma 2 boty ;)
No generalnie to typ wszedł, pisząc mój nick przy oskarżeniach o bota, w skrócie nazywając mnie oszustem, a gdy przez tydzień prosiłem o dowód dając mu wskazówki jak może szybko sprawdzić moje dogrywanie to nie ma nagle czasu i chęci xD no cóż oskarżeniami łatwo rzucać, dlatego napisałem to co napisałem i uwaga TYP SIĘ ZESRAL XD

a ps hyraptor do wielu z nas często pisze przekleństwa prywatnie ale nikt go nie zgłasza bo jest spoko i można z nim pogadać

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.030
Skoro wszyscy wiecie że te przekleństwa pisze, to pewnie się rozeszło po całym plemieniu - a jak upowszechnia się rozmowę prywatną, to chyba dlatego żeby pokazać 'HAKA' na jakiego się go złapało. XD

Czyścioszki

Ochrona Wioski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.676
Ale nazywanie kogoś bociarzem to w ogóle jest niesamowita hipokryzja z jego strony skoro właściciel konta, na którym gra sam pisał, że ma 2 boty ;)
A gdybym grał na koncie kreta to znaczy że też byłbym kretem? Już abstrahując od tego czy właściciel konta ich używał czy nie (z tego co mi mówił to nie).

KochamIde

Łucznik
Wynik reakcji
799
Jeśli nie widzisz różnicy między ocenianiem kogoś gry w grze internetowej a wjazdem personalnym no to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać.
typie publicznie mnie oskarżasz o bota bez jakiegokolwiek dowodu nawet w postaci tych głupich niby dogranych msow
To ja cię publicznie zwyzywałem od grubasów nie wiedząc nawet jak wyglądasz no i co?
ty możesz a ja nie?

Skoro wszyscy wiecie że te przekleństwa pisze, to pewnie się rozeszło po całym plemieniu - a jak upowszechnia się rozmowę prywatną, to chyba dlatego żeby pokazać 'HAKA' na jakiego się go złapało. XD

Czyścioszki
Gadałem z nim, przeklinał i się tylko spytałem na fb czy z każdym z was tak pisze to odpisali, ze tak xD
A pozatym już widzę jakby ktoś od nas przeklinal z wami na pw i NIKT z was by nie pomyślał żeby to zgłosić ehh xD

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.030
O kurde, dobry uczynek TRD - nie zgłosili za przekleństwo w rozmowie prywatnej XD
Nagroda FairPlay2021 wędruje bezapelacyjnie do Was, mimo że mamy dopiero styczeń.

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
1.913
No to wspolnie z Xeron sie dogrywaliście:D

O Boże... XDDDDDDD

A gdybym grał na koncie kreta to znaczy że też byłbym kretem? Już abstrahując od tego czy właściciel konta ich używał czy nie (z tego co mi mówił to nie).
Wygodny argument, że "nie używał". Nie ma jak tego sprawdzić, bo supek nie banuje za skrypty, bo zapewne nie wie, jak to wyłapać.

Po co miałby pytać o kolejne skrypty skoro nie chciał ich używać? Idźmy dalej, skąd znał czasy reakcji tamtych skryptów skoro ich "nie używał"?

Ochrona Wioski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.676
O Boże... XDDDDDDD

Wygodny argument, że "nie używał". Nie ma jak tego sprawdzić, bo supek nie banuje za skrypty, bo zapewne nie wie, jak to wyłapać.

Po co miałby pytać o kolejne skrypty skoro nie chciał ich używać? Idźmy dalej, skąd znał czasy reakcji tamtych skryptów skoro ich "nie używał"?
Nie wiem tego czy może to sprawdzić czy nie. Jednak bany za boty u Ciebie na 123 poleciały (FailTry itd).

Może chciał wyciągnąć info? Sam czasem podpuszczam żeby mi ktoś coś napisał. Nie wiem. Nie znam sprawy dobrze, nie grałem wtedy i nie będę się wypowiadał za kogoś.

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
1.913
Nie wiem tego czy może to sprawdzić czy nie. Jednak bany za boty u Ciebie na 123 poleciały (FailTry itd).

Może chciał wyciągnąć info? Sam czasem podpuszczam żeby mi ktoś coś napisał. Nie wiem. Nie znam sprawy dobrze, nie grałem wtedy i nie będę się wypowiadał za kogoś.
Wyciągnąć info zamiast rozmawiać i współpracować... Od gościa, z którym siedział na koopie... chłopie, daj sobie spokój już z tym tematem i zmień konto, na którym grasz, bo wstyd XD

A to "itd." to sobie też odpuść, bo Fail to jedyna osoba, która dostała bana za bota jaką znam na plemionach. I w sumie z tego co pamiętam to mu nic nie udowodniono, dali mu zapobiegawczo ;)

VonDee

Zwiadowca
Wynik reakcji
656
A czego Ty sie dziwisz? Te dogrania dotyczą 1 wioski, wiec ktos do kogos musiał sie dograc:) Byc może to był to Xeron, być może KochhamIde. Nie ma to znaczenia, odstepy wynoszą 3ms:D

Ochrona Wioski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.676
Wyciągnąć info zamiast rozmawiać i współpracować... Od gościa, z którym siedział na koopie... chłopie, daj sobie spokój już z tym tematem i zmień konto, na którym grasz, bo wstyd XD

A to "itd." to sobie też odpuść, bo Fail to jedyna osoba, która dostała bana za bota jaką znam na plemionach. I w sumie z tego co pamiętam to mu nic nie udowodniono, dali mu zapobiegawczo ;)
Od gościa który dopiero co był u wroga i mógł mieć info co mają, jak grają etc. Nieważne na jakim koncie gram. Jak już tu się rozgościlem to tu poklikam.

Jak fajnie że FailTry ze swoją grupka chciał grać u mnie na 133. Nawet kilka osób wziąłem na trochę zanim ich wywaliłem za kombinowanie. Dodali mnie też do swojej grupki na FB gdzie sami się przyznali że przesadzili z botem i bany poleciały (w liczbie mnogiej).

Arlen Bales

Pikinier
Wynik reakcji
24
Nie ma jak tego sprawdzić, bo supek nie banuje za skrypty, bo zapewne nie wie, jak to wyłapać.
Za małolata jak grałem na plemionach i chcialem przycebulić na kupnie premium to używałem dodatku do firefox'a "Greasemonkey", support jakoś to wyłapał i dostałem bana ;) No ale może to temu że ten skrypt jednak działa na innej zasadzie niż skrypty na dogrywanie ataków.