Dyskusja o sytuacji na świecie 152

ElCygano

Rycerz
Wynik reakcji
1.579
Walka do ostatniej wsi, ma sens tylko wtedy gdy jest dla kogo walczyć - już nawet nie o co, bo blaszki to tylko dodatek.
Jak ma się fajnych ludzi, fajną atmosferę - nawet gdy się przegrywa można sobie pożartować i klikać dla funu.

Ale gdybym miał się denerwować i być wyzywanym od najgorszych bo wieś tracę, to pewnie do końca bym nie grał :D

Powodzenia dla Was, życzę Wam i sobie jeszcze trochę zabawy na tym świecie, mimo wszystko nic nie jest stracone, też byliśmy miesiąc temu na -1000 wsi, wszystko jest do ugrania :D

Mnie Szalbak dzisiaj zwyzywał i nie chce mi dać darm xd

PanDa?

Łucznik
Wynik reakcji
71
Dobra,to teraz ktoś mi wyjaśni dlaczego do godziny 18:00 wchodziły darmowe wioski a później Placyk się obudził i posyłał odbitki? :D

Śpioszki małe

Ochrona Wioski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.673
Dobra akcja TRD :) do wczorajszego wieczora nie było do końca wiadomo gdzie walniecie :) Gratulacje!

Kilka osób (piekielny / kochamide) wykazało się niebywałym skillem dogrywając szlachcice 2-3 ms po offach :) Trochę utrudniło obronę ale i tak chyba poszła przyzwoicie.

KochamIde

Łucznik
Wynik reakcji
786
Dobra akcja TRD :) do wczorajszego wieczora nie było do końca wiadomo gdzie walniecie :) Gratulacje!

Kilka osób (piekielny / kochamide) wykazało się niebywałym skillem dogrywając szlachcice 2-3 ms po offach :) Trochę utrudniło obronę ale i tak chyba poszła przyzwoicie.
Pokaz mi jeden atak, ktory dograłem do 3ms :)
Dawaj
Najlepszy jaki dograłem to chyba 18 i 27 ms spośród 170 grubych które w nocy dogrywalem wiec jak masz czym poprzeć te 2-3 ms to zapraszam ze skrinkiem-raportem
Za to jak podbijalem to widziałem fajne kliny na 5 ms przed grubym każdy, coś jeszcze?

Ostatnia edycja:

Ochrona Wioski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.673
Pokaz mi jeden atak, ktory dograłem do 3ms :)
Dawaj
Najlepszy jaki dograłem to chyba 18 i 27 ms spośród 170 grubych które w nocy dogrywalem wiec jak masz czym poprzeć te 2-3 ms to zapraszam ze skrinkiem-raportem
Za to jak podbijalem to widziałem fajne kliny na 5 ms przed grubym każdy, coś jeszcze?
Nie miałem czasu robić screeny bo w tym samym czasie dochodziło mi wiele dogranych grubych od offow :) wczoraj na discord kilka osób widziało jak to dogrywacie ataki a kilka osób starało się pół nocy wbijać w to kliny. Skąd wiesz ile ma przed grubym były kliny skoro nie dogrywaliscie tak super? :d części nie udało mi się klinowac :(

Ataturk

Miecznik
Wynik reakcji
90
Nie miałem czasu robić screeny bo w tym samym czasie dochodziło mi wiele dogranych grubych od offow :) wczoraj na discord kilka osób widziało jak to dogrywacie ataki a kilka osób starało się pół nocy wbijać w to kliny. Skąd wiesz ile ma przed grubym były kliny skoro nie dogrywaliscie tak super? :d części nie udało mi się klinowac :(
OW co ty gadasz piekło gra czysto a inne zagrywki to tylko odpowiedź na inne zło tego świata heh

KochamIde

Łucznik
Wynik reakcji
786
Bo np. przejalem wioske i lecialy jeszcze 4 nasze grube i kazdy byl sklinowany na 5 ms?

A teraz prosze bardzo, przeciez mozesz wejsc w raporty i znalezc raporty danej wioski gdzie lecial off + moj gruby dograny

Znajdz mi prosze jakiegokolwiek dogranego na <10ms albo chociaz 5 dogranych ponizej 30-40ms

Jezeli nie znajdziesz to wypadaloby przeprosic za gadanie glupotek : -)

A NO I CV+TRD VS AOS W KONCU NA PLUS, +1 ALE ZAWSZE COS, OD TERAZ TYLKO DO PRZODU

SrCortix

Miecznik
Wynik reakcji
75

Jakie zdanie na ten temat ma chociażby Szalbak, który bardzo często tak dogrywa? W jego przypadku też twierdzicie że gra na botach ?

StaryPiekielny

Miecznik
Wynik reakcji
105

Typie pokaż o co chodzi bo może 1 gruby na 150 wysłanych tak się trafił i z 5 poniżej 30ms. A nie zliczę nawet ile prób spalonych było. Część zostawiałem bo yolo
Straciłem pół nocy i dnia na wysyłce a mi będziesz takie rzeczy pisał.

I dziś poczułem to co kiedyś w tych plemionach widziałem. Zabawę. Liczyłem że jednak się uda ale zabrakło mi czasu siedzieć i dopilnować tej wioski do końca.
Dzięki za zabawę

Ochrona Wioski

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.673
Jakie zdanie na ten temat ma chociażby Szalbak, który bardzo często tak dogrywa? W jego przypadku też twierdzicie że gra na botach ?
Nie wiem jak dogrywa Szalbak. Pogratulowałem natomiast dobrej akcji i indywidualnych popisów :) z taką grą to nic tylko do reprezentacji się zapisać. Bo przeciw jej reprezentantom (co prawda już lata temu) sporo grałem i tak ładnie nie dogrywali.

W którym poście stwierdziłem że grają na botach? Może po prostu mają super skilla, dobre myszki i co tam jeszcze trzeba :)