Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Mad World

Łucznik
Wynik reakcji
483
Prędzej Katalon przekroczy próg 3IQ niż się skasujemy.
Z polecenia wodza, ja miły
Trzymam za słowo. 1000 wiosek przewagi to tyle co nic. Pytanie, czy @Ciulusek and Bułsoon98 jest w stanie to wszystko poskładać.

Mam nadzieje, że walka będzie trwała do momentu w którym strona przegrywająca nie będzie w stanie już odwrócić wyniku. Sam wyznaje zasadę gry do ostatniej wioski. Powodzenia :)

VonDee

Zwiadowca
Wynik reakcji
656
Generalnie to wiem jak sie czujecie w CV, bo jak my tracilimy tyle wiosek to tez humory byly srednie. Smutno sie patrzy, gdy plemie obrywa. Ale na pocieczenie powiem wam, ze sie da odwrocic losy wojen. AOS jest tego przykladem, podnieslimy sie z kolan i odrobilismy straty. Wiec nic straconego jeszcze.

Ostatnia edycja:

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.030
Walka do ostatniej wsi, ma sens tylko wtedy gdy jest dla kogo walczyć - już nawet nie o co, bo blaszki to tylko dodatek.
Jak ma się fajnych ludzi, fajną atmosferę - nawet gdy się przegrywa można sobie pożartować i klikać dla funu.

Ale gdybym miał się denerwować i być wyzywanym od najgorszych bo wieś tracę, to pewnie do końca bym nie grał :D

Powodzenia dla Was, życzę Wam i sobie jeszcze trochę zabawy na tym świecie, mimo wszystko nic nie jest stracone, też byliśmy miesiąc temu na -1000 wsi, wszystko jest do ugrania :D

jurekn79

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
58
Ja widzę, że w tym AOSie to same fajne chłopaki. Może mi jakieś darmy pobudujecie na nowym świecie?

jurekn79

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
58
Właśnie całkowicie samodzielnie uświadomiłem sobie jak bardzo się myliłem pisząc "w AOS są fajne chłopaki". Chciałem podkreślić, że doszedłem również całkowicie samodzielnie bez jakichkolwiek nacisków do następujących wniosków:
1. Ataturk nie obiera anananasa ze skórki i w ogóle jest strasznym niejadkiem
2. SirBraga kopie bitcoiny łopatą
3. Szalbak myśli, że crosfit to leżenie krzyżem
Jedynie słuszne tezy głosi zbiór najmądrzejszych i najprzystojniejszych mężczyzn, czyli Rada TRD!!!

ddd.14

Pikinier
Wynik reakcji
81
Walka do ostatniej wsi, ma sens tylko wtedy gdy jest dla kogo walczyć - już nawet nie o co, bo blaszki to tylko dodatek.
Jak ma się fajnych ludzi, fajną atmosferę - nawet gdy się przegrywa można sobie pożartować i klikać dla funu.

Ale gdybym miał się denerwować i być wyzywanym od najgorszych bo wieś tracę, to pewnie do końca bym nie grał :D

Powodzenia dla Was, życzę Wam i sobie jeszcze trochę zabawy na tym świecie, mimo wszystko nic nie jest stracone, też byliśmy miesiąc temu na -1000 wsi, wszystko jest do ugrania :D
Piękne słowa w pierwszych dwóch wersach. Lecz żeby grać to wszyscy muszą grać, a nie udawać bo inaczej każdemu się odechciewa ;)

ElCygano

Rycerz
Wynik reakcji
1.579

Mnie Szalbak dzisiaj zwyzywał i nie chce mi dać darm xd