Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Ohtar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.663
Jak się czujesz będąc ZNOWU po jednej stronie na FO z osobą, która sprzedała twój numer? ;D
Ktoś mu ten numer musiał dać, więc pytanie kto to był ? Ufo, Dracon lub Vegetta ( wiecej radnych ze 129 nie znam ) XD
Fajna sprawa, ze podajac numer w TRD nie mozna czuc sie bezpiecznie XD

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
1.913
Wyraźnie napisałem, że mówimy o byciu oo jednej stronie na FO, nie w grze ale jak widać nie wszyscy a właściwie mało kto w AoS posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem ;)

W kręgu podejrzanych są niby 2 osoby, ale żeby wam i madowi nie utrudniać to powiem po prostu na usprawiedliwienie FeCry, że nie do końca jest on osobą normalną i nie należy przesadnie się nad nim pastwić.

Bo w końcu czy można uznać za osobę normalną człowieka, który ośmielił się po ujawnieniu czyjegoś numeru (który miał "w swoim prywatnym archiwum", czyli pewnie mad mu podał na jakimś świecie) zasugerować, żeby wszystkie swoje wioski nazwie numerem do mada?

Z takimi ludźmi nie ma sensu się zbytnio zadawać. Screena z momentu, w którym on się przyznaje oczywiście mogę podesłać madowi ale nie ukrywam, że miło by mi się zrobiło gdyby przestał w przyszłości rzucać we mnie ślepymi oskarżeniami i przeprosił.

@Mad World

haxeez

Miecznik
Wynik reakcji
98
Wyraźnie napisałem, że mówimy o byciu oo jednej stronie na FO, nie w grze ale jak widać nie wszyscy a właściwie mało kto w AoS posiadł umiejętność czytania ze zrozumieniem ;)

W kręgu podejrzanych są niby 2 osoby, ale żeby wam i madowi nie utrudniać to powiem po prostu na usprawiedliwienie FeCry, że nie do końca jest on osobą normalną i nie należy przesadnie się nad nim pastwić.

Bo w końcu czy można uznać za osobę normalną człowieka, który ośmielił się po ujawnieniu czyjegoś numeru (który miał "w swoim prywatnym archiwum", czyli pewnie mad mu podał na jakimś świecie) zasugerować, żeby wszystkie swoje wioski nazwie numerem do mada?

Z takimi ludźmi nie ma sensu się zbytnio zadawać. Screena z momentu, w którym on się przyznaje oczywiście mogę podesłać madowi ale nie ukrywam, że miło by mi się zrobiło gdyby przestał w przyszłości rzucać we mnie ślepymi oskarżeniami i przeprosił.

@Mad World
Czy na drugie masz Złomek?
bo to co pogrubiłem to niezłe bujdy na resorach są

Koriv and Szroniu

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
439
Okej, bijemy sie. Nie lubimy sie, prowadzimy wojne, mozna powiedziec. Humanitarne podczas sytuacji gdzie kogos prywatnosc jest naruszona a Ty masz wiedze podac osobe, chocby dyskretnie przez priv by sie nie odbilo echem, a poszkodowany (w tej sytuacji Mad) zrobilby z informacja co chce. Bic sie w grze to jedno, a wykorzystywanie i uzycie informacji do szkalowania to drugie. Cos takiego trzeba potepiac. Wierze, ze jestes mimo wszystko osoba poza plemionami w porzadku i w rozmowie prywatnej powiesz co wiesz. Mad raczej nic nie zrobi z tego, bo to juz historia, tyle dobrze wiedziec kto ma na tyle narąbane do glowy by mieszac gre z zyciem osobistym :)

A jesli cos wiesz i ukrywasz, to mozna Cie uznac za wspoludzialowcem calej tej smiesznej sytuacji.

Wynik reakcji
822
@tita5 przestań pisać farmazony
po żadnego pomysłu na zmiany nazw wiosek czy dodawanie ogłoszeń nie było
Salon rozmawiał z Madem i wszystko było tak jak On to przedstawił, był tylko 1 sms w formie żartu (który z tego co wiem też został odebrany jako żart przez Mada) , a kto wystawił ogłoszenie to wciąż nie wiemy.

@tita5 Atakują cię z wszystkich stron, nawet twoi gracze zaczynają mieć z tobą konflikty i nagle żaden cie nie broni na FO
Twoja zaciętość dominacji na fo doprowadziła do tego że zaczynasz wypisywać brednie i dokonywać durnych decyzji, rozbierasz haxeeza który nic nie zrobił przeciwko swojemu plemieniu, kolejni gracze TRD chcą kończyć przez ciebie(kontra frontowe)

Więc nie przypinaj mi jakiś problemów psychicznych czy innego tego typy rzeczy urojonych przez ciebie

Masz uraz do mnie to przynajmniej tą konwersacje na FO prowadź zgodnie z faktami

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mad World

Pomocnik moderatora
Plemiona Team
Pomocnik moderatora
Wynik reakcji
483
Jak ja nie znam FeCry. Nigdzie z nim nie grałem. Napisałem do niego jedynie jakiś czas temu, czy chciałby odpowiedzieć na kilka moich pytan i się zgodził ale zdanie zmieniłem.

Podejrzewałem ostatecznie FeCre i haxeeza, ale to zostawiłem. Numer wyszedł z waszego ukrytego forum z tabelki kontaktów Uselessa. Mam nadzieje, że już nikt wygłupów takich robić nie będzie. Dla mnie temat zakończony.

Ty Dracon masz tendencje do umywania rączek. Po kosie, czy tam co było z tym Overem czy FeCrą nagle wszystko co złe w TRD to było ich działaniem xD. Nie pamiętasz już, jak cieszyłeś się jak głupi z tych wszystkich działań i tłumaczyłeś AoS i moim graczom że w pełni na nie zasłużyliśmy?.

haxeez

Miecznik
Wynik reakcji
98
Jak ja nie znam FeCry. Nigdzie z nim nie grałem. Napisałem do niego jedynie jakiś czas temu, czy chciałby odpowiedzieć na kilka moich pytan i się zgodził ale zdanie zmieniłem.

Podejrzewałem ostatecznie FeCre i haxeeza, ale to zostawiłem. Numer wyszedł z waszego ukrytego forum z tabelki kontaktów Uselessa. Mam nadzieje, że już nikt wygłupów takich robić nie będzie. Dla mnie temat zakończony.

Ty Dracon masz tendencje do umywania rączek. Po kosie, czy tam co było z tym Overem czy FeCrą nagle wszystko co złe w TRD to było ich działaniem xD. Nie pamiętasz już, jak cieszyłeś się jak głupi z tych wszystkich działań i tłumaczyłeś AoS i moim graczom że w pełni na nie zasłużyliśmy?.
Ja nie dałem twojego numeru, bo to tylko rada miała te numery.
Ja bez praw jestem jakoś od października :) I tak była ta tabelka, ale Dracon i tak zaprzeczy XD

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
822
zasugerować, żeby wszystkie swoje wioski nazwie numerem do mada?
dobra, właśnie sobie uświadomiłem że ja wtedy siedziałem u Ataturka jako kret.
Czyli gdy wiadome było , że sms był od TRD/CV to miałem zaryzykować spaleniem przykrywki kreta w AOS i zmieniać nazwy wiosek?
XDDDDDDDDDDDDD gubisz sie dracon

Gdyby nie to , że siedziałem w AOS to sprawa była by wyjaśniona następnego dnia, bo przyznałbym sie że ja dałem numer na pw.
Bo moje intencje były takie jak pisał Salon, a przyznać sie do podania numeru nie mogłem by nie spalić przykrywki
Miał być zwykły sms z pytaniem o cel wysyłki szlachty(bzyk from aos7). Kto później zrobił ogłoszenie to nie wiemy, ale razem uważaliśmy że ktoś przesadził.

@tita5 Chłopie, ty już nawet nie wiesz co piszesz, wygrana na FO jest dla Ciebie tak ważna, że jak postawiłem ci ultimatum gdy wrzucisz screen z mojej rozmowy z ataturkiem(słynne twoje screeny o botach aos) to wrzucam automatycznie kasacje.

Mimo tego wrzuciłeś tego screenka, dla Ciebie dominacja na FO jest ważniejsza od plemienia.
Nie dziw sie potem, że plemie ci pada. Bo sam jesteś za to odpowiedzialny

Koriv and Szroniu

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
439
Fecra garnuchu, powiedz ze nie miales nic do czynienia z numerem Mada osobiscie i jest ok. Wierze ze nie jestes cyberzjebem i potrafisz przyznac sie do bledu mimo cokolwiek sie podzialo.

Ja dalej czekam na Ciulusa i jego dowody ze zgadzalem sie na przyjecie Golebi :) Czekam kochanie xD

Wynik reakcji
822
Fecra garnuchu, powiedz ze nie miales nic do czynienia z numerem Mada osobiscie i jest ok. Wierze ze nie jestes cyberzjebem i potrafisz przyznac sie do bledu mimo cokolwiek sie podzialo.

Ja nie ukrywam, że praktykowałem brudnych zagrywek w grze i przez to mam małą wiarygodność
Jeśli chodzi o sytuacje z numerem Mada to numer był podany ode mnie i miały go tylko 3 osoby (mad wie kto), tylko na PW do konkretnej osoby, bez rozsyłania po jakiś konfach czy discordach.

Pisany był tylko SMS, że zast siedzi i nie wie gdzie grube wysłać,
1 wiadomość trochę w formie żartu z nadzieją, że może poda rejon akcji ;p

na tym sie skończyło.
Kto później popłynął i odjebał z tym ogłoszeniem to sami nie wiemy, ale na pewno to już było przegięcie.

ale niech dracon pet nie pisze głupot o jakiś zmianach nazw wiosek, bo automatycznie można uważać, że też wystawiłem ogłoszenie, czego nie zrobiłem.

był tylko 1 sms, w moim mniemaniu z którego można było bardziej sie pośmiać i to dla 2 stron niż tworzyć jakieś spiny.
Spine stworzyło te ogłoszenie, które już było przegięciem

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.689
Potwierdzone info
Żarty żartami, ale to co wydarzyło się dalej, to gruba przesada i uważał tak każdy. Szkoda, ze Mad nie odebrał:(
Hello I im Bzyk from aos seven grube z zasta na Salona słać z obstawami czy nie?
Tak miało brzmieć pytanie, potem po nieodebranym telefonie poszedł sms i na tym się skończyło.

Koriv and Szroniu

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
439
Okej, Szanuje ze potrafisz powiedziec ze maczales palce. Wazne kto poczynil sie krok dalej z tym numerem.

Jakbym mial numer, cokolwiek dracona np, czy kogokolwiek z trd to na tym by pozostalo mimo ze ich nie lubie. Gra swoje,, bycie soba. Wazne by od tego nie odbiegac, byc soba w ty wszystkim

Wynik reakcji
2.463
@Koriv and Szroniu wrzucałem twoja rozmowę z awkiem jak piszesz że nie masz nic przeciwko temu żebyśmy wzięli gołębie z 400 stron wstecz szukaj xdddd

Nawet we 3 na DC siedzieliśmy potem i rozmawialiśmy jak podzielić gołębie a potem napisałeś awkowi żebyśmy brali wszystkich

Koriv and Szroniu

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
439
Nic nie wrzucales. Czekam juz 8 miesiecy az cos wrzucisz a tylko sie odgrazales Ciulusie, ze nagrywales rozmowe xD

Mowic "najlepiej jakbyscie wzieli wszystkich" smiejac sie, a mowic "bierzcie wszystkich" na powaznie to roznica. To nawet nie bylo dogadywanie sie, a luzna rozmowa :D

@tita5
Dlaczego od razu tego nie pusciles? Miales wiedze na ten temat a siedziales cicho. Z Fecra sa dobre relacje to ukrywales, by nie sypac kolegi, a teraz juz nie jestescie kolegami to od razu zakładasz buty rozmiaru 60?

Ostatnia edycja: