Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Wynik reakcji
2.864
hello my friends, myślałem nad zapowiedzeniem PETARDY ale ja nie tita i nie będę was w niepewności trzymał to od razu wkleje screenki

pamiętacie jak dracon wyzywał zagęszczanie na tym świecie? coś tam było o jeździe, o tym że to nieetyczne, co ja wam będę przytaczał, pamiętacie o tym dobrze

to dlaczego rada TRD wysyła takie wiadomości do graczy? :c

hahaha.png

toto piekło nie jest nieskazitelne? colour me shocked

to oczywiście nie jest nic o czym nikt nie wiedział, po prostu jest to dowód na to że RADA TRD to zainicjowała, i czerpała korzyści z zagęszczania, na FO oczywiście zakładając maskę i wyzywając inne plemiona :cool:

i jeszcze jeden screen który już wrzucałem, ale wydaję mi się że przyda się jego przypomnienie, odpowiadający na post dracona informujący o tym że dopiero jak wasza akcja wyszła to fecra się do was zgłosił z innego konta aos
asxcsdfsadfas.png

dracon, kończysz świat jak najszybciej, ale w zgoła przeciwnym kierunku do którego chciałeś <shrug>

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ohtar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.669
Czyli TRD rozwiązało człon wrogowi, bo byli zazdrośni, że Jazda szybciej zagęszcza teren ? Juz nic z tego nie rozumiem :/

Wynik reakcji
2.864
Fecra was sprzedawał zanim się mnie zapytał, czy chcę. W trakcie akcji zaczął. Jak już wstawiasz jakiś screenek to wstaw cały, nie wycięty, który sugeruje coś, co w rzeczywistości nie jest prawdziwe ;)

A, i uważaj. Lubi się obrażać o wstawianie takich screenów z konfy. Żeby znowu strony nie zmienił, może z CV tym razem się polubi? ;D
no wiem że się lubi, dlatego go dwa razy zapytałem wcześniej czy mogę to zrobić, wiesz, ja szanuję druga osobę i jak ona WYRAŹNIE mówi że nie chce by screen był wrzucony to tego nie robię ^_^

a strony nie zmienił, wyrzuciliście go a on w AOS nie jest

Wynik reakcji
13.807
Mi ostatnio sporo info dostarczył anonimowy i jakiś Sławek.
Anonimowy KD jest to rozbiórki nie dostanie
Ktoś musi odwalać robotę za dracona

Ale Sławek, szykuj sie
Napisz pw do @haxeez jak przygotować konto na kosę

Ps. Czekam aż Dracon wrzuci mojego screena zagęszczania aby próbował mnie „pocisnąć”
A tym samym tylko potwierdzi słowa z screena donia :p

Stać go na to

Wynik reakcji
2.864
jeszcze raz się spytam
gdzie fecra jest w AoS, na którym koncie?
bo z tego co widzę to ani razu nie zmienił strony, cały świat był w TRD, bo u nas przecież dawał wam cele akcji, dopóki nasz DETEKTYW go nie kazał wyrzucić
po czym to wy go wyrzuciliście z plemienia, kiedy dał ci ultimatum żebyś nie wrzucał screena na FO XD

Wynik reakcji
13.807
jeszcze raz się spytam
gdzie fecra jest w AoS, na którym koncie?
bo z tego co widzę to ani razu nie zmienił strony, cały świat był w TRD, bo u nas przecież dawał wam cele akcji, dopóki nasz DETEKTYW go nie kazał wyrzucić
po czym to wy go wyrzuciliście z plemienia, kiedy dał ci ultimatum żebyś nie wrzucał screena na FO XD
@Ryuu Lion CO NAROBIŁEŚ ?!?!?!

zadałeś trudne pytanie i teraz znowu dracon zniknie na cały tydzień

haxeez

Miecznik
Wynik reakcji
98
Ja czekam na dowody koski, bo mnie to interesuje co i jak sprzedałem XD
Wczoraj histeryk lgs coś próbował bełkotać, ale sam się pogubił w zeznaniach.
Nie widział moich ataków - nie miał moich komend jak reszta plemienia po wcześniejszych zajściach.
Ale to na pewno ja kretem byłem XD

Wynik reakcji
182
kiedy myślałeś że ten świat jest coraz nudniejszy i nagle dzieją się takie rzeczy xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd