Dyskusja o sytuacji na świecie 152

VonDee

Zwiadowca
Wynik reakcji
659
Ale chce powiedziec ze jesli chodzi o nasz odcinek frontu AoS-CV to za wasza aktualna sytuacje odpowiada tak naprawde TRD, ktore wpuscilo AoS 2 po wioskach Sefirii na wasza 3 linie. Dzieki temu otworzyly nam sie nowe mozliwosci.
Bez komend jak sie okazuje TRD nie takie mocne. I Tak naprawde to byla chyba jedyna akcja, ktora bronilo TRD normalnie i gdzie wlaczone byly wszystkie czlony:)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ohtar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.669
Ma ktos info co z Draconem ? Chciałbym wiedzieć, czy wszystko z nim w porzadku. Mam nadzieje, ze jest cały i zdrowy.

@tita5 jezeli TRD nie pozwala Ci udzielac sie na forum, zmien nazwy swoich wiosek na "Ohtar pls help me" i zrobimy wszystko co w naszej mocy, zeby Cie uratowac.

Detektyw Braga mam nadzieje, ze znow pomoze uratowac swiat.

Mankovsky

Chłop
Wynik reakcji
66
Ma ktos info co z Draconem ? Chciałbym wiedzieć, czy wszystko z nim w porzadku. Mam nadzieje, ze jest cały i zdrowy.

@tita5 jezeli TRD nie pozwala Ci udzielac sie na forum, zmien nazwy swoich wiosek na "Ohtar pls help me" i zrobimy wszystko co w naszej mocy, zeby Cie uratowac.

Detektyw Braga mam nadzieje, ze znow pomoze uratowac swiat.
Co z Draconem? Przestał tracić czas na takie chwasty jak Ty.
Piece yoł <luzik>

Koriv and Szroniu

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
441
To my proponowalismy kiedykolwiek taki trojsojusz? Xd

z tego co sie orientuje to Wy proponowaliscie nam trojsojusz na zasadzie Wy-My- TRD ale nie chcielismy sie zgodzić bo TRD to jest szambo a nie plemie z ktorym sie mozna dogadywac na cokolwiek poza wojna.

Jak my sie sypalismy to juz Tajemnicy oraz golębi chyba nie bylo lub byli na wykonczeniu. Nie wiem czy byla szansa nas utrzymac czy nie ale zawsze mozna bylo sprobowac chociazby wspomoc zastami czy jakies konta z AoS (ktore w tamtym okresie mialo zaplecza od cholery i stosunkowo niewielki odcinek frontu) przerzucic do nas by jakkolwiek spowolnic wroga i kupic Wam troche czasu. Tym bardziej ze piszac do koriva podkreslalem ze my zadnego defa nie oczekujemy a jedynie zebyscie wywarli presje po to aby offy spod Waszej granicy nie lecialy w nas. Niestety jak pisalem do Was to albo odpowiedzi co do ukladu były niejasne albo po prostu bylem olewany wiec uznalismy ze nie ma szans na jakies zmiany dyplomacji oraz nie ma checi do wciagniecia nas do ukladu AoS-Jazda. Pytali sie mnie ludzie czy mamy jakies wsparcie ze strony poludnia no to niestety jedyne co moglem im odpowiedziec to to ze zostalismy sami.
Zgadza się. Cóż moge powiedziec? Szkoda Nightów. To tez nie jest tak, ze My zlewalismy, badz nie chcielismy. Troche sytuacja w kropce, bo mielismy kazda strone otwarta, poza Tajemnica z ktora mielismy pona, ktorego mielismy zerwac. Sytuacja z AoS nie była jasna, jakie My mielismy wobec nich plany, a oni wzgledem Nas. Gra cały czas pozostawala otwarta. Czekanie, bierna gra dyplomatyczna doprowadzila do tego, ze jestesmy w tym miejscu gdzie obecnie sie znajdujemy. Niestety kosztem Was.
Pewnie gdybyśmy wiedzieli, ze Tajemnica po Naszych atakach padnie jak domino i pojdzie tak gladko, bysmy taktycznie nie podpisali pona z CV, zwlaszcza, ze poszlo to na Nasza niekorzysc (odciecie drogi na polnoc, poprzez rekrutacje wszystkich Gołębi jak leci). Gdybysmy uderzeli od razu w CV, tak jak Rotes pisalismy, nie wiem czy cokolwiek by to pomoglo. Dlugo nad tym debatowalismy. Mieli 10 czlonow. Mysle, ze z dociskaniem Was z TRD to by nic nie zmienilo. Jedynie 3 czlony moze bysmy uruchomili (CV-2, CV-5 i CV-3 bodajze, moze odrobine Chaosu).

Mozna teraz gdybac. Jakby sie wczesniej okreslila cała strona (AoS-SVER-Jazda-Night) na wspolna dyplo to moze by sie inaczej potoczylo. Kto by to przewidzial :D

Mam jednak nadzieje, ze nie kryjesz urazy :)

mefisto75

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.295
Zmienilam cytat, bo mnie tu moderadorzy za cytaty warny daja :D

Ale chce powiedziec ze jesli chodzi o nasz odcinek frontu AoS-CV to za wasza aktualna sytuacje odpowiada tak naprawde TRD, ktore wpuscilo AoS 2 po wioskach Sefirii na wasza 3 linie. Dzieki temu otworzyly nam sie nowe mozliwosci.
Bez komend jak sie okazuje TRD nie takie mocne. I Tak naprawde to byla chyba jedyna akcja, ktora bronilo TRD normalnie i gdzie wlaczone byly wszystkie czlony:)

Tak samo jak Maniek bez bunkrów 300 k nie taki mocny xD 5:0 ez