Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Ksoks

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.613
Nie wiem gdzie się odgrażałem bardzien chyba cisnalem po draconie jakim jest dzbanem i co wyprawia. Raczej nie zawinąłem się bo przegrywaliśmy wręcz to byl okres w którym ostro was jechaliśmy. Ładnie piszesz najpierw wielkie wojny jakie to mieliście na start no bo były chaos cv gołębi i tajemnica szkoda ze zawsze bylo jedno plemie z którymi walczyliście a nje wszystkie na raz jak to piszesz.
Kiedys bylo sver a nie aos a teraz piszesz o jakies półrocznej walce? xD
Większość tego czasu aos istnialo na rozbiórkach swoich graczy.

W aos to chyba jest cofnięcie się do przeszłości na 133 tez uwazliscie się tam za plemie które miało najciężej z największą ilością frontow. Stworzenie kilku czlonow i fuzji i stanie i afczenie. Tam was speedy pociągnęły a tutaj dracon musial byc z wami dogadany bo inaczej tego co robił nie można wyjaśnić.

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
1.917
@rotescorp tak patryki z takim czyms wychodzilo i ine osoby od was zeby sie dogadac night my jazda i ze macie to ogarniete
patryki i pozostale osoby ktore o tym gadaly nigdy za dyplomacje nie odpowiadaly wiec to tylko byly jakies osobiste przemyslenia. Gdyby wogole taki pomysl mial miec racje bytu to najpierw bysmy z Jazda to sprobowali omowic a taki temat nigdy nie byl podejmowany i brany pod uwage wiec chyba ktos Cie w blad wprowadzil lub cos pomyliles bo cos takiego to kermitto pisal xd

btw. Milupa czyli ex gracz najtow to jeden z filarow cv i dzieki niej dalej gramy
No milupa duzo sie nauczyla na froncie z Wami wiec teraz przynosi to efekty u Was. Napastnik i eliasz slyszalem tez ostro cisną :D

Sir Braga

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.045
TRD ZAWSZE MIAŁO CZERWONO, WYGRAŁO PRZECIEŻ WALKĘ O KONTYNENT Z NONAME'AMI XD

Każdy w tamtym etapie miał czerwono dzbany.
Jaką Wielką Wojenką się możecie poszczycić - z Nightami?
A no tak, TRD, CV i Kreciki vs Nighty WIELKIE ZWYCIĘSTWO PROSZE PAŃSTWA XD

NAJWIĘKSZE WALCZAKI 152 XD

Gołębie i Tajemnica to bardziej była wojenka dyplomatyczna i zostali ograni jak pionki.
Ale podwórko - jakie by nie było, trzeba uprzątnąć.

A myślisz że nie graliśmy w SVER na zastach? Zresztą jeden człon SVER był złożony praktycznie z naszych graczy.
Tamci ludzie byli z łapanki i rzucali kontami jak Tomasz Majewski kulą na Igrzyskach Olimpijskich, na szczęście niektórzy OGARNIĘCI GRACZE zostali i grają z nami do teraz, bo potrafili wytrzymać napór na swoim koncie.

Tak, gramy od pół roku na 2 fronty, Wy gracie na 1 i dostajecie w tym momencie gonga - czekam tylko aż odklepiecie ;)

Lord eliasz

Chłop
Wynik reakcji
13
TRD ZAWSZE MIAŁO CZERWONO, WYGRAŁO PRZECIEŻ WALKĘ O KONTYNENT Z NONAME'AMI XD

Każdy w tamtym etapie miał czerwono dzbany.
Jaką Wielką Wojenką się możecie poszczycić - z Nightami?
A no tak, TRD, CV i Kreciki vs Nighty WIELKIE ZWYCIĘSTWO PROSZE PAŃSTWA XD

NAJWIĘKSZE WALCZAKI 152 XD

Gołębie i Tajemnica to bardziej była wojenka dyplomatyczna i zostali ograni jak pionki.
Ale podwórko - jakie by nie było, trzeba uprzątnąć.

A myślisz że nie graliśmy w SVER na zastach? Zresztą jeden człon SVER był złożony praktycznie z naszych graczy.
Tamci ludzie byli z łapanki i rzucali kontami jak Tomasz Majewski kulą na Igrzyskach Olimpijskich, na szczęście niektórzy OGARNIĘCI GRACZE zostali i grają z nami do teraz, bo potrafili wytrzymać napór na swoim koncie.

Tak, gramy od pół roku na 2 fronty, Wy gracie na 1 i dostajecie w tym momencie gonga - czekam tylko aż odklepiecie ;)
Wielkie zwycięstwo bo z wielkimi nightami ;)
AVE NIGHT

Wynik reakcji
2.506
Nie no to tez nie mozna mowic ze byla przewaga masy bo byl moment ze nas bily nurgle nighty justy banki i te smieszne podrobki geh xd i byl moment gdzie nam 1 czlon troche klekal xd

Ohtar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.669
Nie no to tez nie mozna mowic ze byla przewaga masy bo byl moment ze nas bily nurgle nighty justy banki i te smieszne podrobki geh xd i byl moment gdzie nam 1 czlon troche klekal xd
eee tam ciulusek marudzisz. 1 człon jak byscie tracili to tyle co nic. Zostałoby wam jeszcze 22

To poświecenie na które byłes gotów :p

Wynik reakcji
2.506
Oj tam juz nie przesadzaj bo i my i wy graliscie masem xd przypomniec ci jak przed startem my namawialismy waszych graczy by ruszyli z nami a wy naszych by z wami? Xd

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
1.917
Banki wystartowaly za pozno i od poczatku byli w czarnej d
Justy tez ostro w defensywie byly i tez pomimo ze sie dobrze bronily to mieli problemy organizacyjne.
No a NURGLE po prostu byly slabe jak ich akcje byly robione na zasadzie wklejenia koordow wiosek w WG i przykaz "tutaj wysylajcie offy i niech wchodza o godzinie XX" xd

Nam w jednej wspolnej akcji udalo sie niby ostro przetyrac jeden czlon (CV-1) ale no szybko doszly osoby z innych członów i staly bunkry na 8 offow Xd

Wynik reakcji
1.733
Banki wystartowaly za pozno i od poczatku byli w czarnej d
Justy tez ostro w defensywie byly i tez pomimo ze sie dobrze bronily to mieli problemy organizacyjne.
No a NURGLE po prostu byly slabe jak ich akcje byly robione na zasadzie wklejenia koordow wiosek w WG i przykaz "tutaj wysylajcie offy i niech wchodza o godzinie XX" xd

Nam w jednej wspolnej akcji udalo sie niby ostro przetyrac jeden czlon (CV-1) ale no szybko doszly osoby z innych członów i staly bunkry na 8 offow Xd
W pewnym momencie robiłem zwiad na froncie bo nie miałem nigdzie możliwości zrobić ck. Cały front na mobilu i bez kuźni. Cała okolica była jeszcze bardziej skasowana, ludzie rzucali kontami. Była tragedia i Plaga nas dojeżdżała,a to wszystko było po waszej wspólnej akcji.
Potem coś zmieniliście(nie pamiętam co, chyba nie nawróciliście czy polecieliście gdzie indziej) odbudowaliśmy się, doszło trochę deffa do biednych wioseczek i wróciliśmy pomimo tego, że wiele osób pisało/mówiło o końcu CV-1. Nie tylko przeciwnicy, ale również współplemieńcy. Jednak dojechanie Plagi każdy z nas uważał, za obowiązek i się udało.
Wiec proszę przestań pisać jakieś niby, bo wtedy u nas była bardzo nieciekawa sytuacja/atmosfera, a ty to strasznie bagatelizujesz.
Pozdrawiam

@Ohtar1 Nie Ciulusek zabrał grubego, tylko ja zabrałem konto.

Wynik reakcji
2.506
Przestaliscie bic w ogole w pewnym momencie (po naszej duzej akcji), i dlatego nie dosc ze daliscie nam dychnac i z rotowac deffa to potem juz bylo tylko lepiej, jeszcze to ze banki padly po 1 akcji a z justami sie dogadalismy przyspieszylo wszystko

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
4.229
Dopiero jak przybył przepotężny Ohtar1 to sytuacja na froncie sie odwróciła.
Chyba ci mózg dziś zamrozilo ziomus.
Zauważ że jak ja się pojawilem na froncie to dopiero coś tam aloes zaczyna działać.
Mam nadzieje tylko że moje pojawienie się na froncie nie spowoduje fuzji terde do nas.
Bo jakbyśmy się wtedy nazywali ?
ADS?