Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Wynik reakcji
2.438
6 człomnów i 2 człony darm

każdy płacze że tyle osób a to jest tylko 240 grajków przez ustawienia 40 osób na człon, co wcale nie jest dużo w dzień logowania. 141 mielismy około 300 a na 125 350 na start i wiele plemion poobnie :)

Od zawsze tak gramy (chodzi mi o kartony mimo że ten projekt to nie kartony), bierzemy więcej osób ale nie ma litości i łatwo jest odpaść.

5gramStefana

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.276

każdy płacze że tyle osób a to jest tylko 240 grajków przez ustawienia 40 osób na człon, co wcale nie jest dużo w dzień logowania. 141 mielismy około 300 a na 125 350 na start i wiele plemion poobnie :)

Od zawsze tak gramy (chodzi mi o kartony mimo że ten projekt to nie kartony), bierzemy więcej osób ale nie ma litości i łatwo jest odpaść.
Oczywiście że tak, ale komicznie po prostu wygląda te 8 członów jeśli chodzi o kosmetykę :D

Wynik reakcji
118

każdy płacze że tyle osób a to jest tylko 240 grajków przez ustawienia 40 osób na człon, co wcale nie jest dużo w dzień logowania. 141 mieliśmy około 300 a na 125 350 na start i wiele plemion poobnie :)

Z jednej strony jest to racja, nie bardzo rozumiem co chce osiągnąć support przez takie zaniżanie ilości członków plemienia. Limit na poziomie 60-70 byłby dużo bardziej rozsądny. Z drugiej strony macie dużo fajnych graczy oraz grono tych którzy nie sprawdzili się na innych światach i wydaje mi się że problem plemion kartono podobnych to właśnie brak odpowiedniej weryfikacji graczy jeszcze przed startem. Potem tego jest za dużo robi się niepotrzebny bałagan i odbija się to w rożnych aspektach gry. Niemniej jednak życzę wam powodzenia.