Dyskusja o sytuacji na świecie 152

Yupik

Miecznik
Słyszałem, że któryś dzbanek jeszcze twierdzi, że techy na 10 poziomie mam xD wujek z supportu to już przesadził xD

Yupik

Miecznik
Ciekawe kiedy chłopaki ogarną, że jak wysyłasz wsparcie z 18 szlachcicami to leci teleport.... Amatorzy podstaw gierki nie znają xD

maciekkola

Chłop
Sa czarodzieje, to prawda.
Swoją drogą Yupik nie świeć tak oczkami jak chrząstka w salcesonie bo póki co wioski za frajer dostaliście. Wielkie mecyje :)

Militae mortem

Miecznik
Juz dogaduję z kumplem z supportu bany bez ochronki dla was. Czekamy tylko aż się offy w diodach zrobią i mam dać cynk. Bunkry w diodach to dopiero początek

CHAPON

Pikinier
Juz dogaduję z kumplem z supportu bany bez ochronki dla was. Czekamy tylko aż się offy w diodach zrobią i mam dać cynk. Bunkry w diodach to dopiero początek
nie wiem kto na bionicle na zaście, ale te kliny to mu za dobrze wchodzą. żeby tak wyklinować każdego grubasa, nawet takiego który idzie w przedziale 10ms. szacuneczek. szkoda że na bocie htfu.

Oj, arty chyba się na dobre posypią :/ Ich sytuacja na froncie z sabat z dnia na dzień wygląda coraz gorzej

Przecież od kilku dni codziennie odwiedzamy Waszych graczy na froncie, aż mury trzeszczą, na razie tylko nas klinujecie, bo mamy 3h grubymi, ale nasi frontowcy dobijają i podbijają wsie, to gra zespołowa ziom :p A wierz mi w końcu będziemy na blisko, a wasi frontowcy padną, więc jestem ciekawy jak defówki u Was stoją z poziomem gry. Nigdzie nie wspomniałem, że padliście czy coś, jedynie próbuję rozruszać FO, macie ewidentne problemy z frontami i gra Was zerwyfikuje, a przypominam, to jedna akcja naszej wspaniałej rady.
W sumie to nic się nie zmieniło, Arty będą stawiać opór, bo stawiają, ale do czasy, to kwestia około miesiąca, jak się rozpadną, tw napierdziela wszystko co żyje, prócz sabatu, myślę, że losy świata zależy od koalicji plemion centrum i czy te masówki się nie rozpadną
Oczywiście bez spiny, tak tylko bumpuję bo smieszne XDD