Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Micha$o

Łucznik
Wynik reakcji
350
Zapytaj sie cosiedzieje i moze sie dowiesz. ;)

Ps. Zobaczymy jakie beda te "darmowki" gdy nasza koalicja rowniez ogarnie aktywnych frontowcow w odpowiednie miejsca. :D

@Micha$o Chcialbym zobaczyc jak ludzie z furii lub z house pisza pare razy w tyg do enemy koalicji w celu rekrutacji, albo gdy ktos jest poza plemieniem odnosnie tego co sie stalo i jednoczesnie o zasta. :D
111Mateuszek KBS :D

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.097
Gracze House przechodzą do potężnego SLEEP. Ja przeszedłem do wielkiej Furii, bo mam za mało punktów.

Kreonomaxx

Rycerz
Wynik reakcji
2.956
111Mateuszek KBS :D
Jakby kosy na tym etapie byłyby jeszcze czymś dziwny... to bym nawet zrozumiał ten lament. Zabawny jest ten płacz z obu stron o te kosy już xd
Skłonny byłbym nawet napisać, że na tym etapie (przy aktywnym froncie) nie ma innej opcji mocniejszego przepchania frontu, jak rekru i różnego rodzaju kosy.

Ja rozumiem, że to boli i takie tam, ale... pozdrawiam xd

Micha$o

Łucznik
Wynik reakcji
350
Jakby kosy na tym etapie byłyby jeszcze czymś dziwny... to bym nawet zrozumiał ten lament. Zabawny jest ten płacz z obu stron o te kosy już xd
Skłonny byłbym nawet napisać, że na tym etapie (przy aktywnym froncie) nie ma innej opcji mocniejszego przepchania frontu, jak rekru i różnego rodzaju kosy.

Ja rozumiem, że to boli i takie tam, ale... pozdrawiam xd
A tam kreo bez tego lamętu by tu nudno było .
Wyobraź sobie, że Wixa i Sleep nie tracą wsi A croy i siwy nie wbijają diód to by po prostu sensu nie miało :D

DeZe94

Miecznik
Wynik reakcji
65
Ja bym się załamał, jakby kolejni pseudo progracze nie wbijali na FOnt pisać jaki to przeciwnik jest słaby... Czahrol, Cone... To tylko dwaj z kilkunastu osób, a jakoś ich nie widać, a np. takie warzywo jak ja które "klinowało zwiadem" lub "uciekało w popłochu" - dalej stoi xD

Fajne te FOntowe tematy, można poczytać coś do kawy w trakcie przerwy w pracy :)

Pozdrawiam serdecznie graczy świata 151 :)

PS. Moderatorów też bym pozdrowił, lecz nie ma z nimi interakcji :/