Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Jurigag

Łucznik
Wynik reakcji
92
Ej bezomiśki, ja wiem że czasami chce się zmienić wioski z off na deff, albo karetę przenieść gdzie indziej. Ale jednak są lepsze rozwiązania niż słać karetę na 10h na froncie i potem dorzucać do tego offy, co może pójść nie tak? Ja wiem że czasami taka fejk kareta to jest super rozwiązanie, ale tym co dziś zrobiliście na Łobuz140 to jestem zaskoczony xD

Na przyszłość protip - najpierw ślijcie offy, a potem grubasy, nie na odwrót, aby wysłać je w środku nocy, a nie wieczorem xD

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.191
Ej bezomiśki, ja wiem że czasami chce się zmienić wioski z off na deff, albo karetę przenieść gdzie indziej. Ale jednak są lepsze rozwiązania niż słać karetę na 10h na froncie i potem dorzucać do tego offy, co może pójść nie tak? Ja wiem że czasami taka fejk kareta to jest super rozwiązanie, ale tym co dziś zrobiliście na Łobuz140 to jestem zaskoczony xD

Na przyszłość protip - najpierw ślijcie offy, a potem grubasy, nie na odwrót, aby wysłać je w środku nocy, a nie wieczorem xD
Skąd znasz takie tajne taktyki ninji?

Blejkoo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.001
Co do akcji samej w sobie moje zdanie jest takie

Dobra akcja Nieobliczalnych

Ale nie najlepsza. Mozna bylo wyciagnac z niej więcej. Ale wynik na spory plus chociaz RA:RO pozostawia troche do zyczenia (około 0.7 lub 1.4 jak kto woli)

Dobitki sprobuja na pewno, ale beda tez bunkry wiec mysle ze kolejne dni beda juz znacznie wolniejsze.

Mam nadzieje ze uda nam sie przejsc ostatecznie do ofensywy i Kornix przypomni sobie adres swojego Bauera spod Dusseldorfu gdzie 4 lata temu jechal na truskawki. Ktos je musi zebrać i ja twoja prace uszanuje Kornix szczegolnie w ciezkich czasach jak teraz

Ja musze rano wstac i kierowac autem ale nie skreslalbym ŁPK tak szybko na waszym miejscu

Pozdrawiam
Don
Stosunek 1;1.4 jest zly?

To ty wez zazyj paracetamol polecam.

Nam zostalo ponad 70% offow i juz rozpisywana jest kolejna akcja wiec zycze powodzenia w obronie :)

Widze ze dzis chlopaki juz od rana cisna dalej bo juz +3

Ostatnia edycja:

Adchar1

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
859
Qorny v2
napisał, że PoCo jest be. Kosuje i tak dalej.
Nawet stworzył teorię na czym ta kosa polegała. Szanuję. Tylko może mi ktoś wytłumaczy, po co sojusznik przejmuje wioski na terenie/plecach swojego sojusznika? Przecież ma być i tak fuzja=te wioski i tak będą w plemieniu. Dla mnie to wyglądało jak ciche powolne przygotowania do kosy.
Ale może jestem za mało inteligentny żeby to zrozumieć.

Ostatnia edycja:

Zły Sarissa

Zwiadowca
Wynik reakcji
847
Brawo P!Lose przebili wszystko czego można było się spodziewać 28 kwietnia.

Zaczęło się niewinne było pw od naszego byłego gracza, który zaczął trolować. Nicku oczywiście całego nie podam.

Magiczny K. 26.04. 20:55
Witajcie członkowie [ally]-=NS=-[/ally]!!

Przypominamy o zostawieniu zastępstwa wiszącego dla mnie
Magiczny K

Każdy kto nie zrobi tego do godziny 00.00 dnia 26 kwietnia, niestety będzie musiał opuścić plemię. Wystarczy już upominania się i proszenia. Teraz zaczniemy wyciągać konsekwencje!

Pozdrawiam nowy Radny,
[ally]-=NS=-[/ally]

Nasz nowy radny, były radny WHL, Mercel ostatnio zawalony robotą, wtedy gdy jeszcze ten gracz był u nas dał mu wisielca.

I co dziś rano się stało? Magiczny K. przekazał zasta niejakiemu Doomzos . Na którego dał sobie admina. Zaprosił graczy z P!Lose, mianowicie
WashMySink, Tr0chan, kevstone. Pewnie doomzos przejrzał całą naszą radę, stan naszych wojsk i obrony w dodatku pozmieniał prawa wszystkim graczom, aż cud że nie skasowali nam forum i nie powypraszalia graczy.

Dumni jesteście z siebie? Tak właśnie czysto gracie? Brawo, tylko kombinacje i jak kogoś złapać i wykorzystać. Macie coś na swoją obronę?

PS. Głupio, że daliśmy się tak zrobić, ale jeszcze bardziej rozbrajające jest to jak tylko liczy się dla was wygrana, nie ważne w jaki sposób.

Loss

Miecznik
Wynik reakcji
145
Chcialbym pochwalic PLOSE za ich zapal i pomyslowosc w szukaniu sztuczek jak wygrac inaczej niz gra z nami.

Stworzyli konto "Magiczny Krzysztof" i plemie NC (Na podobienstwo bylego radnego "Magiczny Emil".

A w miedzy czasie jade Was juz 16 do 7. Niedlugo plus 10 bedzie. Arhelan juz skoki po deffa do innego czlonu robi tak sie ze..ral. ProMichal nie taki pro bo chyba kontem rzucil i zastepca cos probuje uratowac konto. Offow to juz chyba z 30 fulli straciliscie przez niewycofanie. Za takie akcje popamietacie mnie. No a juz mialem konczyc gre i Sarissie oddac wioski. Nigdy mi nikt tak na nerwy nie dzialal.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Średnia tych podbojów enek dzisiaj to jakieś 4000 punktów i to na terenie ktory juz kiedys stracili ich sojusznicy. Czy to serio jest tak imponujące? XD
To tak jak podbijanie wysp ticketów przez poco, nic specjalnego i imponującego
Nie rozumuesz jednego, moga podbijac i wioski po 200pkt, tu chodzi o efekt psychologiczny, rada moze widziec ze straty w jakims odcinku to nie straty ale zwykly szarak co nawet nie wie gdzie jakie pl sie znajduje na mapie wejdzie w statystyki i zobaczy - 30 to mu sie odechce przykladac do gry i morale momentalnie ostro w dół.

pawelgrom1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.542
Nie pochwalam ale dalej czekam na to wydarzenie :( A po drugie to jest to samo co krety A jakoś pół świata nie linczujecie za to xddd

Zły Sarissa

Zwiadowca
Wynik reakcji
847
Nie pochwalam ale dalej czekam na to wydarzenie :( A po drugie to jest to samo co krety A jakoś pół świata nie linczujecie za to xddd
Nie wiem, ja nie korzystam z usług kreta, też nie słyszałem żeby od nas radni korzystali. Czasem coś się usłyszy coś od kogoś, ale nie mamy żadnego takiego pewnego krecika który wszystko dla nas robi.

Sunrise

Miecznik
Wynik reakcji
84
CO tam? Tempo macie takie, ze nie idzie tego nadgonić jak się pół dnia nie czytało... Ktos podsumuje dzisiejszy dzien, proszę?

No padamy jako P!Lose :( NN mają pomagierów na FO i leją nas okrutnie....

A w grze to dalej jesteśmy na ładnym plusie buehueueh
Jedziemy z Panienkami

Ohtar1

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.470
Brawo P!Lose przebili wszystko czego można było się spodziewać 28 kwietnia.

Zaczęło się niewinne było pw od naszego byłego gracza, który zaczął trolować. Nicku oczywiście całego nie podam.

Magiczny K. 26.04. 20:55
Witajcie członkowie [ally]-=NS=-[/ally]!!

Przypominamy o zostawieniu zastępstwa wiszącego dla mnie
Magiczny K

Każdy kto nie zrobi tego do godziny 00.00 dnia 26 kwietnia, niestety będzie musiał opuścić plemię. Wystarczy już upominania się i proszenia. Teraz zaczniemy wyciągać konsekwencje!

Pozdrawiam nowy Radny,
[ally]-=NS=-[/ally]

Nasz nowy radny, były radny WHL, Mercel ostatnio zawalony robotą, wtedy gdy jeszcze ten gracz był u nas dał mu wisielca.

I co dziś rano się stało? Magiczny K. przekazał zasta niejakiemu Doomzos . Na którego dał sobie admina. Zaprosił graczy z P!Lose, mianowicie
WashMySink, Tr0chan, kevstone. Pewnie doomzos przejrzał całą naszą radę, stan naszych wojsk i obrony w dodatku pozmieniał prawa wszystkim graczom, aż cud że nie skasowali nam forum i nie powypraszalia graczy.

Dumni jesteście z siebie? Tak właśnie czysto gracie? Brawo, tylko kombinacje i jak kogoś złapać i wykorzystać. Macie coś na swoją obronę?

PS. Głupio, że daliśmy się tak zrobić, ale jeszcze bardziej rozbrajające jest to jak tylko liczy się dla was wygrana, nie ważne w jaki sposób.
Za głupotę się płaci niestety :(