Dyskusja o sytuacji na świecie 150

DeletedUser155826

Guest
Po raz pierwszy od lat postanowiłam wejść na forum bo widzę ze sieją tu propagandę ile wlezie.

Wodzowie stefanów, po rozpadzie plemienia na 150 przyszli do SIN bo się dobrze znamy a chcieli walczyć z ticket. Jeden z nich dał mi listę graczy, którzy mięliby do nas przejść nieco później. Jako, że grałam w stefanach na jednym świecie, mam sentyment do wielu graczy, wielu lubię i szanuję, ciebie nie kojarzyłam ale ludzie tak często zmieniają nicki, że można się pogubić.

Temat wrócił na 152, gdzie robię, a w zasadzie robiłam, chłopakom ze stefanów defówkę. Jeden z liderów plemienia wrzucił mi parę nicków w tym między innymi twój w sensie transferu. Po zamianie słowa wiedziałam, że się do nas kompletnie nie nadajesz bo nie dorastasz poziomem w wielu względach, jak widać min. w zakresie kultury osobistej. Niemniej to pw, napisane btw na 152 gdzie jeszcze przed chwilą byliśmy w jednym plemeiniu, nie było z mojej inicjatywy, tylko dostałam info, że wraz z grupą ludzi chciałbyś do nas przyjść. Ja mam na tyle kultury i taktu, że pw prywatnego nie publikuję i twoja brzydko cuchnąca burza nie skłoni mnie do tego bym swój poziom zaniżyła do tego stopnia.

Nigdy nikt w SIN mnie nie prosił bym do ciebie napisała, nie jestem w radzie plemienia i w zasadzie można powiedzieć, że pisałam bez upoważnienia i wiedzy tak Smutka czy Tiktaka. Myślałam że robię znajomemu kumpelską przysługę, bo jak mnie ktoś znajomy prosi to mam zwyczaj napisać. Pomyślałam że skoro wcześniej wbiłeś szpilę Stefanom, to pewnie teraz chcesz Ticketom - nie szanuję takich graczy ale na mięso armatnie byś się może i przydał bo pogadać się z tobą nie da. Ot cała awantura.

Najbardziej rozbawiło mnie w naszej rozmowie, że w śnie sięgasz już po blaszkę za 150 ... świat długi i wolny a i do tego poziom plemion dość wysoki, spuść parę bo ci gumka pęknie.

Amaterasu Omikami

Ciężki Kawalerzysta
Po raz pierwszy od lat postanowiłam wejść na forum bo widzę ze sieją tu propagandę ile wlezie.

Wodzowie stefanów, po rozpadzie plemienia na 150 przyszli do SIN bo się dobrze znamy a chcieli walczyć z ticket. Jeden z nich dał mi listę graczy, którzy mięliby do nas przejść nieco później. Jako, że grałam w stefanach na jednym świecie, mam sentyment do wielu graczy, wielu lubię i szanuję, ciebie nie kojarzyłam ale ludzie tak często zmieniają nicki, że można się pogubić.

Temat wrócił na 152, gdzie robię, a w zasadzie robiłam, chłopakom ze stefanów defówkę. Jeden z liderów plemienia wrzucił mi parę nicków w tym między innymi twój w sensie transferu. Po zamianie słowa wiedziałam, że się do nas kompletnie nie nadajesz bo nie dorastasz poziomem w wielu względach, jak widać min. w zakresie kultury osobistej. Niemniej to pw, napisane btw na 152 gdzie jeszcze przed chwilą byliśmy w jednym plemeiniu, nie było z mojej inicjatywy, tylko dostałam info, że wraz z grupą ludzi chciałbyś do nas przyjść. Ja mam na tyle kultury i taktu, że pw prywatnego nie publikuję i twoja brzydko cuchnąca burza nie skłoni mnie do tego bym swój poziom zaniżyła do tego stopnia.

Nigdy nikt w SIN mnie nie prosił bym do ciebie napisała, nie jestem w radzie plemienia i w zasadzie można powiedzieć, że pisałam bez upoważnienia i wiedzy tak Smutka czy Tiktaka. Myślałam że robię znajomemu kumpelską przysługę, bo jak mnie ktoś znajomy prosi to mam zwyczaj napisać. Pomyślałam że skoro wcześniej wbiłeś szpilę Stefanom, to pewnie teraz chcesz Ticketom - nie szanuję takich graczy ale na mięso armatnie byś się może i przydał bo pogadać się z tobą nie da. Ot cała awantura.

Najbardziej rozbawiło mnie w naszej rozmowie, że w śnie sięgasz już po blaszkę za 150 ... świat długi i wolny a i do tego poziom plemion dość wysoki, spuść parę bo ci gumka pęknie.

fajnie fajnie, ale ja jestem w ticketach od początku radnym a animowany do którego ten wywód kierujesz jest na innym koncie XD

Thicc Weebo

Pikinier
Wodzowie Stefanów przeszli do was? Proszę, nie pogrążaj się, Alfons oddał Ci zasta w zamian za zrobienie defowki, gadałem z nim o tym, więc tutaj już 1 błąd w Twojej wypowiedzi. 2) QX nie jest wodzem Stefanów, a błędem jaki Filip popełnił dodając go do rady, gdzie stał się samozwańczym wodzem co najwyżej. Wiem do kogo pisałaś i niestety nie otrzymałaś pozytywnych odpowiedzi, a zrobiłaś to tylko i wyłącznie dlatego, że pali się wam grunt pod nogami.

Co do wbitej szpilki w Stefany: Sam Filip przyznał, że nie uznaje tego, co zrobiłem ja z resztą ludzi, jako kosy, ponieważ on w tym czasie miał bana, a rada nie istniała. Gdyby to była kosa, czy grałbym z nimi na 152? Śmiem wątpić XD

A co do końcówki, to polecam Tobie droga babunio przejść na emeryturę, bo już pamięć nie taka :) napisałem Ci, że śmieszni jesteście w swoim samouwielbieniu i, że na tym świecie kazdy, w tym ticket ma szansę sięgnąć po blaszkę. Był to w sumie jeden z moich argumentów, który Ci przedstawiłem jako,, dlaczego do was nie przejdę''

z0rd

Rycerz
Przypomnę tylko, że jak bodexa braliście do siebie to też wszyscy na fo wyskoczyli i pisali, że to początek, następni w kolejce, do niego kochany bodzio, a jak nazwał was frajerami i wrócił do nas po godzinie to się żeście skasowali, Panowie swięci :p
Panowie święci to są tylko jedni na tym forum, ci spod znaku czarnej gwiazdy.
Panowie święci ponoć brzydzą się "nupiarskimi" zagrywkami.
Zastanawiam się jak sklasyfikować wbicie komuś kreta na godzinę po to by go ośmieszyć, a przy okazji wynieść sobie z forum co trzeba.
To jest jeszcze uczciwa gra bez kompleksów, czy już nupiarska zagrywka, hm?

DeletedUser164488

Guest
@Thicc Weebo

Dlatego mowie jesli w zwyklej rozmowie ujawniasz pw to okej tak sie nie robi i jest naprwde to bardzo slabe.

Ale co innego gdy broni sie swoich racji lub jak jakis imbecyl caly czas wypiera sie tego co robi.

Swoja droga SIN najbardziej nieskazitelne plemie (oczywiscie wedle smuteczka) na tym swiecie stara szkola ogolnie itp itd.
A najwiecej szamba od nich wyplywa gdzie zarzucano to swego czasu P i SPEED

DeletedUser155826

Guest
Chłopie ogarnij się, naprawdę.

Nigdzie nic nie pisałam o OX bo z nim słowa na 150 czy 152 nie zamieniłam. Na Landrynkach grało 2 graczy i ten drugi chciał grać na 150 dłużej. Jak pzrechodzili do nas mowy o 152 nie było, tylko o grze. Rozumiem że jesteś młody, w gorącej wodzie kąpany, nie wszystko wiesz ale wez napij się melisy bo ci żyłka pójdzie i wylewu dostaniesz w bardzo młodym wieku. Co do twojej szpili w stefanach są różne opinie, część uważa, że siałeś defetyzm by celowo doprowadzić do rozpadu plemienia i z grupą graczy przejść do Ticket. Wiec nie masz prawa do sadzenia ludziom tu morałów ... a że dali ci jeszcze raz szansę? No cóż, niektórzy wierzą w przypowieść o synu marnotrawnym ...

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
wybacz ale rozmowa z tobą nie jest na tyle ciekawa i zajmująca by spędzić tu nockę ....

Thicc Weebo

Pikinier
Chłopie ogarnij się, naprawdę.

Nigdzie nic nie pisałam o OX bo z nim słowa na 150 czy 152 nie zamieniłam. Na Landrynkach grało 2 graczy i ten drugi chciał grać na 150 dłużej. Jak pzrechodzili do nas mowy o 152 nie było, tylko o grze. Rozumiem że jesteś młody, w gorącej wodzie kąpany, nie wszystko wiesz ale wez napij się melisy bo ci żyłka pójdzie i wylewu dostaniesz w bardzo młodym wieku. Co do twojej szpili w stefanach są różne opinie, część uważa, że siałeś defetyzm by celowo doprowadzić do rozpadu plemienia i z grupą graczy przejść do Ticket. Wiec nie masz prawa do sadzenia ludziom tu morałów ... a że dali ci jeszcze raz szansę? No cóż, niektórzy wierzą w przypowieść o synu marnotrawnym ...

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
wybacz ale rozmowa z tobą nie jest na tyle ciekawa i zajmująca by spędzić tu nockę ....
Hmmmm prawo mam, jestem wolnym człowiekiem. Pragnę też zauważyć, że to Ty masz teraz wielką spinę i wylewasz żale na forum ogólnym (to samo zrobiłaś na forum stefanów na 152, ale nie spodobało się to radzie i Cię usunęli ), bronię swoich racji i aktualnie wygrywam tę dyskusję. Pozdrawiam i życzę miłej nocki. Mam nadzieję, że nie nabawisz się nerwicy grając w tę giereczkę.

DeletedUser155826

Guest
Hmmmm prawo mam, jestem wolnym człowiekiem. Pragnę też zauważyć, że to Ty masz teraz wielką spinę i wylewasz żale na forum ogólnym (to samo zrobiłaś na forum stefanów na 152, ale nie spodobało się to radzie i Cię usunęli ), bronię swoich racji i aktualnie wygrywam tę dyskusję. Pozdrawiam i życzę miłej nocki. Mam nadzieję, że nie nabawisz się nerwicy grając w tę giereczkę.
hehehe naprawde zabawny jesteś w tym co piszesz
dobranoc

Qorny v2

Zwiadowca
Kiedy czytam dyskusję byłego Stefana, który jest Ticketem z byłą Stefanką która jest Stefanką na 152, ale miała rozkazy (PRZYSŁUGI) dla liderów Stefanów którzy już nie grają chyba tutaj ale byli liderami Stefanów, którzy nie mają pretensji do byłego Stefana który już teraz jest Ticketem o to, że nie skosował (TO ZNACZY SKOSOWAŁ według byłej Stefanki) własnego plemienia by przejść do Ticket jednocześnie w tym czasie gdy liderzy (lider) Stefanów miał bana planując to żeby część graczy skosowała (TO ZNACZY PRZESZŁA PÓŹNIEJ) do SIN po przejściu do Ticket (PO ROZPADZIE STEFANÓW)....

to czuję się jak na kolejnym levelu Incepcji, albo po prostu oglądam kolejny (747!) odcinek Trudnych Spraw <tanczy>

Nieskromnie dodam że pisanie "Ty", "Tobą", "Ciebie" z dużych liter to nie tylko zwrot grzecznościowy, ale i oznaka szacunku dla drugiego gracza. Szacunku którego często tutaj nie ma pomimo rożnych opinii, sorry ale aż razi w oczy <shrug> Spokojnej nocy ! <szampan>

Ostatnia edycja: