Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Pewnie każdy z nas miał chociaż raz sytuację w której musiał przerwać coś ważnego żeby wysłać ataki, dlatego właśnie mówi się że plemiona to nie gra tylko styl życia.
Sami się zapytajcie czy nadal macie jakąś przyjemność z budzenia się w nocy żeby wysłać ataki albo nie spania cała noc żeby ogarnąć obronę, dlatego właśnie moim zdaniem plemiona to uzależnienie i sam jeżeli gram to deffensywnie żeby poczytać fora i pomagać deffem, polecam sp rundy, 3 godziny strategii i wracamy do życia.
Jak wstane w nocy wbije diode a potem wrog rano bije w to 50 offami na mur 20 gdzie jest bunkier 25 zagrod mobila - szczerze? nie znudzi mi sie to nigdy xD

tiktakmiszczunio

Łucznik na koniu
u mnie zarówno na wf-ie jak i na podwórku najczęściej wybierały 2 osoby z tych lepszych, ale na porównywalnym poziomie, a nie Ci najlepsi, gdzie najczęściej jeden odstawał poziomem

pierwszy wybierał najlepszego, a następny dwóch, też bardzo często wybierałem, ale najlepszy nie byłem ;)

Ostatnia edycja:

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
u mnie zarówno na wf-ie jak i na podwórku najczęściej wybierały 2 osoby z tych lepszych, ale na porównywalnym poziomie, a nie Ci najlepsi, gdzie najczęściej jeden odstawał poziomem

pierwszy wybierał najlepszego, a następny dwóch, też bardzo często wybierałem, ale najlepszy nie byłem ;)
Ja nigdy nie chciałem wybierać, ale mnie wybierali jako 5-6 ze względu na to, że byłem jedynym względnie dobrym bramkarzem (jak na realia nasze podwórkowe ofc), czyli tak w środku stawki, więc chyba nie było tak źle, dokładnie między najbardziej bramkostrzelnymi a stacjonarnymi obrońcami, którzy piłki nie dotkną jak nikt jej w nich (nie "do nich") nie kopnie xd