Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Doktor Hałs312

Szlachcic
Kurde, jestem prawie pewien że speedy pisały o grze bez dyplo i rekrutacji wroga? Bo od wczoraj masowo wysyłają PW do wszystkich z propozycją przejścia :D Jedno warzywo już nawet dało się namówić jak widac.
To nie rekrutacja, to klasyczna Keymilowa "hejka", każdy na świecie musi dostać przynajmniej jedną, taka stara zasada. Nie przejmujcie się, grajcie dalej.

ToCiSięPrzyda

Łucznik
Misie zdecydujcie się, najpierw piszecie, że macie mnóstwo zapytań od nas, że gracze rzucają wam wisielce, a potem sami piszecie do większości wiadomości rekrutacyjne.. To się nie trzyma kupy

Ps. Nawet mnie próbujecie zrekrutować.. dajcie sobie spokój z tymi wiadomościami, już kiedyś na innym świecie próbowaliście i się nie udało, tutaj również się nie uda.

Smuteczek.

Ciężki Kawalerzysta
Jak mam ci to przytoczyć? Skoro 90% stron nasz kochany support skasował. A po drugie myślisz, że mam czas i mi się chce szukać. I nie chce mi się znów dyskutować o grze z podniesiona głowa, bez darm, 18 członów i bla bla bla.
Bez kasowania i z chęciami też byś nieznalazł. Bo nigdy tak nie napisałem.
To jedna z bzur wymyślona przez jakąś rozhisteryzowaną amebę.
I paru naiwniaków łyka bezmyślnie.
Ty widzę też, ale jakoś mnie to nie dziwi xD

Reptilion

Miecznik
Misie zdecydujcie się, najpierw piszecie, że macie mnóstwo zapytań od nas, że gracze rzucają wam wisielce, a potem sami piszecie do większości wiadomości rekrutacyjne.. To się nie trzyma kupy

Ps. Nawet mnie próbujecie zrekrutować.. dajcie sobie spokój z tymi wiadomościami, już kiedyś na innym świecie próbowaliście i się nie udało, tutaj również się nie uda.
Trzymaj dystans do tego co piszą, pisać można dużo rzeczy