Dyskusja o sytuacji na świecie 150

jurekn79

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
385
z tego co pamiętam, to tak, ale szczerze mówiąc, ja zakończyłem grę na 150 w sierpniu (?) i już wtedy nie farmiłem, więc dziwi mnie, że ktoś jeszcze farmi

Wynik reakcji
34
z tego co pamiętam, to tak, ale szczerze mówiąc, ja zakończyłem grę na 150 w sierpniu (?) i już wtedy nie farmiłem, więc dziwi mnie, że ktoś jeszcze farmi
W porównaniu do reszty, ja nie mam zbyt wiele wiosek. Pozostało mi farmienie barbarek i w ten sposób zdobywanie surek. Ktoś się mnie zapytał: po co, teraz? A kto wie.. Chcę jakoś skończyć ten świat. Może jakiś cud na koniec :p

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.178
przecież wiadomo, że Enki ładują kosy, pod byle pretekstem, aby sobie łatwe wioski brać^^ więc nie powinno Cie to dziwić
Adeq i owieczka zostali wyjaśnieni tutaj. Tacy to z nich frontowcy :) Mogą sobie warzywa przejmować tylko. Beka że pisałeś że Adeq to najlepszy frontowiec w historii plemion a to zwykły cienias :)

adeq123 - Owca T

Szlachcic
Wynik reakcji
1.033
Ach jak milo tu wejść i zobaczyć stałych bywalców. Kornikx jak zawsze w formie. Kiedy wybierasz się na truskawki,już czas n Ciebie.Sezon juz otwarty jest.

Od dawna na tym świecie nie gram,przeszedłem na emeryturę,ale pupcia dalej piecze kornikaxd

Ps.Kiedy zamykacie świat ...

Pozdrawiam

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.178
Ach jak milo tu wejść i zobaczyć stałych bywalców. Kornikx jak zawsze w formie. Kiedy wybierasz się na truskawki,już czas n Ciebie.Sezon juz otwarty jest.

Od dawna na tym świecie nie gram,przeszedłem na emeryturę,ale pupcia dalej piecze kornikaxd

Ps.Kiedy zamykacie świat ...

Pozdrawiam
wystarczyło że nie pojechałem na truskawki i się posypaliście. Teraz piszesz o emeryturze a przecież owieczka też gra z Tobą :) chyba że on już też się poddał i zaczął karierę rapera :D

8 czerwca 2021 roku

Kornix dalej walczy na FrOncie jak na atletę przystało
Już nie mam z kim walczyć bo wszyscy są wyjaśnieni ;)

adeq123 - Owca T

Szlachcic
Wynik reakcji
1.033
haha
Oj korniks,zal m Ciebie.Na tym świecie owca w ogóle nie grał,tylko Ja.On bardziej skupiał się na s152. Musiałem zrezygnować z gry,oddałem konto do rozbiórki ,zast był.(wyjazd pilny do Niemiec i co najważniejsze zadecydowało o skończeniu gry na tym świecie 3 dziecko w drodze)

DeletedUser203674

Guest
Ale proszę sie odstosunkowac od GSO
Prawie tak dobre plemię co APK
Każdy grajek praktycznie taki sam

Porównywanie troche niesprawiedliwe, wiem, pierwsi sie ośmieszyli, drudzy troche nawet bardzo sie ośmieszyli
Ino uważam, ze plemiona takiego kalibru to mimo wszystko
Zawsze powinny wbijać i budować innym wioski
Dlatego też w pewnym stopniu szanuje APK
Yhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

wilczu10

Chłop
Wynik reakcji
10
Musiałem zrezygnować z gry,oddałem konto do rozbiórki ,zast był.(wyjazd pilny do Niemiec i co najważniejsze zadecydowało o skończeniu gry na tym świecie 3 dziecko w drodze)
Kiedy w jednym poście śmiejesz się z kogoś że skończył bo wyjechał a post niżej piszesz o wyjeździe do Niemiec. Hipokryzja aż miło, czyli u ciebie po staremu :)