Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Sikorrrr

Topornik
Wynik reakcji
554
Na zakończenie przygody ze światem 150 wypada napisać coś dłuższego i tym razem w 100% na poważnie;) Postaram się bez nicków bo szło by to co najmniej w setki (w samych znajomych miałem blisko 400 osób) a i tak mógłbym kogoś pominąć. Na początku chciałem pogratulować wygranym tego świata !N! i Nuppo (kolejność dowolna). Pomijając dobrą organizację bo to oczywiste, Nieobliczalnych zapamiętam z odważnej decyzji obarczonej sporym ryzykiem, rzadko zdarza się wygrać startując w centrum tracąc człon po starcie. Nuppa natomiast za regularność akcji (a wiem coś na ten temat bo z ostatnimi graczami z TPK "uczestniczymy" w nich od ponad roku ech ;). Wg mnie bardzo mocno obsadzony świat z wieloma ekipami mającymi sporo wygranych na koncie. Nigdy nie byliście dla mnie wrogami a jedynie przeciwnikami w grze, darzę wielu z pośród Was sympatią z wieloma podczas trwania tego świata rozmawiałem czy pisałem i chyba mogę zaliczyć do znajomych. NO to lecimy dalej... Dziękuję wszystkim sojusznikom, za każdego wysłanego pika za każdego disc za te wszystkie śmiechy, nerwy i "zmarnowane" godziny życia:D Chciałem tu wyróżnić jednego sojusznika - WO napiszę tylko, że dla mnie to wzór sojuszu i tyle powinno wystarczyć:) Dziękuję Speed,P,Ny wiemy, że różnie bywało i do teraz nie wiem kto rzeczywiście tu grał a kto nie ale do końca zostaliśmy po jednej stronie barykady:) Łapance która wbrew plotkom nie była 4 członem:) Nie wyróżniłem tu Plose bo tak naprawdę przez długi czas był to nasz wróg, który rozbił PPK by po chwili stać się drugą rodziną, gdzie od pierwszego dnia pobytu spotkałem się z ogromną ilością ciepła i szacunku. Rok temu gdy zostaliśmy napadnięci w lany poniedziałek przez podstępnych Marzycieli:D nigdy bym się nie spodziewał, że zakończę grę na drugim krańcu świata wśród nowych przyjaciół:) Chciałbym wspomnieć też o sporej grupie wesołych bezików i chłopów z GsO!. To teraz najważniejsza część... mojej ukochanej rodzinie Kleksów za powierzoną funkcję za zaufanie za rozmowy na czacie i forum za kolejne miesiące z Wami,za niezliczone obrony i psychę której nie da się złamać! Do końca wytrwało Was tak wielu i jeszcze trzymając po kilka zastępstw! Za pierwszy zlot (mam nadzieję, że nie ostatni!) Podziękowania dla Wspaniałej i Najstarszej! Rady w grze:D Zwłaszcza tym Radnym którzy zostali do końca i pomogli w Plose jeszcze raz podnieść się do walki - za to ogromny szacunek. Osobne buziaki dla całego TPK (chyba nigdy już nie zbierze się taka zwariowana ekipa z taką atmosferą na czacie:) w tym specjalne dla chłopaków z Rady TPK, która trzymała to dłużej niż można było i zostawiła sporo serducha. Specjalne wyróżnienie dla całego FO i repki do której nie udało się dostać ... :(

Będę naprawdę miło wspominał ten świat. I obiecuję jeszcze wrócić (no nie koniecznie na 150;)

last but not least.. dla Rudego Kruka czy jak kto woli wiecznego chłopa z Warmii, fantastycznej, inteligentnej i pięknej kobiety, z którą z "romansu" na Forum wyszła relacja wybiegająca daleko poza grę mam nadzieję na lata:) Anno dziękuję i przepraszam!
Tak sobie wszedlem na staty i FO po kilku miesiącach kompletnego odcięcia.

Gratulacje dla Nupkow i Enek :) okazali sie jak widac po prostu lepsi i wytrwalsi. Offensywnie TOP, dyplomatycznie Snuffy chyba trafil na godnego przeciwnika na tym polu.

Nie sądziłem, ze w ogole uda mi sie zagrac w tak swietnej ekipie, a ze jeszcze trafie do tak znakomitej smietanki jaka jest TPK, to nawet nie marzylem (z Pogorzelem moge grac zawsze) :) dzieki za gre, rownoczesnie przepraszam, ze nie dalismy rady wycisnąć z tego więcej oraz ze psycha i nerwy siadaly zbyt czesto. Na pewno sporo wynioslem z tego swiata, zarowno aspekty co do gry i poza nia :)

A co do zlotu, jak bedzie cos sie dzialo, a zechcecie sie spotkac, to kontakt masz (i kilka innych osob jeszcze tez). Wiesz, ze mi 2 razy nie trzeba powtarzac :)

Dzieki za kilka miesiecy dobrej gry
Szach