Dyskusja o sytuacji na świecie 150

BędeKozak

Szlachcic
@KRZYSZTOF III OSTRY gratulacje za rekord lajków ;d

Przestancie płakać o te barby, to tylko 1 dzień świata. Płaczecie, że ktoś wyfarmił limit a wy nie, a wiecie jaki to będzie miało przełożenie na wygraną świata? Takie samo jak dzisiejszy ranking pokonanych jednostek, więc zamiast płakać to bądzcie cierpliwi, wasi sąsiedzi też nie mają barb więc nic nie jest stracone, chyba że śmieszny wyścig po topke na etapie 1 wsi xD
Ogromne przełożenie. Gracze na obrzeżach wyrabiają limit bez problemu a gracze w centrum farmią przez noc 150-200 surowców. Jak obrzeża będą miały offa, pałac i 2-3 grube to centrum będzie kuźnie dopiero budować. To jest sprawiedliwe?
Najlepszym rozwiązaniem było by, gdyby w centrum było dużo barb a na obrzeżach mniej bo jak wiadomo obrzeża i tak mają premię do nowych wiosek.

BulwaZaglady

Szlachcic
@Destrukcyjny Kanarinios. to tak samo jak ktoś z P! / SPEED wbiłby sobie na świat i założył plemię o owej nazwie, co nie znaczyło by że grają tam te plemiona. Plemię prowadzi Sh4Me i MxRacer, a światy na których graliśmy to 119, 125 oraz 139, 150 (obecnie) ;)
Mam pewne wątpliwości co do tego XD
Jednak sporo grających tam osób gra nawet aktualnie u Ciebie :D
Różnica jest taka - że bez mojego pozwolenia na nazwę P! nikt z moich graczy by takowej nie założył :p

Ogromne przełożenie. Gracze na obrzeżach wyrabiają limit bez problemu a gracze w centrum farmią przez noc 150-200 surowców. Jak obrzeża będą miały offa, pałac i 2-3 grube to centrum będzie kuźnie dopiero budować. To jest sprawiedliwe?
Najlepszym rozwiązaniem było by, gdyby w centrum było dużo barb a na obrzeżach mniej bo jak wiadomo obrzeża i tak mają premię do nowych wiosek.
Dziękuję

Z racji tego, że wygrałem los na loterii i jestem na obrzeżach napisze tylko hahahahaha ale BÓL DUPY

Wiecie misiaczki, ze limit bedzie codziennie sie zwiekszal o 1500 jedynie? Na swiecie z farmą ludzie farmią po 100k juz po 2 tygodniach. Tutaj beda mogli jedynie 24k
Nikt wam nigdzie nie odskoczy przy takich ilosciach xdd.
na początku daje to dużo, bo można sobie za te surowce podnosić eko, a wojska robić tyle, byle sobie limit wyfarmiać, więc jakąś tam przewage to da :)

HOTS TO MARKA NARKA

Ciężki Kawalerzysta

Ale w centrum startują zgrane ekipy co daje przewagę nad zbieraninami graczy z plemion z obrzeży.

Zablokowanie przenoszenia wioski i wyboru kierunku wystarczająco udarza w plemiona z obrzeży.