Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
4.518
Zalatwic Ci zapa? Ale BEZ CHAPONA bo to nobek

h1n1( celowo z małej) Ale masz racje az sie prosic walić spiny xd Nie noo, prawda jest taka, ze oprocz kanarka to porządne ludziki są.
Od czasu przejscia do plose slysze jakie to beznadziejne i wszyscy je jada, 3/4 ekip odpadlo w miedzyczasie. Wiec przy szczekaja a karawana jedzie dalej. Mamy gorszy czas, wiadomka - ale swiat jest na tyle wolny, ze spokojnie :) Jeszcze sie siadanie psych odwroci. Nikt nie ukrywa naszej gorzej kondycji...

PS Stara szkola bacika pozostaje, za takie glupie gadanie juz dawno by bylo - DOBRA KURWA WALIMY ICH a dopiero pozniej kasacja xD
Ty tam sobie mozesz szczekac co chcesz mi to lotto :p

To dobrze, ze masz takie zdanie o graczach ze spin bo oni na Twoj temat maja wrecz odmienne xD

@FailTry

Gosc wchodzi tylko krytykowac, a jego plemie czyli sin gralo tu najwieksza padake jaka Tylko jest mozliwa w tej grze.
Ciesz sie chlopcze, ze nuppo dal Ci szanse pograc w jego ekipie bo tak to bys juz z tiktakiem na wstepnym logowaniu swiata 162 siedzial.

Szkoda, ze jak trafisz na kogos lepszego przy sobie to od razu zmieniasz ton wypowiedzi.
Az szkoda, ze nie mam starego pw z emixxa ;)

Ja nic nie pisalem, ze spiny to jakies wybitne plemie.
Po prostu jestes odklejony bo juz jakis czas temu pisalem, ze to zlepek graczy z roznych ekip.

Ostatnia edycja:

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.006
Po prostu rejon spin w centrum od pozostalych frontow rozni sie bardzo. Calkowicie inny podziom gry graczy Bandii. Tutaj masz smietanke iowned, rezam jednych z lepszych graczy pod wzgledem umiejetnosci I czasu, ktorzy ten front trzymaja
Rezam i umiejętności xD

@Kanarinios. Nie wysmiewaj się z plose bo nie wyrwaliscie nigdy akcji takiej jakie dosawalo tpk, wo czy teraz Plose, akcje 31 października co wyrwaliscie to też wielkiego problemu nie było przepuścić offy na drugą linie i skupić całego deffa na 1 wtedy, nuppki walily pod grupę kornelowa ale nie wyrwaliscie żadnych karet na 2 linie, za każdym razem jak leci akcja w plose to mają kilkaset karet bądź offoszlacht do ogarnięcia więc nie pluj tak na plose bo to oni wyrywają akcje za akcja których spiny na oczy na tym świecie nie widziały, dodatkowo trochę uszczypliwie ale w plose nic mi nie wiadomo żeby co chwilę się ankieta pojawiała na temat kasacji ;)

FailTry

Zwiadowca
Wynik reakcji
772
Gosc wchodzi tylko krytykowac, a jego plemie czyli sin gralo tu najwieksza padake jaka Tylko jest mozliwa w tej grze.
Ciesz sie chlopcze, ze nuppo dal Ci szanse pograc w jego ekipie bo tak to bys juz z tiktakiem na wstepnym logowaniu swiata 162 siedzial.
Doprawdy? Jestem pewien, że nie wytrzymalibyście 2tyg tempa jakie mieliśmy narzucone w wojnie vs misie/ticket/N

Ale co Ty możesz wiedzieć, skoro do rozpisania akcji na wariaty potrzebowałeś stanów wojsk a potem rozwiązaliście im człon xD

Z pw do emixxa coś Ci się poprzewracało w główce - dobrze pamiętam czemu je napisałem - śmiałem się, że widząc, iż w nocy wysłałem masę grubych, nie wpadłeś na pomysł wstawiania po 25ck przed ataki i przejmowałem wiochy grubasami z obstawą 50 katapult wysłanych od tak, To jest mega dziwne, bo już którymś raz o tym pw wspominasz xddd

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
9
Zgadza się bo dzisiejsza obrona w moim wykonaniu to komedia, trafiliście w momencie jak nie mogłem opisać ataków i mi w 3 wsiach grube jako taran opisało ;)
Gracz, który opisywał szlachcice idące po 60-70h jako tarany na pewno widział ile razy cofałem i dogrywałem na inne wsie swoje ofoszlachty. Nie mam pytań.
Podpowiem Ci, że na 24.12. jak i na 31.12. mało gdzie moje ataki poszły tam gdzie powinny.

Rezam i umiejętności xD
Swoją drogą, obstawiam, że już każdy średnio-kumaty grajek dobrze wie, że najłatwiej dogrywa się na początkowe i końcowe msy. Polecam popróbować.

Pozdrawiam szanowne grono FO
Życzę miłego dnia.

/r

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
4.518
Doprawdy? Jestem pewien, że nie wytrzymalibyście 2tyg tempa jakie mieliśmy narzucone w wojnie vs misie/ticket/N

Ale co Ty możesz wiedzieć, skoro do rozpisania akcji na wariaty potrzebowałeś stanów wojsk a potem rozwiązaliście im człon xD

Z pw do emixxa coś Ci się poprzewracało w główce - dobrze pamiętam czemu je napisałem - śmiałem się, że widząc, iż w nocy wysłałem masę grubych, nie wpadłeś na pomysł wstawiania po 25ck przed ataki i przejmowałem wiochy grubasami z obstawą 50 katapult wysłanych od tak, To jest mega dziwne, bo już którymś raz o tym pw wspominasz xddd
Wez sie nie pograzaj typie nie dosc, ze na bocie grasz to jestes totalnym bobem xD

Misie i tickety no Ci powiem naprawde dobry poziom, takie ekipy byly jechane na poczatkowym etapie wsi na poprzednich swiatach.

Masz jakies dowody, ze korzystalem ze stanu wojsk? Czy dalej bedziesz szedl dumnie za tlumem baranow i sial swoje pierdolamento?

Tylko, ze ja na emixxie siedzialem od 7 rano i Ty dzieliles offa na 4 i tak podbijales wioski z sasiadami.

Tam obrona byla utrudniona bo cale konto bylo juz poburzone bez kuzni/murkow i zagrod :)
A szlachta zostala tylko ta, ktora juz wczesniej zostala wyprodukowana przed burzeniem.
O mobilu nawet juz nie wspomne.

Ale co Ty mozesz wiedziec jak grales w Twoim wielkim sIN, a smuticz to byl Twoj Bog xD

Byles na tyle slaby, ze zadnej nie udalo Ci sie utrzymac.

Cieszyles sie, ze podbiles wioske a jak za chwile ja straciles to od razu zaczales inaczej pisac.

Przeciez Ty jestes odklejony na maxa, szkoda ze nuppo takiemu komus jak Ty dal mozliwosc dalszej gry bo ja bym Cie za burte do Pacyfiku wybutowal :D

@Kanarinios. Nie wysmiewaj się z plose bo nie wyrwaliscie nigdy akcji takiej jakie dosawalo tpk, wo czy teraz Plose, akcje 31 października co wyrwaliscie to też wielkiego problemu nie było przepuścić offy na drugą linie i skupić całego deffa na 1 wtedy, nuppki walily pod grupę kornelowa ale nie wyrwaliscie żadnych karet na 2 linie, za każdym razem jak leci akcja w plose to mają kilkaset karet bądź offoszlacht do ogarnięcia więc nie pluj tak na plose bo to oni wyrywają akcje za akcja których spiny na oczy na tym świecie nie widziały, dodatkowo trochę uszczypliwie ale w plose nic mi nie wiadomo żeby co chwilę się ankieta pojawiała na temat kasacji ;)
Tobie nie ma co odpisywac bo co post to samo piszesz, a ludzie z nuppkow mowia ze Ty to warzywo jestes wiec co Ty mozesz wiedziec o akcjach jakie dostajemy i jaka wtedy dostalismy xD

Sam bronilem wtedy na zascie i mialem okolo 400 grubych na liczniku na 2 linie w poburzone wioski.
Wiec o czym Ty gadasz gosciu xD
Przypominam tylko, ze 31 biliscie tu full potencjalem, gdzie my bronilismy sie sami przeciwko waszej przewadze ;)

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.006
Tobie nie ma co odpisywac bo co post to samo piszesz, a ludzie z nuppkow mowia ze Ty to warzywo jestes wiec co Ty mozesz wiedziec o akcjach jakie dostajemy i jaka wtedy dostalismy xD

Sam bronilem wtedy na zascie i mialem okolo 400 grubych na liczniku na 2 linie w poburzone wioski.
Wiec o czym Ty gadasz gosciu xD
Przypominam tylko, ze 31 biliscie tu full potencjalem, gdzie my bronilismy sie sami przeciwko waszej przewadze ;)
No wow trzeba czytać nuppkow żeby wiedzieć że warzywie xD

Araagorn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.305
Ehh kanar ciężko się czyta Twoje posty na FO. Nie wiem po co się spinasz jak do nikogo to nie trafia a nawet więcej przelatuje bokiem. Polecam luźne podejście jak moje bo można się pośmiać i nie spinać się bez sensu tym bardziej że każdego dnia piszesz coś innego i ciężko brać Cię na poważnie.
Druga kwestia to pisałem na dzielone konfie jakoś przed świętami żeby odpuścić tego h1n1 bo to totalna porażka. Co widzę 11 stycznia? Rekordowe RO serwera u h1n1 xd no ręce mi opadły. Nie wiem skąd taki pomysł się wziął ale strzał w stopę i wyszło klasycznie. Z kretami w plemieniu też się da akcje rozpisać i robiłeś już to na s137 a wiem że akcje masz dobre więc może musisz się bardziej przyłożyć?
A co do kretow to w sumie się nie dziwię że się mnożą jak grzyby po deszczu jak publicznie zrzucasz winę na swoich graczy za to że akcja nie wyszła. Wchodzi szary grajek z plemienia czyta że jego wina i już mu przychodzi myśl, że może trzeba zmienić stronę albo sprzedawać info.
Mi to nigdy przez myśl nie przeszło żeby krytykować swoich graczy tak otwarcie jak Ty to robisz. Zresztą ciężko się spotkać z tym na innych światach a u Ciebie to już któryś raz xd
Może odpuść FO i skup się na gierce albo skończ grę tak jak piszesz o tym od paru miesięcy?

Przepraszam za długi post mam nadzieję że nie wykluczycie mnie z grona FOntowcow :p