Dyskusja o sytuacji na świecie 150

nüPPo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
561
Pretorian mial dostep do rady i mial wszystkie komendy :D i te ssy co hold wstawial z rady byly prawdziwe przeciez xDD.

Ta wiem jak to jest, ja potem tez przejalem dowodzenie z aragornem i udalo sie wygrac.
Wtedy czlowiek wiecej czasu mial, teraz juz bym sam na swoim koncie nie dal rady pograc :p

Niestety mijaja dni, mijaja lata i czlowiek sie starzeje :D
masz rację pewnie, tylko ta opcja spłynęła na początku wojny i było po temacie a Hold z tego co pamietam mówił wam na fo że jest źródło cały czas bazując na 1-2 ss :p

no kiedyś się tyrało front na 100%, plemię na 100% co serw i szło a tu sobie uświadomiłem że to przeszłość, już nawet nie o dyspozycyjność i czas chodzi którego nie ma, a same chęci (nie, sam sobie to uświadomiłem już przy poczatku serwa, gdy klina przez większość doby wbić nie można, nie że P!Lose 20 wiosek przez 2 tygodnie wzięło po mieleniu konta dzień w dzień i 2 akcję - tak uprzedzając ich posty o .wyjaśnieniu. mnie :))

BioreNaKlate

POTĘŻNY ART
Wynik reakcji
2.616
masz rację pewnie, tylko ta opcja spłynęła na początku wojny i było po temacie a Hold z tego co pamietam mówił wam na fo że jest źródło cały czas bazując na 1-2 ss :p

no kiedyś się tyrało front na 100%, plemię na 100% co serw i szło a tu sobie uświadomiłem że to przeszłość, już nawet nie o dyspozycyjność i czas chodzi którego nie ma, a same chęci (nie, sam sobie to uświadomiłem już przy poczatku serwa, gdy klina przez większość doby wbić nie można, nie że P!Lose 20 wiosek przez 2 tygodnie wzięło po mieleniu konta dzień w dzień i 2 akcję - tak uprzedzając ich posty o .wyjaśnieniu. mnie :))
PP PROSTU Z BIEGIEM CZASU STAŁEŚ SIE NOBEM, I TO NIE DLATEGO ZE TY GORZEJ GRASZ BO GRASZ PEWNIE TO SAMO NIC SZCZEGÓLNEGO CO KIEDYŚ TYLKO TERAZ WIĘCEJ OSÓB OGARNIA GRE A JEST MNIEJ NOWYCH NIŻ NA ŚWIATACH 70/100 PRZEZ CO WYPADASZ BLADO LUB TAK SAMO NA TLE INNYCH

JUŻ PISAŁEM ŻE BLASZKI ZA ŚWIATY PRZYKŁADOWO S99/100 NIC NIE ZNACZĄ BO TYCH NOBKOW SIE ROBI DO JEDNEJ BRAMKI JAK SIE POMYŚLI A TE DOŚWIADCZENIE MOŻESZ SE W BUTY WSADZIĆ BO ONO NIE GRA I NIE GRAŁO NIGDY

nüPPo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
561
No tak - wychodzi na to, że nikt teraz się nie wyróżnia bo każdy skilla ma proporcjonalnego a nawet jak nie ma to wchodzi bot i niweluje te granicę.
Jedynie pomysłem na walkę i mózgiem możesz się coś wyróżnić, a nawet i to nie jest czymś skomplikowanym, ta gra to nie fizyka kwantowa. Klin/kontra, parę innych - koniec.
Nie masz czasu, nie masz dostępu do gry przez pracę czy coś w danym momencie - nie istniałeś, nie istniejesz i nie będziesz istniał w tej grze na froncie, to możliwe jedyna rzecz która się w tej grze nie zmieniła. Nie ma pauzy.

Nie ma cię na koncie, nie wykonasz ruchu - gość atakujący defem, grający od wczoraj z tobą wygrywa.
Kiedyś można było sprawdzić sie skillowo na takich serwach jak specki, które trwały krócej, nie po kilka lat, gdzie zbierało się X graczy, sporo ogarów i gra toczyła się mniej więcej jak drabinka w Mortal Kombat - słabsi szybko odpadają, na koniec mierzysz się z najlepszymi, teraz chyba już takich nie ma, tylko jakiś classic, który niczym się nie wyróżnia.

A blachy kiedyś na pewno więcej znaczyły niż teraz, gdzie poza jubileuszami poziom w 99% jest żałosny i możesz ograć cały serw nawet swoją ekipą, solo, bo wchodzi 1 dobra ekipa, reszta lepianki z obrzeży z 40 kretami. Nie ma konkurencji w postaci ekip naprzeciw siebie. Kiedyś światy były duży i faktycznie miałeś 100x więcej noobów, ale też więcej prosów / ekip na danym świecie i w końcu musiałeś to z kimś rozstrzygnąć, kto jest lepszy. Jedynie tu trochę takich marek było, i ciekawe ustawienia gdzie trzeba się nagimnastykować. I pewnie i będą na kolejnym jubileuszu.