Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ohtar1

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.547
Othar widze chorągiewa xD

Othar1 - gracz bez jakichkolwiek zasad moralnych. Po roku gry na świecie 150 o 4 rano wbił kose kolegom, którzy trzymali mu front, zarywali dnie i nocki, a przez ten okres nie robił totalnie nic poza zjadaniem darm i kretowaniem dla wrogów. Totalny syf współczesnych graczy i plemion. Rada Othar1 w składzie:
Othar
coop1
coop2

Masz nowy opis do profilu byku
Beka z ciebie typie xD Fajnie, że czas mija, a ty nadal klauna na forum zgrywasz. Szkoda, ze na tym twoja gra sie konczy :/

Zapytaj Kampaja, Zendosa, nawet Jayall czy skosowałem to ci napiszą, że nie, ale przyjdzie jakis klaun i będzie twierdził inaczej.

Nawet nie grałes w WO

Ohtar1

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.547
Beke mam z kosownikow którzy nie mają za grosz honoru i po kosie na FO wbijają :/
Jeden i drugi powinien byś zbanowany na FO gdzie tylko najwybitniejsze jednostki się wypowiadają :)
Jakiej kosie ? Nie wiem czy widzisz, ale WO juz nie istnieje. KAMPAJ NAPISAŁ, ZE DAJE NAM WOLNĄ RĘKĘ I DOSKONALE O TYM WIESZ, WIĘC NIE WIEM CO SIE TERAZ PLUJESZ.

DZIURA TO TEŻ KOSOWNIK ? XD W TPK grał

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.017
No nie wiem
normalni gracze to ok ale rada powinna razem ze statkiem tonąć a nie do razu do wroga przechodzić ;)

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.935
Tak serduszko mnie boli że dziura do nupkow poszedł
Tylko że różnica jest taka że dziura to po cichu zrobił i się z tym nie lansuje na FO
Taka kosę jeszcze rozumie
Natomiast wożenie się na FO po kosie powinno być tępione ;)

Ohtar1

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.547
No nie wiem
normalni gracze to ok ale rada powinna razem ze statkiem tonąć a nie do razu do wroga przechodzić ;)
hmm to P!Lose nie było naszym wrogiem ? Było i to najdłuższym. Też tam przeszli gracze i to nawet radni :/

PS. Nie byłem w radzie, a WO "zatonęło" w sobotę.

Ohtar1

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.547
Tak serduszko mnie boli że dziura do nupkow poszedł
Tylko że różnica jest taka że dziura to po cichu zrobił i się z tym nie lansuje na FO
Taka kosę jeszcze rozumie
Natomiast wożenie się na FO po kosie powinno być tępione ;)
Równie dobrze można nazwać tych co przeszli do P!Lose kosownikami.

Snuffy83

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.998
@Snuffy83 wybrał jedyną słuszną drogę, drogę usypaną płatkami róż.
Gratuluje decyzji Marcinie, też bym nie poszedł do Nuppków, a wszystko jest lepsze od gONDORU, bo jak wiadomo gONDOR bez Rohanu to jak Rezam bez bota ;/
Ale to dowództwo Gondoru mnie tam wysłało... Moja droga to od dawna same ciernie:)

Loss

Miecznik
Wynik reakcji
190
Czyli co. Swiat uratowany. A nikt nie podziekowal PLOSE, ze mozemy sie dalej bawic !

Wyscig po darmy rozpoczety:
Strona: 1:
Plemiona: P:Lose, P!Lose
Strona: 2:
Plemiona: Nuppki, PoCoN

Timeframe: Ostatni tydzień

Wszystkie przejęcia:

Strona 1:
1,371
Strona 2: 1,206
Różnica: 165

Przejęcia :

Strona 1:
13
Strona 2: 6
Różnica: 7

Wartość punktowa wszystkich przejęć:

Strona 1:
12,595,764
Strona 2: 11,164,760
Różnica: 1,431,004

Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
125,323
Strona 2: 57,575
Różnica: 67,748

Pewnie z 2000 to byle WO... w tydzien to sie nie spodziewalem. Dodatkowo ponad 500 zjadly eNki.

Same prosy darmiarstwa :)

Za tydzien juz po resztkach WO :(

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
964
Othar widze chorągiewa xD

Othar1 - gracz bez jakichkolwiek zasad moralnych. Po roku gry na świecie 150 o 4 rano wbił kose kolegom, którzy trzymali mu front, zarywali dnie i nocki, a przez ten okres nie robił totalnie nic poza zjadaniem darm i kretowaniem dla wrogów. Totalny syf współczesnych graczy i plemion. Rada Othar1 w składzie:
Othar
coop1
coop2

Masz nowy opis do profilu byku
No przeca nuppo pŕzespal rekru to bierzemy co sie da :(

Emiel Regis

Łucznik
Wynik reakcji
522
DZIEKI WIELKIM NUPKOM ŚWIAT ZNOWU OŻYJE BO 50 NA 50 WAM NUPO SPREZENTOWAŁ BO BY BYŁO ZA ŁATWO ZJECHAĆ SPINY A POTEM PLOSE TAK PO PROSTU A NUPKI LUBIĄ WYZWANIA , POZDRO
jesli plose by z wami gralo to byscie nawet nie zdazyli zobaczyc jak gramy, bo kasacja by poszla XD

nawet 31.10 byscie w darmy wjechali ;p