Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Leszcz Kartograf

Łucznik
Wynik reakcji
614
Jaki argument ? Że w walce w stosunku 3-1 zalewali nas masą ?
Średnio dostając pewnie koło 70/80 zagród mobila broniliśmy akcje na ok - 25 wiosek ;)
Że przekombinowaliście na 150 i wam się czkawką odbiło.

Ale prawda jest taka, że byliście słabsi od tych plemion, co Was pojechało, więc skończcie się już mazać jak do tego doszło i co by było gdyby.
Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora, bo jednak mnóstwo osób przyznaje się do porażki.
Podpisuje się pod tym wszystkimi płetwami

Lord Miksa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.787
Mnie zastanawia jedna rzecz, jak to jest, że Ci co przegrywają (mówię teraz o TPK i WO) płaczą ciągle, że Ty jesteś słaby, ja to bym Cię pojechał jak noobka gdybym tylko chciał ble ble ble
Przecież to nielogiczne ;)

Ale prawda jest taka, że byliście słabsi od tych plemion, co Was pojechało, więc skończcie się już mazać jak do tego doszło i co by było gdyby.
Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora, bo jednak mnóstwo osób przyznaje się do porażki.

Od nas ani ja, ani nikt z eNek nie płakał jak straciliśmy jeden człon, choć pewnie i ja znalazłbym milion powodów jak do tego doszło. Tylko co takie narzekanie da? Tylko się tym bym jeszcze bardziej ośmieszył.
Po prostu jeden człon eNek w tamtym czasie był słabszy i przegrał, tak jak Wy teraz ;)

Pozdrawiam :)
Wina Artura, każdy wie. Słaby dowódca słabe plemie, dlatego moje zawsze przegrywa :v

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
964
Jaki argument ? Że w walce w stosunku 3-1 zalewali nas masą ?
Średnio dostając pewnie koło 70/80 zagród mobila broniliśmy akcje na ok - 25 wiosek ;)
Nie żeby coś ale każdy startuje w tej grze z 1 wioską która ma 26pkt skoro jedna strona była w stanie doprowadzić do sytuacji że was klepano 70 do 30 to już raczej należą jej się gratulacje że odpowiednio zagrała, czy dyplomatycznie czy militarnie, na końcu i tak zostaje jeden zwycięzca i nikt nie wnika jak do tego doszedł, na stronie głównej też będziesz miał informacje że plemię o takiej nazwie wygrało ten świat, nie piszą tam że wygrało go sprytnie manipulując dyplomacją.

HabalaBabala

Łucznik
Wynik reakcji
229
Mnie zastanawia jedna rzecz, jak to jest, że Ci co przegrywają (mówię teraz o TPK i WO) płaczą ciągle, że Ty jesteś słaby, ja to bym Cię pojechał jak noobka gdybym tylko chciał ble ble ble
Przecież to nielogiczne ;)

Od nas ani ja, ani nikt z eNek nie płakał jak straciliśmy jeden człon, choć pewnie i ja znalazłbym milion powodów jak do tego doszło. Tylko co takie narzekanie da? Tylko się tym bym jeszcze bardziej ośmieszył.
Po prostu jeden człon eNek w tamtym czasie był słabszy i przegrał, tak jak Wy teraz ;)

Pozdrawiam :)
I za taka postawe szanuje. Jedyny kwas w tamtej sytuacji byl taki, ze dostaliscie czas na ewakuacje po wywieszeniu bialej flagi, a wasza zawodniczka (General Patton) wykorzystala to i oddala wioske WO w bonusie nocnym na naszych plecach.

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
100
To jest ten sam generał który na s 100 prosił żeby mu zostawić 1 wioskę na koniec świata? XD
Być może tak było, ja już wtedy nie grałem.
Być może mój zastępca o to prosił, a może nie prosił.
Nie interesuje mnie to, możesz nawet sobie myśleć, że to ja we własnej osobie napisałem skoro poprawia Ci to humor, mi to nie przeszkadza, bo nawet jak bym we własnej osobie o to prosił to... w sumie nie wiem co xd
Ale ta odpowiedź daje dużo do myślenia o Twojej osobie skoro takim tematem mi odpowiadasz ;)
To jest bardzo logiczne. Jeśli bronisz się, mając 30% wsi, a przeciwnik 70%, możesz się tylko śmiać z jego nieudolności w ataku.
Też bym się mógł tak tłumaczyć, że tak !O! przegrało. Bo w sumie, tak było. Ale co to oznacza? Oznacza to, że wrogowie byli lepsi od nas. Zwłaszcza w dyplomacji, bo to ona ostatecznie doprowadziła do takiej sytuacji i zaważyła o naszej porażce :)

Ostatnia edycja:

WaHa

Miecznik
Wynik reakcji
44
Niby dziennie jesteście ponad 30 na plus a jakaś nie widać żebyście rośli na mapie, a przy NUPKACH dziennie tracicie wioski ;p

darmiarz

super darmiarz
Wynik reakcji
1.696
Niby dziennie jesteście ponad 30 na plus a jakaś nie widać żebyście rośli na mapie, a przy NUPKACH dziennie tracicie wioski ;p
nie jesteśmy dziennie ponad 30 na plus, nie tracimy przy nupkach DZIENNIE wiosek, nie wiem do czego pijesz człowieku, gramy 9k wiosek vs 25k xD