Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Iniet

Miecznik
No widzisz , a ja miałem Speed za dorosłych ludzi , ale jednak okazuje się , że to dzieciaczki , które zrobią wszystko dla wygranej , start na 5 członów z masą darm , 0 problemu , rekrutacja od wroga - ich chleb powszedni . Wszystko po to by skończyć świat z 300 osobami xd beka z takich miernych plemion
Oczywiście pisząc "dzieciaki" nie mam na myśli stricte wieku biologicznego. Tylko nazwijmy to "etap dojrzałości". Nie wiem jak inaczej (kulturalnie) określić osobę, która jara się wirtualną blaszką w grze.

BędeKozak

Szlachcic
No widzisz , a ja miałem Speed za dorosłych ludzi , ale jednak okazuje się , że to dzieciaczki , które zrobią wszystko dla wygranej , start na 5 członów z masą darm , 0 problemu , rekrutacja od wroga - ich chleb powszedni . Wszystko po to by skończyć świat z 300 osobami xd beka z takich miernych plemion
Na 147 jest nas około 120 i liczba będzie coraz mniejsza bo gramy bez rekrutacji :p

I psujecie całej reszcie graczy tym zabawę. Nie widzisz tego? Tak jakbyś wszedł w jakąś grę multiplayer i zamiast rywalizować ze znajomymi grałbyś 100 osób w jednej drużynie na 5 nieznajomych osób które wbiły na serwer.

Naprawdę myślisz, że ludzie nie mają znajomych we wrogich plemionach?
Najlepiej jak będzie bez plemion grajmy każdy osobno xd
XD przecież skład Speed na 147 to połowa osób tam pierwszy raz gra , co do składu APK na św 150 to podobnie jest , masa ludzi co pierwszy raz tam grają , Misie to też farta mają bo nie dość ,że wystartowali na 5 członów to jeszcze okazało się że znajome mordki zaczęły na obrzeżach tuż na ich plecach i rekrutacja poleciała xd , cóż za przypadek , tyle znajomych XDD
Już ma 147 wyliczalem komuś ze graczy którzy grają w speed jest raptem około 30 z 170 a i tak są to głównie znajome mi osoby albo np jakaś bardzo blisko osoba mojego radnego
Plemiona są przede wszystkim grą która polega na rywalizacji, ten jeden aspekt lekko Ci umknął. Takie speed wbija sobie na 147 w 200 osób z darmami i graj sobie na takim świecie, świetna rozrywka.

Oczywiście, można tak grać ale nie oznacza to, że należy taką rozgrywkę promować. Hamuje to powstawanie nowych plemion (po co zrobić coś własnego skoro można dostać zapkę do szóstego członu), czy nie ciekawsza i bardziej pasjonująca byłaby gra, w której na świat wbija 10 fajnych ekip niż 2 kolosy po 200 osób? Skoro warunki zwycięstwa to wygranie świata przez 60 osób to średnim powodem do triumfu nazwałbym wygraną w 200 osób z czego 140 ląduje w zaszczytnym opisie plemienia.

Najśmieszniejsze jest to, że dużo takich plemion skromnie określa się mianem "najlepszych" co jest dość komiczne ;p
Jak zwykle dodawania nie 200 tylko 170, teraz z rozbiórkami jest nas 100 osób do końca pewnie będzie z 60 a więc mało co kto skończy bez blaszki mimo że świat ma rekordowo mało ilość miejsc w plemieniu. Przecież gramy bez dyplomacji, wróg ma dużo dużo więcej wiosek a więc co bredzisz o tym że gra jest nieciekawa? Zaraz pewnie zawiąże się już koalicja speed kontra cały świat i nie będziemy posiadać nawet 40 procent wiosek.

FailTry

Miecznik
Oczywiście, że jest nieciekawa bo nie pozostawiliście reszcie wyboru niż prowadzenie gry przeciwko wam. Jeśli zobaczą że przegrywają i niczego już nie zmienią, to odpalą kasację i tyle będzie ze świata.

No po 3.5 miesiąca gry nie macie nawet 40% świata...
Mój komentarz jest chyba zbędny

BulwaZaglady

Szlachcic
Oczywiście, że jest nieciekawa bo nie pozostawiliście reszcie wyboru niż prowadzenie gry przeciwko wam. Jeśli zobaczą że przegrywają i niczego już nie zmienią, to odpalą kasację i tyle będzie ze świata.

No po 3.5 miesiąca gry nie macie nawet 40% świata...
Mój komentarz jest chyba zbędny
Zawsze mogą odpalić bota - możesz im pomóc i wytłumaczyć jak to się robi.

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Tutaj jakby policzyć pakty Keymilowego super plemienia, to rekord członów ze 147św przekroczony. Ciekawi mnie najbardziej, czy Misie dadzą się nabrać na te Wasze podchody do nich. Tu już macie 30% świata, a trwa on parenaście dni <??>

Były też inne plemiona które wbiły na 3 człony np a może i nawet 4 , napewno nie dlatego że Speed tak gra :) a później speed ubywało graczy a innym przybywało... Różnica jest taka że ja potrafię zapanować nad taką liczba graczy i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

Mamy 25 procent dominacji.

Tutaj jakby policzyć pakty Keymilowego super plemienia, to rekord członów ze 147św przekroczony. Ciekawi mnie najbardziej, czy Misie dadzą się nabrać na te Wasze podchody do nich. Tu już macie 30% świata, a trwa on parenaście dni <??>
O jakich podchodach bredzisz ?
Kilka plemion na samym tym świecie ma na start dużo więcej niż 170 osób które miało Speed na 147 , na innych światach także speed mierzyło się z większymi od siebie plemionami , w zasadzie zawsze byliśmy na przegranej pozycji. Najważniejsza jest organizacja i tyle. Jak ktoś chce może sobie grać i w 500 osób mi to nie przeszkadza a nawet to lubię bo łatwiej jest kogoś takiego pokonać :) nawet plemiona jak misie 3 członowe uważam za łatwiejsze do ugryzienia niż jakby mieli swoich najlepszych 80 graczy .

FailTry

Miecznik
bulwa, odpuść sobie swoje durne wstawki, przynajmniej nie rób tego kiedy rozmawiam z kimś na ciekawy temat. Nie musisz czuć się zobowiązywany do uczestnictwa w rozmowie