Dyskusja o sytuacji na świecie 150

scott.ca

Rycerz
Wynik reakcji
3.011
Jak nie klękanie jak dopiero na FO pucowales berło bociarzom żeby hehe deffika podrzucili. A nie dalej jak miesiąc temu bardzo chcieliście nas wziąć do siebie żeby tylko już się nie musieć bić wystawiając przy tym swoich sojuszników. To klekanie i choćby tysiąc stulejek pękło to tego nie zmienisz. Cry cry

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.016
Tylko w tym momencie co to za weryfikacja skoro nawet Plose uderza pod Was i pisze jak o sojusznikach ? Pytanie w zasadzie jest tylko kto kogo odstrzeli później bo przewaga jest za dużo dodając do tego położenie przeciwnych koalicji.
no tak
trzeba skłócić :) bo inaczej to nic nie będzie. Teraz to Wasza jedyna nadzieja żebyśmy zaczęli się kłócić.

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.924
Jak nie klękanie jak dopiero na FO pucowales berło bociarzom żeby hehe deffika podrzucili. A nie dalej jak miesiąc temu bardzo chcieliście nas wziąć do siebie żeby tylko już się nie musieć bić wystawiając przy tym swoich sojuszników. To klekanie i choćby tysiąc stulejek pękło to tego nie zmienisz. Cry cry
O których bociarzach piszesz ? Bo nie kojarzę :/
Tak was chcieliśmy wziac że się z wrażenia z enkami podpisaliście XD

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
964
Zapominasz że mieli kilka tysięcy wiosek poco do pomocy :) a gdy przyszło im się bić w stosunku koło 1-1 to zaczęli się podpisywać ;)
Hmm tpk, apk, ppk to tez kilka tysięcy wiosek do pomocy, dodac wo i deffa z bez i n to jeszcze wiecej tego, ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
A i jeszcze zasty ze spinow to juz tymbardziej :D

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.924
Hmm tpk, apk, ppk to tez kilka tysięcy wiosek do pomocy, dodac wo i deffa z bez i n to jeszcze wiecej tego, ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
A i jeszcze zasty ze spinow to juz tymbardziej :D
APK pomagało głównie PPK
Od PPK ani pika nigdy nie dostaliśmy
Bez na 5 akcji chyba na 2 albo 3 podsylalo defa nie wiem w jakich ilościach więc nie rzucę liczby
WO tak pomaga i to mocno ale ma też inne fronty na których dostawali akcje jak wysyłali nam mobila

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
964
Tylko w tym momencie co to za weryfikacja skoro nawet Plose uderza pod Was i pisze jak o sojusznikach ? Pytanie w zasadzie jest tylko kto kogo odstrzeli później bo przewaga jest za dużo dodając do tego położenie przeciwnych koalicji.
Cytujac ciebie z jakiegos miesiaca, swiat jeszcze dlugo bedzie trwał, nie wiesz nawet na jakiej zasadzie moze byc pozniejsze rozstrzygnięcie moze byc rownie dobrze sojusz i kończenie razem, my nie zabraniamy n podpisywac sojuszy z kim chca, podpisali z plose wiec szanujemy ta umowę, moze byc walka 50/50, wazne jest jedno ze do tego czasu zaraza kleksowa zostanie wyplewiona.

Ostatnia edycja:

Kensey*

Łucznik
Wynik reakcji
1.523
Gratulacje spinom za łamanie wypowiedzenia XD Tacy obrońcy moralnosci, taki bastion honoru pogromcy kosownikow a sami koske piękną wbijaja XD

View attachment 16231
View attachment 16232

Oficjalnie klepniete przez kanara, robimy silowke ktora zglaszamy jeszcze i dostajemy potwierdzenie, ze ok po czym zapewne momowy robi to :

View attachment 16233

Odczytuje i ignoruje wiadomosci momosiek :) Ciekawe ruchy panowie moze odrazu ataki wypuscicie bo czemu nie ? W koncu offy leca to jeszcze bedzie mozna powiedziec, ze lamiemy wypowiedzenie XD
Stary Serio
Zachowałeś sie bezczelnie względem nas jak tylko się dalo a teraz masz pretensje ?xd
Na miejscu radnych naszej koalicji korzystałbym z każdej okazji żeby Tobie przede wszystkim wyszło to bokiem

Nie ma się co dziwić ze macie tam graczy którzy nie chcą zostaw w takim syfie

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pan de Surmont

Miecznik
Wynik reakcji
144
płacz ile chcesz. zostaniecie zweryfikowani ;)
O jakiej ty weryfikacji mówisz? Można jedynie was zweryfikować. Jeśli nic się nie zmieni to właściwie pytanie jest takie: ile czasu wam zajmie przejmowanie APK i TPK. Im dłużej, tym większymi noobkami jesteście.

Niewiele osób z przeciwnej koalicji bierze w ogóle pod uwagę położenie. Nupki miały położenie bardzo dobre do obrony - ale przewaga atakujących była bardzo duża... - koniec końców na swoich graczach bronili się dość krótko. TPK i APK ma nieporównanie gorszą sytuację - nie tylko koalicyjną, ale też położeniową; w ogóle cała kolalicja ma niesłychanie dziwne położenie. Nie przypominam sobie świata, na którym rozkład wyglądałby tak jak tu: długi pas i oblężenie z dwóch stron. Pokonanie tak położonego przeciwnika jest tylko kwestią czasu - jedyne co można teraz sprawdzić to nieudolność agresorów - nic poza tym.

Snuffy83

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.997
Cytujac ciebie z jakiegos miesiaca, swiat jeszcze dlugo bedzie trwał, nie wiesz nawet na jakiej zasadzie moze byc pozniejsze rozstrzygnięcie moze byc rownie dobrze sojusz i kończenie razem, moze byc walka 50/50, wazne jest jedno ze do tego czasu zaraza kleksowa zostanie wyplewiona.
Oczywiście że jest sporo scenariuszy ale odniosłem się do postu Kornisia o weryfikacji. Nie wiem też czemu Mnie obrażasz i czemu tak Cię TPK boli nawet teraz, ja potrafiłem po każdej akcji Wam gratulować a z nuppo nadal jest serdeczna relacja.

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.280
Cytujac ciebie z jakiegos miesiaca, swiat jeszcze dlugo bedzie trwał, nie wiesz nawet na jakiej zasadzie moze byc pozniejsze rozstrzygnięcie moze byc rownie dobrze sojusz i kończenie razem, moze byc walka 50/50, wazne jest jedno ze do tego czasu zaraza kleksowa zostanie wyplewiona.
Nazywajmy rzeczy po imieniu. Po prostu strach wam nie pozwala nawet myśleć o równej walce w późniejszym etapie przeciwko kleksom skoro tyle czasu ich biliscie w takiej przewadze z Poco i nawet nie podbiliscie im oka. Dobrze zdajecie sobie sprawę z tego że enki i Bezy to dużo gorsze plemiona w razie późniejszych kłótni i walk ;D ;D

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.924
O lateksie z plose.
Chcieliście. No chyba, ze Ty nic o tym nie wiesz. Może jesteś tylko od pisania „PEŁNA DOMINACJA” na FO.
XD
W niedzielę wieczorem sobie pomyślałem że już nuda na FO się robi to pierwszy napisałem że się podpisaliśmy z plose a wy jak pelikany wszystko lykneliście
Nie ten poziom FO w waszym wykonaniu

Tylko że TPK jest mniejsze niż poco i nupki
A wy po rekrutacji sin byliście chyba TOP 1 i poco chyba TOP 3 Gdzie pewnie 2x wiosek więcej niż TPK ma było skupione tylko na nas
Wy takiego skupienia przetrzymaliscie może z 2 tygodnie jak mięsa armatniego zaczęlo brakować to cyk sojusz XD

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
964
Oczywiście że jest sporo scenariuszy ale odniosłem się do postu Kornisia o weryfikacji. Nie wiem też czemu Mnie obrażasz i czemu tak Cię TPK boli nawet teraz, ja potrafiłem po każdej akcji Wam gratulować a z nuppo nadal jest serdeczna relacja.
Wyjasnilem juz dlaczego, ale powtórzę, zepsuliscie dyplomacje na tym swiecie po calosci starajac sie podpisywac tak zeby kazdy wasz czlon przetrwal, trzeba bylo poswiecic jeden i byla by zdrowa sytuacja ale nie lepiej bylo sojuszami podpisywac sie w kolo i w sytuacji w ktorej nie powinniscie nawet miec nic do gadania, narzucacie innym plemionom ktore głównie sie przyczynily do rozwalenia sin jakies chore granice, w sytuacji kiedy obrywacie po kazdej lini po podchodach do nuppo proponujesz jakas oferte ktora sama w sobie jwst obraza dla nas, nie mam nic do kleksow jako nazwy mam do tych szczekaczy z fo tutaj...
Dla mnie kleksy na tym swiecie to przerost formy nad treścią, wyzej sracie niz pupe macie.

Ale powtarzam to tylko ten swiat, dla mnie na tym swiecie ktos moze byc wrogiem a na next sojusznikiem ale forumowych celebrytow nie toleruje i takich należy utylizowac.

A co do gratulacji ja rowniez gratulowalem tu waszej akcji na 50 przejęć.

1234554321

Miecznik
Wynik reakcji
158
przecież sytuacja Nuppków była spowodowana upadkiem plemion z ich koalicji (Marzyciele, sin, Misie)- na starcie walk mieli nawet przewagę wiosek

a wy to porównujecie do sytuacji, gdzie na samym starcie walk jedna koalicja ma ponad 10k wiosek więcej od drugiej :p

Troszku tutaj racji nie masz:D

Marzyciele- nic Nuppki z nimi nie miały po za tym że wspólnego wroga i dlatego podeslali im pare zagród
sIN - sojusznik jaki był taki był i tutaj masz racje
Misie- nic Nupki z nimi nie miały, dziak wizja sIN i poteżnego sMUTICZA który przyjął ich z otwartymi rękoma w nie wiadomo jakim celu.

takze nie nazwał bym tego koalicja skoro nic nas z nimi nie łączyło xD

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
964
XD
W niedzielę wieczorem sobie pomyślałem że już nuda na FO się robi to pierwszy napisałem że się podpisaliśmy z plose a wy jak pelikany wszystko lykneliście
Nie ten poziom FO w waszym wykonaniu

Tylko że TPK jest mniejsze niż poco i nupki
A wy po rekrutacji sin byliście chyba TOP 1 i poco chyba TOP 3 Gdzie pewnie 2x wiosek więcej niż TPK ma było skupione tylko na nas
Wy takiego skupienia przetrzymaliscie może z 2 tygodnie jak mięsa armatniego zaczęlo brakować to cyk sojusz XD
Przeciez mogliscio to przepchac dawno kiedy nawet frontu w poco z wami nie ustawiliśmy, mieliscie 2-3 akcje w front ktorego nie tknelismy, nabijaliscie sie ze poco zaraz sie rozpadnie a poco nie dosc ze sie nie rozpadlo to teraz bez naszego wkladu w akcje leje was na polnocy az milo patrzeć i sie lezka w oku zakreca jak sobie czlowiek przypomni te zasty z maja :D